• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

7. apríla 2017 
@adrika79 :slight_smile: ,dík za odpoveď...no ja háčkujem dosť na volno,neviem prečo....tak budem musieť uberať :slight_smile: ,to som sa ešte nenaučila :slight_smile:

aký háčik používate na tie bavlnené priadze? konktretne catania ..prípadne nela??
6. apr 2012 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ja robím s Camilly a používam 2,5,alebo 2 @adrika79 tak aj ja hačkujem dosť pevno a zatiaľ robím len tie klasické čiapočky 1 krát nahod.stlpik a tiež som nerobila takú veľku ako teraz 53
6. apr 2012 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari no tak sa už nečudujem,prečo to mám také volné..ja mám 3,5 a na okraj som dávala 3..mne sa s týmto inak robi lepšie ako s malým háčikom,....
no u nás v meste v troch obchodoch normálne nemajú háčiky,od 4,5 vyššie,nechápem...
6. apr 2012 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ja mam teraz cataniu a limone na haciku a robim na 3, trosku derave, ale na letoo idealne :wink: ale uz ma ruky bolia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. apr 2012 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janemari ja som robila čiapky dva na 55cm obvod hlavy. vychádza to ze placka by mala mať 17,24 a obidve som prestala rozširovat ked placka mala niečo po 16cm. a sedi ako uliata. :wink:
7. apr 2012 o 06:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčata mam jednu otázku som priam alergicka ked malému lieta čiapka z uši, máte nejakú fintu na ušianku kde tie uši davat alebo musim merat? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. apr 2012 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim nie nemam ale to nevadi len ma zaujimal ten silt neviem ako na to a chcem aby bol taky priliehavy ako je aj na obrazku
7. apr 2012 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte a tu je moj vysmiaty drobec s ciapockou :grinning: :wink:
7. apr 2012 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@bv_alexandra ja meram - masadim malej ciapku a zatvarcacim spendlikom znacim, kde zacina a konci usko...
7. apr 2012 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lucula73 aj ja mam 3,5 a hackujem camilla alebo lemone, ale ja utahujem pevne - robim jarne - ked chcem letnu dierkovanu, tak neutahujem - nechavam volnost - napr mam stlpik aj 4 mm, ked napevno, tak ma ledva 2 mm - zalezi od toho,a ke to chcem huste... mne sa s mensim hacikom zle robi, tak radsej takto to robim...
7. apr 2012 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mozem sa vas opytat,nemate niektora postup ako uhackovat lienku? dakujem :slight_smile:
7. apr 2012 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 suoper jarna lienka :slight_smile:
@kibuk peknaaaa, aj na modelovi :slight_smile:
@lucula73 tu placku - sama si musis prist na to , kolko mas ubrat alebo ci ti to sedi na rozmer, fakt je to podla toho, sako utahujes, a ci to meras natiahnute alebo v klude. ja si to poriadne narovnam a meram presne. hackujem dost volne, preto aj haciky pouzivsm zatial mensie.
a spodok - vzdy povoli, tak ho robim tuho a presne na obvod. aby to nepadalo potom.
7. apr 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kibuk aha co som ti nasla- lienku http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=7053 ja som robila len tak, z hlsvy, ale tato je peknuckaaaaa :slight_smile:
@bv_alexandra ty sa este chystas robit usianky na tuto sezonu? :slight_smile: hmmm finta - ked ju zlozim, tak v polovici 3 ocka dopredu, viac do zadu a ked mas uhackovane usi, tak to treba obhackovat KS, aby sa to nekrutilo ... a malemu drobcovi mozes dat aj snurky a bude drzat. :slight_smile:
@lucula73 haciky pouzivam 2,5 a 3, ale ako hovorim, ja moc neutahujem ... na prudko letne aj 3,5. a haciky si mozes objednat u @lucia32 , aj ja mam , lebo som hacik 3ku strkala do zaslepky v zasuvke a zlomil sa, svina. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. apr 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lucim dakujem krasna je :slight_smile:
7. apr 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, idem sa pochváliť s mojou prvou uháčkovanou čiapočkou pre dcérku :slight_smile:
7. apr 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@matja fiiiha, vymakana ... ale uplne prva ciapocka to nie je, vsak? krizene DS, trafit sa do rozmeru, opletany lem ... (teraz som ten vzor opat dokoncila) , to nie je najlahsie. aj krasne kvetinky. :slight_smile:
7. apr 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 - objednávaš ešte cataniu? Koľko stojí klbko? Dokedy ti platí akcia -15 %?
7. apr 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim - ďakujem za pochvalu, toto je moja tretia čiapočka, dve som už urobila synovi na zimu a na jar. Ešte som uháčkovala jedny šatočky, to je všetko z mojej doterajšej tvorby. :slight_smile: Mne to totiž strašne pomaly ide... Nechápem, ako niekto dokáže uháčkovať 1 čiapočku za 1 večer :confused:

7. apr 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áá, vlastne ešte jednu čiapočku takúto istú, čo mojej malej, som uháčkovala, len jej je malá a je mi ľúto ju párať. Dá sa to tu na koníkovi v bazáre predať? Alebo ju raz niekedy niekomu darujem, lenže v mojom okolí nemám žiadnu tehuľku...
7. apr 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 mohla by som dostat navod na ten zeleny kompletik hackovany velmi sa mi paci ak by si mohla na zuzu611@azet.sk
7. apr 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj kočky,ďakujem za rady ohladom háčika..vidím,že aj háčkovať sa treba naučiť :slight_smile:
najzaumavejšie ale je že prvá druhá a tretia mi šli viac menej bez problémov,4. čiapku som párala asi 4x a teraz sa neviem absolutne dohodnúť s bavlnou a háčikom,mám normálne nervy :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. apr 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute sikovnice :slight_smile: kraaaasne vytvory ...ste sikulky , prosiiiiiim , naucte ma hackovat :grinning: :grinning: :grinning: kedysi pred 100 rokmi som vedela , len zaklad ale uhackovala som dcerke klobucik aj satocka ...ale vravim to su roky , pamät nesluzi :grinning: :grinning: :grinning: este si pamätam ako vyzera hacik aj priadza a to VSJO :grinning: :grinning: :grinning: nejaky ultra lahky postup , link , kde by som si to osviezila nemate ? strasne by som chcela malickemu uhackovat ciapocku ....kto sa ma ujme ? :wink:
7. apr 2012 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminy ja som vytvorila takúto :slight_smile: je pletená a mačička je háčkovaná. Robila som k nej aj šál, ale ten nemám nafotený. Robila som aj háčkované čiapky ale tie ma akosi už prešli :unamused:
7. apr 2012 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
táto je háčkovaná zimná,
7. apr 2012 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@matja skus dat na bazar, ja som par veci dala co su nam uz male tak sa hadam niekto chyti :wink: a jednu malu mam este tiez nechcem parat tak ju asi hodim do bazaru
7. apr 2012 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matja Mne to háčkovanie tiež išlo pomaly a tak som sa dala na pletenie, to ide ako po masle :slight_smile:
7. apr 2012 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kibuk krásna čiapočka a synček je krásnučký malý smejko :slight_smile:
@mirkakab krásna a aj modelka
@mirkakab nádhera
@matja prvá a hneď s kvietkami? . krásna je
7. apr 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika79 krásnučká
@rene82 ďakujem
7. apr 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matja nááádherná čiapočka,máš aj nejaký návod ako ju urobiť?
7. apr 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte parťáčky :slight_smile: Tak dnes sme konečne oslávili Larine meniny, takže háčik som dnes v ruke nemala, ale idem to napraviť :grinning: :grinning: :grinning: Tvorila som síce, ale je to inej témy. No aj tak vám to sem hodím :wink:
7. apr 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok