• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

4. septembra 2017 
@bv_alexandra tu tmavoruzovo svtloruzovo bielu - sa mi zda, ze si sa pytala, ze ti je malo 1 klbko, ze ako to mas doladit.... :wink:
13. apr 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tretulka vdaka :D
13. apr 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute kocky,nemáte návod na háčkovany šilt?dakujem.
13. apr 2012 o 22:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kibuk Prosím ta nemohla by si mi dat návod na adidas znacku?
13. apr 2012 o 22:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejak ma tie celenky chytili :slight_smile:
14. apr 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@monalisatko ahoj mohla by som ta poprosit o navod na tuto ciapocku? skusala som podla ceskeho mmb a voobec to neviem,nevychadza mi to nejak.. dakujem :slight_smile:
14. apr 2012 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby odkial čerpáte inšpiráciu na chlapčenské háčkované veci, nielen čiapky aj iné. ale potešim sa aj čiapka. :wink: :slight_smile:
14. apr 2012 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bv_alexandra tazko ale mne ked sa aj nieco dievcenske paci tak rozmyslam ako by sa to dalo prisposobit chlapcovi :wink:
14. apr 2012 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte jedna otázka, ked háčkujete napr adidas dvojfarebne , niť stále strihate alebo ako to vlastne vyzerá zvnútra čiapky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@letuskah
14. apr 2012 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 jáááj no tu som našla na mmb vejirková čepice tušim tak to bolo :wink:
14. apr 2012 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bv_alexandra aha, tak vejarikova... mne sa zdala na foto husta, tak som si myslela, ze je to iny vzor - nebolo tam vidno ziadne medzery... :D
14. apr 2012 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bv_alexandra ja take nerobim lebo sa mi to nepaci ale ja by som nestrihala ale nechala a ked sa k tomu vratim tak by som si ju len pretiahla
14. apr 2012 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha krásna suknička. Modelka bude mať radosť :slight_smile:
@kibuk myslíš tú bekovku? Ja som ju robila podla návodu, ktorý sem hodili dievčatá dávnejšie. http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=1853
14. apr 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. apr 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha nádhera
@kibuk krásna
@monalisatko krásna a aj modelka
14. apr 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem
14. apr 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý den chtěla bych se zeptat schaním vlnu nako baby lolipop děkuji sovová
15. apr 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukas1111 napis @lucia32 , ona pre nas pozhanala lolipop :slight_smile:
@bv_alexandra ja tak isto ako letushka, vymyslam, ci by sa nieco pekne, co vidim, hodilo aj Matulovi :slight_smile: a ked uz je dieta ukecane, snazim sa vyzistit, co by sa mu pacilo .... prave mu robim ciapku k zelenej mikine a asi tam fakt bude krtko, ked sa mu tu tak zapacil. ale priznavam, ze sa mi uz vzory opakuju, zase jednoducha bekovka:slight_smile:
@julianka777 zase krasne celenky :slight_smile:
15. apr 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monalisatko vyyyborne vyzera ta tvoja princezna v tej bekuli :slight_smile:
@iloha zaujimava suknicka :wink:
@bv_alexandra pekne bolerko, majitelka vyzera byt spokojna :slight_smile:
15. apr 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bv_alexandra ja som nestrihala a z vnútra som tam mala len rovné čiarky tej farby, čo bola použitá na vzor. vyzeralo to vcelku dobre, žiadne motanice z vnútra
15. apr 2012 o 12:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lucim ďakujem :slight_smile:
15. apr 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte šikulky,nemáte niektorá nejaký jednoduchý návod na bolerko s dlhým rukávom??mám už na to aj vlnu,ale neviem,či sa do toho pustit,aby to pekne vyzeralo....stále váham :frowning2:
15. apr 2012 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikuska4 http://www.mimibazar.cz/navod.php?strana=2&id=6904 - rukáv si môžeš spraviť, aký dlhý chceš. Aj ja som práve začala robiť toto bolerko.
15. apr 2012 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23
@lucim dakujem pekne :slight_smile:
tu prikladam jednu suknicku,este horucu :grinning:
15. apr 2012 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@julianka777 nádherné
15. apr 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@julianka777 mne sa tieto suknicky pacia co sem davate, aj by som spravila susedovie malej ale ako to realne vyzera na dietati? neroztaha sa to alebo nedeformuje?
15. apr 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah nevykajte mi :slight_smile: praveze som est nezbadala,zeby sa nejaka roztiahla alebo inak zdeformovala a to som ich aj prala v pracke :slight_smile: niekde v mojich albumoch mam dcerku v suknickach odfotenu
15. apr 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julianka777 ja ti nevykam ale viacere ste to sem dali tak preto :grinning: idem kuk do albumov :wink: inak rozmyslam ze by som mensiemu spravila take gatky ako su tie na latkove plienky ale ze by to mal ako kratasky v lete :grinning:
15. apr 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letuskah aha :grinning: aby si nemusela hladat tak ti tu hodim foto :slight_smile: a nad gatkamy som rozmyslala aj ja,len akosi som este nemala cas :slight_smile:
15. apr 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@julianka777 hej uz som to nasla medzi casom, ta ruzova je super, no pouvazujem
ja tiez nemam cas, akurat ako som lezala pri malom kym zaspal tak som v duchu ratala co vsektko a ako uhackujem a ustrikujem :grinning: :grinning: :grinning: strelena :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. apr 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok