Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

janemari
2. máj 2012

@ankan tá je naozaj super,ked bude návod tak šup sem s ním. 🙂
Ja nejako nestíham hačkovať,ale niečo som urobila a ked bude čas hodím sem.

adrika79
2. máj 2012

@letuskah Vdaka, uz sa stalo, kalciovy dostala, teraz spi a kasle zo spanku... 😒

letuskah
2. máj 2012

@adrika79 super ☹

nella0305
2. máj 2012

Zdravím, nakukuju a po delší době dávám mé dílko🙂
Klobouček z příze Catania.
Krásný večer 🙂

ankan
2. máj 2012

@janemari návod nájdeš na predchádzajúcej stránke ako druhý príspevok. Vložila ho lucim...

rene82
3. máj 2012

@adrika79 katka, kačenka, daniela, panda.....

monalisatko
3. máj 2012

@nella0305 jéééj, krásny klobúčik 🙂

nella0305
3. máj 2012

@monalisatko děkuju moc 😉

lussy23
3. máj 2012

@nella0305 krásny klobúčik a samozrejme aj modelka

nella0305
3. máj 2012

@lussy23 děkuji pěkně 😎

deniskateniska
3. máj 2012

ahojte dlho som tu nebola 😀 tak par foto nasho mrnusa v hackovanych veciach nieco je dobre nieco male lebo mal 4030g .. len skoda ze nevynosime lebo je hic.. ale tak snaha bola ked som bola tehula 😀

letuskah
3. máj 2012

@deniskateniska gratulujeme a nech ste zdravucki 😵 😵 😵 😵 vecicky super, neboj este bude aj mrznut 😀 😀

princes218
3. máj 2012

@adrika79 peknaaaaaaa sikulka

princes218
3. máj 2012

@matja navod mate z MMB cz však aj ja to mam napisane idem to robkat 🙂

princes218
3. máj 2012

@nikuska4 nádhernééééééé až prekrásne 🙂 😉 😉 😉 😉 😉

julianka777
3. máj 2012

klobucik 🙂

tunylyk
3. máj 2012

@deniskateniska nadhera malinka 🙂 vlastne velkacik🙂gratulujem a neboj do jesene vacsie urobis 😀 moj tiez z tych prvych skoro vyrastol 😉

zuzkatko
3. máj 2012

@julianka777 ten je nádherný ako ste ho robili?? napíšete mi prosím 😅

pooi
3. máj 2012

@deniskateniska moc gratuluji a přeji hlavně zdraví. Ať prcek dělá jen samou radost 🙂

lucim
3. máj 2012

tak moje najnovsie dielka: zlty klobucik uz bol, ale tu je na modelke, pokus o adidu so zbytkov pre Matula, zase tie modre tenisocky, a biela sada s dzindzikom - antenkou pre Terezku 🙂

@deniskateniska malicky je fesaciiiiiik a ty si sikulka, zelam vela zdravicka a radosti 😵 😵 😵

lucia32
3. máj 2012

Tak po dlhšom čase pridám aj ja svoje 🙂
A ešte link na aukcie s camillou, keby bol záujem http://www.mimiaukcie.sk/nove_aukce.php?typ=0&u...
Idem si vás dočítať....

tunylyk
3. máj 2012

@lucia32 lucka klobucik je z akej priadze?dakujem

deniskateniska
3. máj 2012

@lucim jeeeej aj vy to mate uz za sebou gratulujem 😉 terezka je nadherna 😉

adrika79
3. máj 2012

@letuskah No v Saratove je stale vybrakovane a dokonca zdvihli ceny! Minuly tyzden z 1,30 na 1,60 a teraz uz klbko stoji 2 eura! teda tych par kusov, co tam maju :(

letuskah
3. máj 2012

@adrika79 dost, ja som tam za 1,60 kupila a ozaj mali asi prave tovar inak tam byva prazdnejsie ale vzdy najdem co mi treba

lussy23
3. máj 2012

@deniskateniska jej ďalšie krásne bábetko. Gratulujem a prajem veľa zdravíčka, nech vas vždy iba šťastie stretne akrásne dielka
@lucia32 nádherné
@lucim krásnučké, hlavne to mimi🙂
@julianka777 krásny a samo aj Modelka

rene82
3. máj 2012

@deniskateniska gratulka k bábatenku 🙂

rene82
3. máj 2012

prečo mi nejde pridať foto?

adrika79
3. máj 2012

@rene82 Mne sa to stava pravidelne, ja pridavam aj na 5 pokusov 😒

adrika79
3. máj 2012

@letuskah Akurat som dness tretla kamosku, co tam bola tento tyzden, tak mam info od nej... Este ze mame lucku, musim objednat od nej, aj ked ja som stara skola - rada sa nadychavam vone vlny a chytam a kombinujem ,,live" ... ale nedavaju mi tie bratislavske galanterky na vyber... 😖