• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

1. decembra 2016 
@lucim paráda skúsim to podľa toho spraviť, no ak by sa ti chcelo spraviť návod určite sa poteší viacero šikovných žien...
18. apr 2012 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ankan uz si asi moc casu pred porodom nenajdem, este tu mam na hackovanie nejake zelanicka .. a asi by to bolo len take od oka ... hackujes, ako sa ti javi, retiazka, na otocke 5KS, naspat , dokola... ked ma mat vypukly zadocek, tak tam das polodlhe, namiesto KS a detailiky vysijes ... na pocet ociek to uz fakt nespocitam ... ja si vzdy tak robim aplikacie, okrem prveho auticka. :slight_smile:
18. apr 2012 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim ďakujem za ochotu.
18. apr 2012 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 @lucula73 @ankan aspon som vam nasla navod na mmb na krtka, pozeram, ze da sa to robit podobne, ten moj je bokom, tek len sivou pridate nostek, viac sa vyhrate s vysitim detailov, ockami. :slight_smile: http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=7767
a tu je navod na striedanie farirb, kedysi som sa na tom naucila, co s tym , lebo moja prva pasikava mala priserny spoj http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=602&user=41829 :dizzy_face:
18. apr 2012 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23 spomenula som si na fintu, ktoru robim pri zmene farby a aj ju ucim kamosky: takze: dokoncim okruh, ale posledne pevne oko uz robim NOVOU FARBOU , potom to neskace do ineho riadku. :wink:
18. apr 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim ja to robím rovnako - to striedanie farieb :wink:
18. apr 2012 o 19:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucim ten tvoj je krajší!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. apr 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ankan diiiiik :slight_smile: asi viac vyhrajkany :slight_smile:
18. apr 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciapocka ktoru som uz dllho chcela spravit :grinning:
18. apr 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
pre mojich fesakov a drobcovi zo zbytkov hrkalka :wink:
18. apr 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a znova :grinning: na hrkalke rucka susti a ten vrch pekne hrka :wink:
18. apr 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
kedze zajtra mam pauzu od hacika tak este dnes jednu s vlacikom :slight_smile:
vsetkym hromadne chvalim uzastne ciapocky-krasa
18. apr 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@lucim ja osm ho obhackovala tymi racimi stlpikmi len nejak zle drzi,uvidim este co s tym
18. apr 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah racie stlpiky este neviem, ale mam novy rychlejsi internet, tak sa ich mozem naucit. (akurat mam poslickov a menej ma to boli akurat v kresle pri pc, tak ich idem googlit.) :confounded: :slight_smile: s tymi siltikmi je furt nieco... ja som na tu krtkovu skusila vymysliet novy, vlna dvojmo, ale aj tak sa mi trosku tocil.
18. apr 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letuskah diiik, presne ten som si medzi tym nasla :slight_smile: este nech mi niekto poda hacik ... a najdem si aj slovny pokec, aj viem kde, lebo ja som lavacka, tak idem zrkadlovo :dizzy_face:
18. apr 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim podla toho som sa to ucila :wink:
18. apr 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah jeeej to je lahke, a celkom pekne zakoncenie, uz ho viem :slight_smile:
18. apr 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bv_alexandra este raz dakujem......dorobim drobcovi klobucik a pustim sa do bekovky- ach jaj...znova nebudem spavat :grinning: :grinning: :grinning:
18. apr 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
krásne výtvory ste zas popridávali :slight_smile: Ja mám hotový trup po podpazušie a jeden rukáv :slight_smile: Na dnes ale končím, lebo ma bolia plecia od toho monotónneho pohybu. Neviem sa vynadívať, ako krásne ukáže tá bordová s bielou. Keď bude pulóvrik hotový, odfotím ho foťákom a nie telefónom, aby ste videli pravú farbu :slight_smile:
Dobrúúúúú nôcku všetkým, a nie že budete ponocovať s háčikom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. apr 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lucim vdaka, na ten spoj som prisla sama - metoda pokus omyl, musim sa pochvalit :D
tak ja podvadzam hacik so stetcom a valcekom, malujeme obyvacku... a dcerka zacala teplotovat - no zakon schvalnosti... zajtra budem doma s 2 detmi a rozbombardovanou obyvackou - no to si neviem predstavit... :astonished:
18. apr 2012 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievčence kedze na českom mmb sa roztrhla lavina s prosbami o baretku tak som ho tam vlozila a dávam aj pre vás. http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=9695 :wink: :slight_smile:
19. apr 2012 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
baby od kial mate tie navody na adidasku? aj ja chcem len nikde to neviem najst.
19. apr 2012 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evelin116 niekto odtialto ju ma vo fotoalbumoch. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. apr 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 fuha to potesi...my sme zacali soplit, tak cakam kedy a co z toho bude...

@monalisatko juj ja som vcera isla skoro spat a niiiiic som neuhackovala ani neustrikovala, ale potrebovala som pauzu, mna zase vzdy sekne v krku ked to prezeniem s rucnymi pracami
19. apr 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez taky zaciatocnik v hackovani a rada by som malemu taku adidasku uhackovala,ale bez navodu to nazvladnem :unamused: ,ak by niektora mala navod ,tak by som poprosim poslat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. apr 2012 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bv_alexandra hmm? ale kto?
19. apr 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som poprosila tú adidasku ak ju niekto má
19. apr 2012 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak po dlhšej dobe som konečne urobila ďašiu čiapočku pre Lauru,niečo jednoduché na toto prechodné obdobie
19. apr 2012 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
ja navod na adidasku nemam, robila som ju kamoske len podla obrazku a slo to ... ale dobre ze hovorite, napriek tomu, ze som si myslela, ze my taku nechceme, tak sme vlastne dostali adidas tenisky od krstnej, tak k nim mozem spravit. :wink:
19. apr 2012 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok