• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

7. apríla 2017 
Žienky vedeli by ste mi niektorá preložiť anglicky textový návod?
26. apr 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ankan veĎ si ho skopíruj do googlu prekladača :wink:
26. apr 2012 o 10:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rene82 to by som musela celú fotku prepísať a prekladač napíše totálne blbosti...
Tu je len prvá veta: With size G hook and lime,ch 68(7276), join in beg ch to form ring, ch 1, sc in each ch around, join in beg sc, turn
A preklad :Vďaka veľkosti G hákom a vápna, ch 68 ods 7276), zapojiť sa do prosiť ch tvoriť prsteň, CH 1, sc v každom ch okolo, zapojiť sa prosím SC, zapnite
Vedela by si podľa toho niečo stvoriť??? :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@ankan tak to teda nie :grinning: a čo má byť výsledok. lebo je tam asi spojiť retiazku do kruhu
26. apr 2012 o 11:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky z čoho háčkujete prechodné čiapky a z čoho zimné? myslím z akého materiálu, keď to má byť pre deťúrence? díky
26. apr 2012 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babulatko red herart baby, alebo baby dream, elian nicky je tiež taká hrubšia, prípadne kačenka,....
26. apr 2012 o 12:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rene82 díky mooc
26. apr 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky určite ste tu už skusene hačkarky tak sa chcem spitať čo je take naj naj lachšie uhačkovať na začiatok chcem sa učiť a či je niečo lachšie ako čiapka len nejaky vzor alebo niečo a najlepšie aby to bolo na nete znazornene dakujem vam vopred :slight_smile:
26. apr 2012 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslím že čiapka je najlepšia na pochopenie. na youtube su super videá nato aj na mmb navody. :wink: na nich pochopis velmi vela ja som sa tak naučila :wink:
@chrenkovae

inak dievčence pálili ma prsty. hačkovanie je predsa len išpiratívnejšie ako účtovanie, a bola som nasratá na mm tak noc byla dlouha :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@ankan ja sa inšpirujem na anglických ale vela veci si domyšlam. hlavne aj je obrázok fajn odfotený tak sa dá potom približne dedukovať čo je v popise. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. apr 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bv_alexandra no skušala som skušala,ale nevzdam to moc mi to neide zatial som stale len na začiatku.škoda myslela som že bude aj niečo lachšie :slight_smile: Dakujem
26. apr 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrenkovae http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=81 podla tohoto som robila prvú čiapku
a tu http://www.youtube.com/user/bububacek tato baba ma videa na všetky stlpiky, začiatok čiapky a pokračovanie. pokukaj urobiš to jedna dve :slight_smile: :wink:
26. apr 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bv_alexandra ja ti neviem, ale mne sa to teda nepaci, akoze technicky je to super spravene ale estetika sa mi tam akosi vytratila, tipujem to na capicu pre tinedzerku
26. apr 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na tuto som skoro zabudla :D ako inak - s lienkou :D
26. apr 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@letuskah :frowning2: to ma byt pre malého robila som podla tohoto
26. apr 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
na krpcovi: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. apr 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@bv_alexandra no je pravda ze na nom to vyzera lepsie, ked sa ta siet natiahne, ale takto na ruke... ale zas dolezite je aky mas ty pocit, nechcela som sa ta nijako dotknut :wink:
26. apr 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciapocka so setikom-celenka,sponky,gumicka pre kamaratkine dcerky k meninam :slight_smile:
26. apr 2012 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@julianka777 nádherne sa ti podarili :slight_smile:
@bv_alexandra wow, pekné a zaujímavé :slight_smile:
@adrika79 taká úplne jarná, peknučká je :slight_smile:
26. apr 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tak ja som už 2 dni neháčkovala, lebo sa mi minula biela vlna a keďže som upratovala - v detskej obrovskéééé upratovanie a potom ešte ďalšie bežné, nedostala som sa do galantérky. Dnes som ale dokúpila, tak konečne dokončím čiapku a potom dám foto celého setu. Dnes sme boli v záhrade, bolo super. Auto mi na slnku ukazovalo 31° !!! takže háčkovať budem už asi pomenej :sweat_smile: No uvidíme :slight_smile:
26. apr 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bv_alexandra dakujem krasne budem sa učiť učiť učiť kym zo mna dačo nebude :slight_smile: :slight_smile:
26. apr 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monalisatko pod ku nam, my potrebujeme generalku v detskej, tam je taaaaaaaaky bordel, humus!!!!!
26. apr 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah joj, ja rada prídem, ale to by sme asi len háčkovali a nie upratovali :grinning: Inak dala som si do fotoblogu fotky o upratovaní, kukni :sweat_smile:
26. apr 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monalisatko no to je asi pravda, ale sak pri kave sa da aj to :grinning:
26. apr 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monalisatko ty kokso to bol iny vybuch, ale toto caka aj nas len sa nam akosi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: musime aj potriedit, mame nove materske centrum tak tam chceme odniest hracky
26. apr 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bv_alexandra krásna a aj synček :slight_smile:
@julianka777 krásne. ako robíte tie sponky?
@adrika79 tá je nádherná
26. apr 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bv_alexandra obrázok ti posielam.
Vyzerá to jednoducho, ale neviem ako začať, tá schéma je nejaká ... .
26. apr 2012 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika79 krásna
26. apr 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monalisatko čo ste vykradli hračkárstvo??? :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2012 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 spravim si male kvietky a prilepim och tavnou pistolou na sponku
26. apr 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok