• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

7. apríla 2017 
@monalisatko šikulka je z teba....
18. apr 2012 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ankan ďakujem, našťastie to nie je tak ťažké, lebo je to z polodlhých stĺpikov :slight_smile:
18. apr 2012 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som to konecne nafotila, tu je nas Kuetko krtko - momentalne najoblubenejsia ciapka, dava si ju ku vsetkemu, aj k tmavomodremu a najlepsie, ked ju ma do polky mihalnic a nechce si ju posunut vyssie, ze takto sa to nosi :slight_smile:
mamule a dievcatka, a babiny, vy ste take sikovne :slight_smile:
18. apr 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@lucim tá je krásna,aj moj miluje krtka.............prosím ťa je niekde postup na toho krtka?
18. apr 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 srdcko, nejaky postup je na mmb, ale na tohto nie, toho som robila podla Matkovho casopisu, podla obrazku , ako sa mi javilo, aj jahodku si nadiktoval on, ze nie lopatku. a dakujem. :dizzy_face:
18. apr 2012 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucim a to šedé bruško to je našité či to je jeden kus uháčkovaný?
18. apr 2012 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 nasite, hackovane samostatne ... skusila som to mat v kuse, ale stratilo to tvar, tak som to robila samostatne a zosila.
18. apr 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim no super,neviem či budem mať na to nervy,ale skúsim aspoň,ďakujem :slight_smile:
18. apr 2012 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte takže ja čo nemam rada ked čiapka nejde až na uši som urobila jednu imidžovku :grinning: :grinning: :grinning:
18. apr 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@lucim ten krtko je fantastický, daj jednu fotku len samostatného krtka, tak aby sa dalo podľa neho robiť. Ď
@bv_alexandra krásna imidžovka ako aj model, vidieť že je to veľmi živé dieťa...
18. apr 2012 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bv_alexandra ja som vedela ze pre maleho, si ma navnadila tak som vecer sedela kym som ju nedokoncila, a ni neviem kedy som sla spat, pofotim dodam, ale tiez mi vadi ze nejde na usi takze bude na horuce horuce leto :grinning:
18. apr 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bv_alexandra ahoj, sem tam citam aj tuto temu a teraz som natrafila na super ciapku :grinning: mohla by som ta poprosit o navod ako si robila tuto bekovku....uz dlho nieco take hladam.dakujem :slight_smile:
18. apr 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak tu je zelena jablckova camila, len ten silt je blby tak rozmyslam ze si kupim skrob a naskrobim ho ab drzal
18. apr 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
ahojte, ja trošku pomenej hačkujem, nejak ma chytil nešitý patchwork,
ale tu moje ostatné rýchlovky
18. apr 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@ellysa krasna ta biela kvietkova :dizzy_face: co je nesity patchwork?
18. apr 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. apr 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@ellysa ahaaaa to je pekne :dizzy_face:
18. apr 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah no si ma odhalila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
načala som teraz mojkáčika, ale prisahám že hodám bokom a idem pracovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@kaja79 no ja som to robila podla tohoto návodu http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=6618 a to ako som uberala tak to bola čistá loteria :grinning: :grinning: :grinning:
ale približne ti môžem napisat že som ubrala asi tri alebo štyri razy potom som raz prešla bez uberanie ten istý vzor pootm som urobila posledný riadok pred krátkymi stlpiky / to kde sa vejariky hačkovali bez RO, to tiez ešte trošku ubralo a potom už len KS menšim háčikom asi 4rady a šilt. :wink:
Ja som to neustále malému prirovnávala tak aby mu to takto sedelo. Placka by mala byt taká velká zakryla celú hlávku. toto bol typ čiapky podla ktorej som to približne robila:
18. apr 2012 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@monalisatko krásne
@adrika79 vlnky už poznám z videí. Ja som myslela ako mam urobiť okraj inej farby. Tá čiapka je fiialová, ale kraj je ružový.. ako to mám urobiť? tú zmenu farby myslím.
18. apr 2012 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 ja odstrihnem vlnu a nadviazem inu a hackujem normalne dalej... okraj robim len z KS...
18. apr 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim nádhera
@bv_alexandra krásne baretky aj model
@ellysa nádherné
@ellysa krásne aj modelka
@letuskah nádherná
18. apr 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika79 ďakujem
18. apr 2012 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bv_alexandra ja som pouberala vsetky tie krajne okienka az mi medzi kazdymi tymi 2x2DS ostali 2 okienka a to stacilo, mozno aj moc som ubrala
18. apr 2012 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu je zvacseny krtko a obrazok z matkovho casopisu, podla ktoreho som sa ho pokusala urobit (achhh, takto vidno, ze to nie je uplne dokonale ).
... jahodku si vybral matulo. pomoze to?
18. apr 2012 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@lussy23 nemas za co, mozno je na to ina finta,a le ja to robim takto jednoducho - nadviazanie potom este zvnutra skryjem a je hotovo...
18. apr 2012 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah mne sa zda ten siltik v pohode .... jedine, ze by si to este obhackovala ... a je krasna, na tento vzor sa tiez chystam :slight_smile:
@adrika79 na striedanie farieb je tiez navod na mmb, ma ho tam ta ista kocka, co ma ten najoblubenejsi navod pre zaciatocnikov na ciapku ... jana bububu tusim.
@ellysa super ciapky na hentoto by som nemala trpezlivost, pekneee :wink:
@bv_alexandra maly je fasak, a ciapka fajn :slight_smile:
18. apr 2012 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucim krásny krtko
@adrika79 ako to zakryjem?
18. apr 2012 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucim hm, a to nevies, cica, ze najpohodlnejsie je hodit navod tu? :wink: ale vdaka za tip, pohladam si :D okraje zatial zvladam takto, ale chystam sa na vzor, tak tam si radsej mrknem ten anvod... teraz sa mordujem s hackovanymi satkami na traky s lienkou... :frowning2:
18. apr 2012 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23 Ja ten spoj potom este hacikom pretiahnem popod to ocko kde som to naviazala a ak to farebne velmi krici a vadi mi to, tak to prisijem takou priadzou, aka tam ma farebne byt... ale vyssie lucim pisala, ze je na to navod na mmb - tak ako spravny lenoch dodavam, ak ho najdes, sems nim... :D
18. apr 2012 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
18. apr 2012 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok