• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

7. apríla 2017 
@julianka777 krásne dielka aj modelka
16. apr 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23
@monalisatko
@evelin116 ďakujem kočky,aj ostatným,čo mi poradili :wink:
16. apr 2012 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky nemáte náhodou vzor na háčkovaný čepček pre 6 m bábo ?
16. apr 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lunana z volánkové příze verona a bambusové hawai e
...........
16. apr 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď pršalo mrholilo, žabiatko sa narodilo....... :grinning:
konečnéééé, už mi liezol na nervy :angry: Také maličké gate uháčkovať bolo horšie, ako celú žabu.
....a ešte pekne spolu :dizzy_face:
16. apr 2012 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@monalisatko ale vyplatilo sa to, su super obaja

ja som dnes donervacila s tou spiralovou ciapkou, fotka je dost presvetlena ale vybila sa bateria a netusim kde je nabijacka tak pridavam taku ako sa podarila, este je horuca :grinning: dufam ze bude dobra lebo keby som ju mala po Xty raz prerabat uz by ma asi dr.......lo
16. apr 2012 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
dalsia v plane je tato http://www.mimibazar.cz/navod.php?strana=6&id=5037&user=82344
plus chcem bekovku pre mensieho ale ja tie silty neviem, mne to proste nejde tak skusime
16. apr 2012 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letuskah jéééj, ale je krásna :slight_smile: No ja som skonštatovala, že výrobca háčkovaných hračiek určite nebudem :sweat_smile:
16. apr 2012 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah fíha, ja si nejak netrúfam na takéto komplikované vzory :sweat_smile: Ale je peknučká
16. apr 2012 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monalisatko ono to neni nejak komplikovane, ta spiralkova je lahka len zaciatok je daky divny treba to tam zasmodrchat, druhu uz by som robila zas odznova, no a ta druha tez sa mi vidi lahka, uvidime, tam je len to ze musis opakovat vzor stale dokola a popritom pridavat aby sa ti to rozsirovalo, ja zas nemam nervy na zvery a podobne lebo tie male casti neviem do prstov chytit :wink:
16. apr 2012 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. apr 2012 o 06:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@bv_alexandra ďakujem si poklad
17. apr 2012 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
vcera bola kamaratka u mna a pomohla mi s ciapockou :slight_smile: a ja som ju len dokoncila :slight_smile:
17. apr 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. apr 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
No dievčata tak mám hotovo, kvôli tomuto čakalo danové. Nie je to ešte dočistene a musim dat vsunút gumičku bo som málo ubrala a párať sa mi už nechce :grinning: modrá čiapka je tá podla ktorej som robila a tá moja je žltá, na prvý krát to nie je ukážkové ale druhá už bude isto lepšia :grinning:
17. apr 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
tak nedalo mi a este som dohackovala kvietockovy salik k supravke :slight_smile:
17. apr 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
baby, neskusali ste niektora hackovane nausnice, nieco take extravagantne, velke :grinning:
17. apr 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julianka777 no krása :slight_smile:
@bv_alexandra wow! zaujímavý vzor, ale peknučký :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@kibuk krásny je :slight_smile:
17. apr 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
17. apr 2012 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tu už je aj postup keby niekto chcel skúsiť :slight_smile: http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=9683 :wink:
17. apr 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bv_alexandra prečo si ten cíp nezvládla, ako píšeš v návode?
17. apr 2012 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julianka777 ahoj tá čiapočka sa ti naozaj vydarila :slight_smile: prosím ťa je to dvojitý stlpik?? a aká je to priadza?
17. apr 2012 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ankan mne to uberanie ako si nejde :frowning2:
17. apr 2012 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ankan v strede nemam problem ubrat očka, ale na krajoch si s tým neviem poradiť ako sa to robí aby to aj vyzeralo dobre. ja som nakoniec nechala tak rovné a neprekáža to. :slight_smile:
17. apr 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkazv dakujem :slight_smile: neviem presne aka je to vlna,nemala som uz na nej stitok...a su to 3 dlhe stlpiky plus 1 retiazkove ocko a stale dokola
17. apr 2012 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pomóoóoc :grinning: robi tuto čiapku a ked uz mam ubrate kolko potrebujem tak len obhačkujem ks a pokračujem alebo ako? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@julianka777
@ankan
@kibuk
@idris
@letuskah
@lucula73
17. apr 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete na čo som myslela? začala som háčkovať malej pulóvrik. Spravila som patent na predný aj zadný diel, ale čo by bolo, keby som to spojila a pokračovala do kruhu? Robila to už niektorá z vás? Normálne by som háčkovala taký valec až po podpazušie a potom by som si to "rozobrala" na predný a zadný diel a tak by som to dokončila a nejak priháčkovala rukávy.....no predstavu približne mám, len neviem či sa to dá zrealizovať :sweat_smile:
17. apr 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sa mi zadarilo za poslednu dobu... Skoda, ze ta posledna je tak zle mobilom nafotena - neskutocne krasna kombinacia hnedej s ruzovou, moja oblubena.... Idem na hackovane lienkovske saty, drzte palce :grinning:
17. apr 2012 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@monalisatko sprav valec pod pazuchy, sprav si rukavy do kruhu pod pazuchy potom to cele spoj a po krk uberaj po dve ocka 4krat, teda z kazdej strany rukavu, vpredu 2krat dve ocka a vzadu 2krat dve ocka, pre raglanovy rukav. a mas to cele v kope, ale da sa aj tak ako uvazujes, ja sa tiez takto chystam starsiemu spravit

@bv_alexandra ktoru???
17. apr 2012 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 wow ty si zvladla dve spiralky, ja len jednu :grinning:
17. apr 2012 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok