• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

7. apríla 2017 
@tunylyk tak potom tato, ale tu som ja nerobila http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=3775
2. máj 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. máj 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah
@lucim super baby dakujeeeeeeeem,ste zlate :slight_smile:
2. máj 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@princes218
@adrika79
@nikuska4
krasne dielka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ja mam objednavku na klobucik pre vacsiu slecnu, tak sa zamyslam , aky spravim , dobre inspiracie tu hadzete ... ze biela cervena ruzova, ..ked ja nerada cervenu s ruzovou dokopy ... asi dam vzor do spiraly? a danielu? alebo camillu? ..vsak chytim hacik a ruky nieco vymyslia ... len sa neviem dokopat k dokonceniu druhej tenisocky, uz meskam s odoslanim ... idem na to ... :unamused: :wink:
2. máj 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lucim mne sa prave cervena -ruzova velmi paci ale bez bielej ale ja by som spravila biely alebo maslovy a do toho malo ruzovej alebo cervenej, len lem alebo len ozdobky
2. máj 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
posledne dve :slight_smile:
2. máj 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
2. máj 2012 o 10:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letuskah tak aj ja rozmyslam .... ze biely zaklad a ozdobit len + kvetiny :slight_smile:
@julianka777 super zirafka aj mcqueen :slight_smile:
tusim by som aj ja mohla odfotit moje posledne 2.
2. máj 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kočky, keď robíte čiapočku z PDS, tak robíte z PDS aj placku? Alebo z nich sa placka nerobí dobre?
2. máj 2012 o 10:47  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baskaj ano, aj placku a ide to v pohode .
2. máj 2012 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@baskaj ano z PDS,, to mas jedno aky stlpik robis :wink:
2. máj 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tunylyk ja chcem návod na túto čiapku
2. máj 2012 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ankan uz mi sem @lucim hodila link,druhy prispevok na tejto strane,je to robene tym hexagonovym vzorom,akurat,ze ja som striedala v kazdom riadku len dve farby,v navode su farebnejsie :wink:
2. máj 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V tom návode vyzerá úplne iná. Ď.
2. máj 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim
@tunylyk Ďakujem
2. máj 2012 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ankan ja som tu moju robila z priadze red heart baby a v tom navode je robena myslim z camilly a ta je tensia,ukaze to inak lebo je aj rozdiel v materialoch,camilla je bavlna,neposobi tak chlpato ako akryl,juj pisem ako tatar :grinning:
2. máj 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tunylyk dobre si to vysvetlila :grinning:
2. máj 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letuskah
@letuskah tu uz mam ta je super a aj rychlo sa spravi
2. máj 2012 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som sa pustila konečne do pulóvrika pre staršiu a práve som kusisko vypárala tretí krát :angry: :angry: :angry: Stále bol široký. Upravila som si ho podla toho pre mladšiu, ale keďže táto lada je o niečo hrubšia, tak to bolo velké. No ale teraz to už dúfam bude dobré. Inak musím skonštatovať, že táto lada je oproti tej vlny Favori - čo som robila mladšej, o dosť tvrdšia. Možno je to len tým, že je hrubšia, ale pravdepodobne by som si najbližšie vybrala asi skôr tú favori :slight_smile:
2. máj 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monalisatko no ja by som ladu nehackovala, lebo je hruba ale na pletenie je uplne dokonala
2. máj 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julianka777 nádherné
2. máj 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tunylyk krásna
@adrika79 krásne
2. máj 2012 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby, doteraz poznam len Camillu, cataniu a lemone, ktore su podobne na hackovanie? :slight_smile:
2. máj 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 ja som uz kombinovala vsetky tri dokopy aj nelu a v pohode, su sice trosku inak hrube ale vysledok bol vzdy super
2. máj 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah Narazila som uz aj an Helu, ta sa mi tiez pacila, hlavne ruzova tam bola velmi pekna -a ni vyblednuta, ani cukrikova, len chcem skusit nieco nove - tieto tri znacky maju u nas strasne drahe... inak objednavam u Lucky, ale ked potrebujem nieco surne, tak u nas je camilla po 2 eura...
2. máj 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 a neda sa ti zajst do dubravky? tam maju tieto po 1,60 vsetky akurat camilu nemaju
2. máj 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah kde v dubravke? minule som bola v saratove - s 2 detmi, ako inac, :D ale mali to vybrakovane, skoro nic, len biela, modra, zelena... ale lemone po 1,30, tak som sa tesila,,,,a vazal som vsetky biele - teda 2 klbka, co mali :D :D :D
2. máj 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 no tam som myslela :grinning: :grinning: :grinning: ked som tam bola naposledy tak som nevedela ktoru farbu skor vziat
2. máj 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah Asi si vystihla, ze mali objednany tovar - chystam sa tam v piatok, ak budu deti spolupracovat... Vdaka klime v Terne starsej dcerke odisli hlasivky a kasle, tak som zvedava, co bude do rana.... :confounded:
2. máj 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 daj jej kalciovy sirup, nam to uz niekolkokrat pomohlo vyhnut sa chorobe, ja sa tam chystam tiez ale nemozem, musim to tu pominat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. máj 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok