• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

1. decembra 2016 
@rene82 ja nema sprejovu formu, klasika vytlacis a natieras - no enviem...
30. apr 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monalisatko určite to nevzdám. urobím ešte jednu pre začiatočníkov a potom skúsom tie iné vzory, napriklad klobúčik alebo škriatkovskú. :slight_smile:
@adrika79
krásny klobúčik aj modelka
30. apr 2012 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letuskah ešte som nezačala......teiž som tak zvažovala,len ona chce aj šilt,ten neviem potom,akej farby by sa hodil..poradiš? :grinning: ďakujem
1. máj 2012 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 tá sprejová je fakt super, rozotierateľná ľahunko a aj dobrý krémik je to. preto som chcela sprej, lebo to musí byť logicky tekutejšie, než tie vytláčacie. ja všeobecne nemám rada tuhé krémy. a toto bola voľba aj preto, že ako bábenko mala dojčenský ekzém či čo to bolo no a bioderma nám na to pomohla. tak sme ho kúpili aj v letnej podobe :slight_smile:
1. máj 2012 o 07:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sim sim newiete kde oqjednat šablony na výrobu bambulí- slowensko :grinning:
1. máj 2012 o 10:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 no ja by som spravila celu zelenu, ten lem hnedo bezovy a silt zase zeleny :wink:

@evicka1 ja som kupila od Lucky http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=13106074&tab=6
1. máj 2012 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby poradte ,mám tu nechat tie guličky,alebo ich odpárat,neviem sa rozhodnút :wink:
1. máj 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@nikuska4 ja by som dala dole, uz ten kvet je velky a tie gulicky su podla mna navyse, inak velmi pekne a pekny vzor :dizzy_face:
1. máj 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby niektora ste mali v albume postup na adidas ciapku a neviem to najst kde to bolo,poradte
1. máj 2012 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikuska4 čiapočka je krásna. guličky b y som dala asi dole.
1. máj 2012 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A z jarnej ciapocky je letny klobucik :D
@ttina23 ja mam v albume foto adidasky - velky aj maly vzor, maju aj ine baby, ja si to kreslim na papier - vidno to na foto dobre a potom si uz len ratam - zacinas 2 ockami inej farby...
1. máj 2012 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@letuskah
@lussy23 ja som mala tiež ten pocit,že by mali íst dole,ale nechala som ich a poslala pre švagrininu koleginu s odkazom,že ak ich tam nebude chciet,nech odstrihne a hotovo.ako bude chciet :slight_smile:
1. máj 2012 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby, nemate niektora, ako obvykle :wink: ulozeny navod na vzorku, ktoru ma na zelenej ciapocke nikuska4? zeby som skusila daco nove? :sweat_smile:
1. máj 2012 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evicka1 predáva ich aj lucia32 z tejto témy. má galantérku :wink:
1. máj 2012 o 20:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikuska4 ja by som odpárala. verzia s guličkami by mi viac pasovala na zimnejšiu čiapku
1. máj 2012 o 20:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu mam nejake čiapocky na leto su robkane z danieli tak su tenke a aj pružne :wink: :wink: :slight_smile:
1. máj 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
Aaaaa... hladam na mimibazare navod... :D este som sice nenasla ten, co hladam, ale nasla som kopu zaujimavych veci... :D
1. máj 2012 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 je krasny mohla by si mi prosím poslat navod na princes218@azet.sk dopredu dakujem
1. máj 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 úžasne ako ste urobili tu lienku mohli by ste mi to napisat je krááááááááásna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
1. máj 2012 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tunylyk boli by ste taka zlatučka a poslali mi návod na tu bielu bekovku prosííííííím ,,, chcela by som ju urobit pre moju malu dcerku :slight_smile:))) dopredu vám ďakujem
1. máj 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim je kráááásna mala princeznička :slight_smile:
1. máj 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tunylyk ja nechcem bekovku, ale tú bielozelenú čiapku, tretulke som pozerala a ona má len tú bekovku.. Ď.
1. máj 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 krásna
@princes218 čiapočky aj modelečka sú krásn
1. máj 2012 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@princes218 hahaha - navod a ja? :grinning: ked si precitas par stran dozadu, mne navody nejdu - toto je improvizacia.... v podstate normalna ciapocka ale hackovana nariedko, aby bola vzdusna a na konci cerveneho pasika som robila okraj klobucika len podla toho, ako som chcela. aby sa vlnil, napr. 2 riadky so uhackovala normalne, potom rozdvojila kadzy 4., potom 1 riadok, potom zasa kazdy 4 a to mis tacilo na sirku, tak som este urobila asi 5 riadkova hotovo.... lienka je zosita z 2 koliesok - placiek - take velke, aku chcem lienku, ostatne je vysite - bodky aj usta a take... oci su nalepene,... :wink:
2. máj 2012 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pre moju princeznu :D
2. máj 2012 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@adrika79 jejo ta je krasna
2. máj 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ankan tak na tej je ten hexagonovy vzor,pozri stranu 211 myslim @lucim to tu davala,neviem najst moje poznamky asi padli za obet vlasti :cry:
2. máj 2012 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@princes218 navod tu je isto niekde hodeny,baby
@rene82
@letuskah pomoooc aj vy ste tu ciapocku bekovku robili,neviem to najst,ja to mam len v poznamkach nacarbane :grinning:
2. máj 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. máj 2012 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah tuto,ta je troska ina,ja si len urobim poznamky a potom uz neviem,odkial to je,ked ma niekto pyta :wink:
2. máj 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok