• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

1. decembra 2016 
@pooi ja normálne v pračke na ručné pranie dávam (30C) a nebol žiadny problém doteraz
3. apr 2012 o 10:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rene82 no jsem právě taky myslela, na klubíčku je napsáno 40 stupnů, tak jsem prala na 30 a ejhle. To by mě zajímalo co se mi to podařilo. :unamused:
3. apr 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rene82 dnes to riešim celý den. volam jak besna idú sviatky tak je to komplikovane :angry:
3. apr 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bv_alexandra držím palce nech to dobre dopadne
3. apr 2012 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ankan dakujemm snad ano. :slight_smile: :wink:
3. apr 2012 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bv_alexandra drzim palce
3. apr 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucim nie nejde nejak sa mi to blbo vlni ale ja to asi zle robim uz som nemala na to nervy a zas som to cele vyparala :grinning: a zacala som robit dalsiu trpasliciu ciapocku len s inym vzorom

nechapem ten postup mam tu placku otacat alebo len robit reliefne stlpce zo zadu a spredu ale ja na to pridem :grinning:
3. apr 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim ďakujem za vysvetlenie,myslím,že som to konečne pochopila :slight_smile:
3. apr 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bv_alexandra verim, ze niekoho najdes, kto bude mat cas skor. :confused:

@pooi fiiiha, mne sa zatial nezbehli. :unamused:
3. apr 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bv_alexandra tak snáď dakoho nájdeš čím skôr. ono je to vždy tak, že just pred sviatkami sa dačo pototo. mne sa to stáva bežne
3. apr 2012 o 15:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nakoniec aspon niečo vo štvrtok nás vezmu do centra. teda najskôr idem ja a saška pojde po velkej noci
@rene82
3. apr 2012 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bv_alexandra aké centrum? držím palčeky, nech je všetko ok a nech si dá hlavne povedať
3. apr 2012 o 17:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetrik pre kamaratkinu dcerku :slight_smile:
3. apr 2012 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
@rene82 centrum psychologicko pedagogických služieb. pre kazdy obvod ba je jedno. vo štvrtok tam idem ja a potom tam bude chodiť mladá. dúfam ze konečne sa to pohne správnym smerom, dnes som z nej opat nechápala čo vyviedla. ona je ochotná stratiť najlepšeiu priatelku :frowning2:
3. apr 2012 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. apr 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bv_alexandra to mi je ľúto :frowning2:
3. apr 2012 o 19:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julianka777 krásna
@bv_alexandra - neviem čo sa deje,ale držím palce, nech všetko dobre dopadne
3. apr 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kibuk krásne
3. apr 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 dakujem :slight_smile: je to velmi chytlave :wink: a uz mam dalsiu na svete,ale pridam az zajtra,este ju treba doladit :wink:
aaaa uz rozmyslam nad dalsou,ale neviem akou
3. apr 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata hackarky,potrebovala by som poradit, snad som tu spravne :slight_smile: pokusam sa o svoje prve hackovane ciapocky, zatial to celkom ujde, ovela vacsi problem ako samotne hackovanie mi vsak robi prisivanie aplikacii na ciapocky :sweat_smile: ako to robite vy? vlnou? nitou? zvnutra ciapocky? prosim dajte mi nejaky tip, potrebujem prisit ceresnicku a nejak nie som stale spokojna s vysledkom. dakujem :dizzy_face:
3. apr 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje najnovsie dielka :wink: Tak malo sem chodim musim vas pozriet spatne :wink: aby som ochkala ake krasotinky robite :wink:
A pridavam este jedno moje dielko, hrazdicku,ale musim tam este dorobit hracky hackovane,len cakam nech sa mi nazbieraju obaly od kinderiek aby aj hrkali :wink:
3. apr 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
ahojte baby.nakupila som si nejake priadze zn.catania.neviete,ci sa daju kombinovat s camillou,alebo s nejakou inou,ak ano s akou priadzou?dakujem :wink:
3. apr 2012 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lemge Catania sa dá kombinovať s Camillou a aj napr. s Nelou, Limone. Ja osobne mám Cataniu najradšej z týchto priadzí, je taká najmäkšia :wink:
3. apr 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tami712 dakujem...som len zaciatocnik....
3. apr 2012 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pooi nie si prvá,aj mojej kamoške sa to stalo....ale že vraj ona sa natiahne na hlave...ale netuším či áno... :unamused:
3. apr 2012 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko :slight_smile: tu je moja najnovsia ciapocka Kiitinka a stastna Zuzanka :slight_smile:
4. apr 2012 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
ahojte, včeraj som si kupila hačik niaku bavlnku, a chcela by som sa pustit do hačkovania, mate niaku radu ako začat? ako mam urobit tie retiazky, vôbec mi to nejde :frowning2: neviem vôbec začat, je to smutne, ale nejde mi to.
4. apr 2012 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kibuk krásna čiapočka spolu s majitelkou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. apr 2012 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monalisatko ja som tiez rada :slight_smile: aj do skolky bez problemov sla :grinning: :wink:
4. apr 2012 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok