• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

1. decembra 2016 
@marianna_c_ mam z nej ruzovy svetrik so slimakom v mojom albume, skus mrknut, mozno vidiet hrubku...
31. mar 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kibuk je perfektny :slight_smile: z toho mojho co som dnes dokoncila sa nakoniec vyklul cerveny bager :grinning: teda aspon mne sa to skor podobalo, tak som mu dorobila "lyzicu" :slight_smile: :grinning:
31. mar 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@adrika79 ano, je to vidiet, dobre ze som sa pre nu nerozhodla, lebo to som chcela teraz na leto...este raz vdaka :slight_smile:
31. mar 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianna_c_ suprovy je :slight_smile:
31. mar 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. mar 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poprosim poradit,robim malej ciapocku a mam urobene kvetinky a neviem ako to zhackovat aby to bola ciapocka,poradi mi niekto?
31. mar 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. mar 2012 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 krásne čiapky
@kibuk krásna čiapočka aj modelka
@bv_alexandra krásnučká čiapka
31. mar 2012 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto je ta baretka na leto, len bez modela :-/ a prave k nej hackujem aj vesticku, snad sa podari, bude to moja prva :slight_smile:)))
1. apr 2012 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tu je foto :grinning:
1. apr 2012 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@marianna_c_ tá je nádherná :wink:
1. apr 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. apr 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexandraplackova akože máš urobené štvorčeky kvetinkové, či? lebo čiapka sa háčkuje zvlášť a kvetinky k nej potom prišiješ. ale priamo z kvetiniek som ešte nerobila. skús hodiť foto, z akých kvetiniek :wink:
1. apr 2012 o 10:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rene82 no uz som to rozparala,nemala som nervy-pokusala som sa asi 2 hodky o to a nic,ale poslem ti podla coho som to chcela robit a ked mi budes vediet poradit ako to pospajat ,tak to skusim znova :cry: http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=9280&order=1
1. apr 2012 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexandraplackova ak som dobre pochopila, tak urobíš 5 ks štvorcov. 4 spojíš do obdĺžnika najprv a potom aj ten prvý zo štvtým, takže ti vznikne kruh. no a ten piaty potom zvrchu priháčkuješ rovnomerne tak, aby to pekne sedelo a pasovalo. v podstate akoby urobíš kockatú nádobu.
1. apr 2012 o 11:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rene82 no tak to tam pisu ,ale neviem ako to spolu zhackovat,mne to dajako neislo-vobec som este nkdy nic nespajala,:(
1. apr 2012 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexandraplackova tak, skúsila som v skicáry urobiť náčrt, ako asi spojiť. každý štvorec má inú farbu. je tam znázornené, ako spojiť. snáď pomôže
1. apr 2012 o 11:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rene82 si zlata ale ja neviem ako s hacikom to dat dokopy :frowning2: ,aby to vyzeralo ako na tom obrazku,ako to vlastne zhackovat-neviem ci ma chapes co vlastne chcem,proste mam tie stvorce,je tam nakreslene kde to spojit a ja neviem ako to spojit s vlnou a s tym hacikom
1. apr 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexandraplackova a ešte je tam popis na spojenie v komentoch:
marcela m. (háčkovaná móda) ID 159465, mimibazar.cz/hackovanamoda (6.3.2012, 12:30)
v poslední řadě v řetízkách,uděláte si základní čtvereček celí a další pak v poslední řadě sháčkujete k sobě..v místech ,kde je červená tečka..uděláte místo 7řetízkových ok 3ř.oka, pevným okem spojíte k druhému čtverečku a doháčkujete zase 3ř.oka a píchnout zpět do háčkovaného čtverečku snad jsem vysvětlila,musíte vzít háček a zkusit si to nic na tom není
ODPOVĚDĚT

podľa mňa je to tak, že si urobíš jeden štvorček a ukončích. urobíš druhý a neukončuješ, ale podľa rady vyššie rovno priháčkuješ k tomu prvému a ukončíš. urobíš tretí a znovu neukončíš ale podľa rady vyššie priháčkuješ k predošlým dvom, to isté štvvrtý aj piaty :wink:
1. apr 2012 o 11:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no potom to skusim ale teraz dokoncim ten nepodarok co som zacala,ale dakujem moc za ochotu,si jedina co mi pomohla,diky moc :grinning:
1. apr 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexandraplackova neni zač. ostatné asi varia :wink: ja už mám hotovo
jedine tak si to viem predstaviť. z piatich hotových sa asi ťažko spája. jedine, ak by bol vzor iný, hustý, tak by sa to dalo. ale takto ee
1. apr 2012 o 11:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rene82 presne tak, varia :D jedno dieta sa zobudilo, druhe ide spat... :sunglasses:
1. apr 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@twins8 ale je to perfektní :wink:
1. apr 2012 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zrecyklovala som moje staré rifle a urobila malej sukničku. ale moc sa mi nepáči. mala byť kratšia. nie je taká "cool"
inak tento víkend, teda od piatku už som vôbec neháčkovala :sweat_smile:
1. apr 2012 o 18:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
iloha dakujem
1. apr 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rene82 no náhodou!!!! mne sa páči :slight_smile: nemáš absťáky? ja som od piatku poobedia do včera poobedia neháčkovala a už ma na večer svrbeli prsty :grinning: :grinning: :grinning: tak mám hotové 2 rukávy + kúsok chrbta z bolerka pre staršiu dcérku :grinning:
1. apr 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monalisatko mám absťák. ale bolo treba umyť okná, riadne upratať, poprať, požehliť, navariť, dieťaťu sa venovať, naši boli u nás v sobotu a to hlavné, čakám na miery krsniatka, lebo jej idem urobiť takú sukňu háčkovanú, čo som sem minule dala a aj tričečko k tomu, lebo to sa s kupenským ťažko doladí.
1. apr 2012 o 20:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rene82 jasné, ja som tak mala myslím štvrtok, ale okná ešte neumývam. Počkám na lepšie počasie :grinning: Uvidím ako bude v noci a ráno, možno budem musieť staršiu zobrať k dr, lebo dosť kašle a soplí a soplíky už od nej dostala aj malá. Dúúúúúfam že to nebude zápal priedušiek :confounded: Takže ak od zajtra bude doma aj staršia, tak budem môcť háčkovať ešte menej :sweat_smile:
1. apr 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monalisatko no to aj tamča kašle už asi 2tt, predtým bola týždeň pauza a predtým tiež taký týždeň-dva soplila a kašlala. no a ja mám ešte stále čierny kašel. už vyše 3tt
1. apr 2012 o 20:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rene82 fíha, tak to dobre ťaháte obe. Moje sú prieduškárky, obe majú astmu, takže ja som si už zvykla. Ale ty s tým tvojim kašlom to je sila. A čo naň berieš? Sú na to špéci lieky? A aby nás nezmazali, tak čo práve háčkuješ? Alebo čakáš na miery?
1. apr 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok