• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

7. apríla 2017 
@letuskah jasné, ja kávu aj tak pijem aj hodinu, lebo stále niečo pri tom robím :grinning: Ten výbuch som spôsobila našťastie ja, lebo som rozobrala box, kde to bolo uložené :grinning: Takto je to ale lepšie, lebo tam potrebujem dať písací stôl.
26. apr 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ankan no ano, fakt to tak vyzerá :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ankan no schéme hovori ze 13xRO plus 2 ro otočiť
2 riadok do každého RO dlhý stlpik
3 riadok dett
4 riadok RO v počte kusov ja to žial nevidim ale tipujem tridsat a potom ideš z vrchu tej retiazky spat a robiš do nej KS, do dlheho stlpiku ukončis KS do dalšieho stpiku opať 30x RO a spať KS a takto až do konca.
ja neviem ale mne to pride akési divne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. apr 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ankan anka teraz som to kukla a myslim si ze urobiš obvod vrch teda potom z toho idú tie strapce a spodok zas treba nejak spojiť.asi opat ks a potom dlhe stpiky. ako nakres je jednoduchý ale akoby nebol celý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. apr 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim jéééj, blahoželám. Teraz pozerám, že už 3 dni máš Terezku na svete :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Nejak si mi tu chýbala, tak som si na teba klikla a došla som na to, že si ešte asi v nemocnici. Tak prajem vela zdravíčka a mliečka a nech ste rýýýýýchlo doma :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. apr 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, a uz ste robili toto? ako sa robia tie kvetiny a cim sa spajaju? ak mate navod z mmb, vopred velka pusa a dakujem, hodte ho sem :confounded:
26. apr 2012 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
26. apr 2012 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@julianka777 Ako hovori moja dcerka : Veeeeelke pusisko! :grinning: a zacala teplotovat, tak neviem.... :unamused:
26. apr 2012 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@julianka777 tak teplotujeme a boli brusko, to tie detske choroby tento rok nekonci ci co? :angry:
inak kolko vlny ide tak na ten sal - kolko ruziciek sa cca robi? este som to nepozerala...
27. apr 2012 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bv_alexandra veď preto som chcela preložiť popis, lebo ten nákres pripadá aj mne nejaký divný a to radšej robím z nákresu ako z popisu....
27. apr 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde je ten popis si ho sem dávala?
@ankan
27. apr 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie popis som nedávala, lebo by bol nečitateľný. Pýtala som sa len či by niekto vedel preložiť z angličtiny. Ty by si vedela?
27. apr 2012 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ankan niečo málo. skus to poslať vricanova.veronika@gmail.com alebo daj stranku. :wink:
27. apr 2012 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá tak už len strapce chýbajú. :slight_smile:
27. apr 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@adrika79 skore uzdravenie, ja som uz tiez na nervy, stale chori, teraz mal mensi laryngitidu, dve noci za sebou zachvat... predtym vracanie, fuj, nech vam to rychlo prejde

@bv_alexandra paradne vyzera :dizzy_face:
27. apr 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah Vdaka, boli sme u MUdr, slaby zapal mocovych ciest, ale netreba ATb... kym starsia v noci teplotovala, mala si robila party, velky rehot a kotrmelce a mamina nos ma na rukach a ja budem skakat... zaspala cca 2 30 rano.... KAFEEEEEE :D mali by sme zalozit forum Co vsetko nam dokazu nase deticky :wink:
27. apr 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 to je na celu knihu aspon tento druhy, prvy bol vzorne kludne pokojne babo ale tento maly dabel....
27. apr 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim gratulka k malej Terezke, nech ste cim skor doma a zdrave obidve :dizzy_face:
27. apr 2012 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah čím viac sa bližim k dokončeniu tým viac rozmýšlam či ho vobec podarujem :grinning:
27. apr 2012 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bv_alexandra ja by som ho nepustila :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 chudatko :frowning2: prajem skore uzdravenie...no uz si presne nepamätam,ale zalezi to od toho,kolko farebny ho chces mat a kolko kvietkov..ja som si sa mi zda robila aj väcsi tie ruzicjy,nie ako v navode
27. apr 2012 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no ani mňa choroba neopúšťa. už skoro 2 mesiace mám čierny kašel. už to bolo ok, len výsledky z krvi to bohužiaľ dnes neppotvrdili a dokonca som začala zase kašlať, sopliť a zalahnužé v ušiach mám
27. apr 2012 o 12:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rene82 :angry: na porazenie, uz aby bolo leto... :D
27. apr 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rene82 do kelu, inak aj muzov sef mal cierny kasel ale on aj v nemocke bol a tiez bol mimo asi 2 mesiace, bodaj sa to uz podarilo vykynozit
27. apr 2012 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah no dúfam, že ja v tej nemocke neskončím. lebo neviem, čo s malou. muž keď by ostal z roboty doma, tak ani korunu nedostane - taký sú šéfovia podnikatelia
27. apr 2012 o 13:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vsak toto je na tom vsetko najhorsie, hadam ti nastavia tie lieky aby si sa dala do poriadku
27. apr 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah no práveže neviem, ako s liekmi. od novembra som brala už4x atb a to je strašne veľa. raz z toho už bolo na čierny kašel. tak preto sa bojím, že skončím v nemocke. za chvíľku idem volať dr, že čo a ako.
27. apr 2012 o 13:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rene82 tak ale nechat ta len tak nemozu
27. apr 2012 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim pripajam sa ku gratulacii malej princezne :dizzy_face:
27. apr 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a moja tmavomodra so srdiečkami :slight_smile:
27. apr 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok