• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

4. septembra 2017 
@lucim
@monalisatko i tak še da :slight_smile:
19. apr 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letuskah ďakujem, nejak tak som si to predstavovala. Tak to skúsim, ale až zajtra, lebo už nevidím od únavy :sweat_smile:
@lucim dobrý nápad, lebo malej aj tak lezie na nervy skúšanie, tak ju troška ušetrím :slight_smile:
Tak dúfam že zajtra pulóvrik dokončím a hodím foto :slight_smile:
Dobrú noc :pensive:
19. apr 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tortelinka aj ja ju prave robim, asi bude na babu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. apr 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkove ja som fakt nemehlo, asi mi to musi niekto ukazat :frowning2: ...uz si citala novinku na jezkoch?
19. apr 2012 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka eh, :dizzy_face: ked som ju precitala, hacik mi vypadol z ruky, ciapocka sa prekrutila a ja som si to ani nevsimla a zacala hackovat do druhej strany :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale uz je vyparane.. Myslim, ze sutaz o vacsie nemohlo by som vyhrala :grinning: :grinning:
19. apr 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkove no neviem, dame hackovo-jezkove stretko?
19. apr 2012 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monalisatko no co myslis, ako som na to prisla? matulo tiez nerad skusa, (pokial to nie su tie hotove dievcenske ciapky alebo papucky, co si navlieka na ruky) tak som si musela poradit s maketou :slight_smile: a zase vystrihovat strihy sa mi nechce. :grinning: :slight_smile:
19. apr 2012 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka len zohnat niekoho kto vie hackovat moze byt problem :grinning:
19. apr 2012 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pěkný večer, hlásím, že se opět chystá posílání balíku na Slovensko- opět pouze za Slovenské poštovné :wink:
Veškeré info zde: http://nahaciku.blogspot.com/2011/10/aktualne-budem-objednavat-od-firmy-www.html
19. apr 2012 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rene82 AHOJKY, ten vzor adidasky sa robi len po 1 riadku ci 2?a tiez sa otaca ked dokoncis? aj ja sa chystam, kedze sme domalovali :D
20. apr 2012 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prosim vas, z akych vln/priadzi hackujete jarne/jesenne a letne ciapocky? Poznam len camillu a cataniu, co este odporucate?
20. apr 2012 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 dik.....hej lisa to je, akurát tá fialová je dora :slight_smile:
20. apr 2012 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky můžu mít dotázek?zvládla by jste některá todle?
http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=6968
20. apr 2012 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matja ja momentalne z baby od red heart , tych som si nabrala viac od Lu... ale aj elian klasik alebo nicky je dobry, robievala som aj z katky ci karin alebo tensej klary od storexu ... ak ratam s tym, ze vydrzi aj na teplejsiu jar, ci leto tak tie bavlnene typu camilla alebo letne jarnoletne klobuciky z daniely, to je zase viskoza ... a este ma na leto laka bambusova priadza...podla toho, co zozenies, co ti je prijemne a ako hrube to chces... . @lucia32 aj bambus bude? :slight_smile:
20. apr 2012 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
prisla navsteva,tak som spichla sponky s celenkou pre kamaratkinu dcerku :slight_smile:
20. apr 2012 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@adrika79 ako po 1 či 2 riadky? nechápem. v každom riadku sa to posúva podľa predlohy. a čiapku neotáčam, tým pádom mi z vnútra vnikli tie inofarebné niekoľkocentimetrové čiarky. nie je to vôbec žiadna zmotanina z vnútra.
20. apr 2012 o 08:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim objednala som cotton bambus batik 50% bavlna, 50% bambus 1 farbičku na skúšku melirovanú, tak uvidíme, nakolko tam klbko vychadza až na 3 €.
20. apr 2012 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lu, ty mi citas myslienky? : ) hmmmm drahsia .... jedine ze by bola tensia a nebola taka velka spotreba a my sme chceli hackovat viac dierkovane ... ostaneme pri daniele? :slight_smile:
@lucia32
20. apr 2012 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ja by som sa chcela naučiť pliesť i háčkovať , kde nájdem nejaký jednoduchý návod pre moje trochu nešikovné ručičky ?
20. apr 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Výpredaj priadzi - HELA, NELA, KAČENKA, GLORIA http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=13944604&tab=0
20. apr 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby aké vzorky sa hačkujú na čapici tam a späť, okrem DS, chcem malej urobiť čapicu s otvorom na cop, ale tak ako som si to vymyslela musím mať takúto vzorku, iné ako DS tam a späť ma nenapadá
20. apr 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa hocaku vzorku len musis mas dobry pocet ociek a musis si to prisposobit kvoli otvoru na cop
20. apr 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Lu @lucia32 super akcia, Helu mam, a je porovnatelna s kamilou, odloz mi bielu .. alebo chcem kacenku? no, zamyslim sa a napisem ti do spravy ... a keby aj to ostatne ti uz prislo, bolo by faaaaajn :slight_smile:
20. apr 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. apr 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte dievcata. prepacte, ze som vam sem vpadla, ale vidim, ze vy ste skusene a sikovne a ja - zaciatocnicka - potrebujem poradit. chcem urobit ciapocku so siltikom. ciapocka uz hotova, len teraz neviem ako na siltik - ako sa to robi? myslim - ukoncim normalne ciapocku a vpredu zacnem nahackovavat siltik, ci ako? voperd dakujem za kazdu odpoved
20. apr 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax
http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=3866
ja som robila podla tohto návodu........a riadne uťahuj tie krátker stlpiky,bude ti to lepšie držať :wink:
20. apr 2012 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim ďakujjem za toho krtka,určite vyskúšam :wink:
20. apr 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, hlásim dokončený pulóvrik. Krk bude až zajtra, lebo ho musím malej vyskúšať, či prejde cez hlavu :slight_smile: Fotka je nič moc, fotila som narýchlo mobilom :sweat_smile:
20. apr 2012 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
pridavam moje posledne vytvory , dokoncila som aj svetrik, ale nemam gombiky, takze zatial len tak provizorne odfoteny...mam rozrobene saty pre malu a k tej bielej ciapke by som chcela este aj bolerko spravit, som zvedava, ci sa podari :slight_smile:
21. apr 2012 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
@monalisatko nádherný
@tretulka krásne výtvory aj dcérka
21. apr 2012 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok