• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

7. apríla 2017 
@lucim jeee aka je krasnucka..gratulujem a vela zdravicka prajem
30. apr 2012 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :slight_smile: večera začaty a dnes dokončeny klobúčik :slight_smile:
30. apr 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@rene82 tak, mala si pravdu, s tým háčkovaním to proste ide od ruky a dokonca, baví ma to omnoho viac, ako štrikovanie :fearful:
Tu je výsledok dvojvečerovej práce...
30. apr 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
A ešte mám otázočku, dievčatá, prosím vás, ja by som veeeľmi, veeeeľmi chcela takzvaný bublinkový vzor na čiapočku a nejako sa mi vôbec nedarí ho nikde na nete zohnať...
Ospravedlňujem sa za blbú otázku, no som stále len maličký začiatočník :slight_smile: Myslím, že by to malo byť čosi také, že do každého druhého DS, 2 DS, ale nejako mi to nevychádza, vyzerá to na úplne iný vzor :grinning:
30. apr 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. apr 2012 o 11:13  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bisy áno, áno, to je ona, mooooooooooooc ďakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. apr 2012 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tunylyk nádherné sú tie čiapočky :slight_smile:
30. apr 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja pridávam nové zvieratko, ale tentokrát pre neterku - Lisa aj plakala, lebo ju chcela, tak som slúbila aj jej :sweat_smile:
30. apr 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@monalisatko jeeeej, angelina balerina :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
este raz vsetkym s Terezkou dakujeme a uz pokukavame po inspiraciach, co umotame, dnes nase vytvory aj doktorka so sestrickou obzerali :slight_smile: ... vcera na prvej prechadzke medzi ludmi sme dostali zakazku na klobucik :grinning:
a ste sikulky. :dizzy_face: vsetky.
30. apr 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@rene82 ahoj..môžem sa opýtať z akej vlny si robila tú ružovú čiapočku? hľadám pre krsniatko nejakú vhodnú vlnu na jar/leto na čiapočku..niečo také tenšie :slight_smile: ďakujem :wink:
30. apr 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. apr 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kibuk krásne
@monalisatko nádherné
@babatenko nádherná
30. apr 2012 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tunylyk nádhera
@lucula73 :grinning: ďakujem Tak ja som cely deň na koni:grinning: a robíla so m popri ňom,
@monalisatko - ďakujem a ďakujem aj za všetky like, už robím kvietok na druhú.
30. apr 2012 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babulky dakujem a pomoc,hladam tie navody odkial som to opisala a neviem sem hodit link :cry: pre
@ankan bekovku som robila tu,ktoru ma v albume @tretulka snad ona bude vediet a ta druha je robena hexagonovy vzor,striedala som farbu v kazdom riadku,tiez som sa inspirovala od bab z tadialto,ja si to vzdy opisem,urobim zakladne poznamky a potom to uz viem naspamat,staci mi pozriet obrazok,pripadne hotovu ciapku,odkial som to vsak ako prve robila moja hlava skleroticka :grinning: a
@ankan len tak mimochodom dik za opicky,akurat jednu potrebujem :grinning: nemusim hladat :grinning:
30. apr 2012 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rene82 blahozelam k vyhre babulka :wink:
30. apr 2012 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka82 z Daniely som to robila. dobrá je aj katka, camilla, catania.....
30. apr 2012 o 18:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tunylyk ďakujem. som bola prekvapkaná :wink: som išla nahadzovať novú foto a kuk správy, že som vyhrala, že to už skončila. som sa veľmi potešila. som nikdy nič také nevyhrala a akurát sa mi krémik na leto míňa. tiež sme mali biodermu 50-tku
30. apr 2012 o 18:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rene82 A bola v pohode? ja som ju kupila a neda sa rozotriet dobre, deti mi vyzeraju akoby posypane mukou :grinning:
30. apr 2012 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leto je tu, nestiham hackovat, ale skusala som jednoduchy klobucik - vlnity okraj, nemate niektora navod na iny okraj - na taky co sa nevlni? su aj take, co sa dvihaju - to sa robi len skrobenim ci ako? vopred vdaka :D
30. apr 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@adrika79 adri, mala som tú sprejovú formu a je super. veľmi. a ten istý aj dostanem a ešte dáke 3 k tomu.
30. apr 2012 o 19:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rene82 jéééj, vyhrala si? blahoželám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: krásne fotky si mala. Pozerala som ich priebežne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. apr 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23 hlavne to nevzdávaj, výsledok bude stáť za to :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. apr 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babatenko nájdeš na mmb.cz pod názvom pecičková tuším
30. apr 2012 o 20:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. apr 2012 o 20:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute. tak vidim ze ste sa zase cinili, krasne veci :slight_smile: ja som mala oddychovy vikend, kupila som si knizku tak som citala a citala... ale chystam sa neterke ciapku spravit a asi aj starsiemu,neviem, lebo neverim ze to bude nosit.

@lucim Terezka je krasne babetko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: na chvilku sa mi aj zacnelo za takym malickym ale uz ma to preslo :grinning: nech sa vam spolu dobre zije :dizzy_face:

@monalisatko nemam slov, ta angelina je ako verna kopia, sa nedivim ze ti Lisa aj plakala za nou, velmi pekna
30. apr 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 ja by som tiez spravila taku ze celu zelenu a spodny lem bezovo hnedy alebo zeleno bielu pasikavu to je tiez pekna kombinacia
30. apr 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letuskah jééééj, ty si zlatá :slight_smile: ja som pôvodne chcela fakt angelinu, ale keď už som spravila hlavu, došla som na to, že angelina je vlastne ružová myška :grinning: tak asi Lise spravím tú pravú angelinu :slight_smile:
30. apr 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adrika79 - ja som práve začala robiť klobúčik, ale som iba na začiatku, našla som si vzor a robím zatiaľ iba placku. Ja by som chcela práveže takýto vlnitý okraj, ten tvoj sa mi páči. Ako si ho robila?
30. apr 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rene82 ďakujem, pozriem teda nejakú z tých :slight_smile:
30. apr 2012 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matja ako keby zaciatok placky - v 2 riadku rozdvojis 2, v 3 riadku 3 , v 4 riadku 4 - potom som prestala a urobila este asi 5 riadkov - kym sa mi nezdal dost dlhy...
30. apr 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok