• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

no já sem na šití vyučená a pak i s mturitou,ale na pletení a takvé ty ruční práce samouk,jen drhání sem se kdysi naučila v kroužku moderních dívek :sweat_smile:
11. jan 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to kdyby jsi mně pozorovala jak šiju/ ten postup/, tak se asi potrháš smíchy, ale nakonec ztoho vždy něco vyleze, ale to mně nesmí skákat dvě děti po zádech :grinning:
11. jan 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no přesně tak já teď šiju i pletu na etapy a to není moc dobré protože mě sem tam ten elán přejde a pak se to blbě dodělává :unamused:
11. jan 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak o tom mi nemusíš nic povídat, naposledy stačil válecí pytel na vánoce, prcek se probudil dřív a starší měla přijít ze školy a pět pytlů molitanu k tomu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jan 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to muselo být fáááájn :grinning:
no já včera večer upletla jednu řadu,sem to ale šikovná co? :sweat_smile: a dnes už taky jednu :sweat_smile: :grinning:
12. jan 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky tak se mi povedlo uplest tu kuklu akorat dole jsem nedelala ten rolak tak dlouhej http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2254266&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1

davate sem pekny odkazy na pleteni, ale kdo to ma stihat. Liviky jsi moc sikovna s tema kosikama. jsme to doma taky zkouseli, ale co nam z toho vylezlo za humus to si ani nedovedes predstavit :grinning:
12. jan 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eleonora :slight_smile: 1* :sweat_smile: tu spodnu cast robim preto taku dlhu, lebo maleho nosim a vtedy je potrebne krk a ramena mat dobre chranene, kedze vykukaju von spod nasej spolocnej bundy :wink:
12. jan 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambusko tak ja vozim v kocarku takze krk nevykukuje a hlavne jsem byla lina to pocitat na rozpleteni :grinning: jsem levak a vsechno mi dela problem si to domyslet na levou ruku, ale tvuj popis byl suprovej diky za nej
12. jan 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. jan 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute ženy,já se po dvou dnech dostala koneně k pletení a mám zase dalších cca 15řad :sweat_smile:
eleonoro - dík za pochvalu košíků, a koukám že máš skoro stejně staré děti jako já :slight_smile: a si taky levák jako já :grinning: ,ccccc co asi tak dalšího máme třeba společnýho? :wink:
jo a eleonoro - povedlo se ti to fakt skvěleeeeeee :wink: :slight_smile: :sunglasses:
13. jan 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ciapka je hotova/pinokio/ dnes vecer ju este zosijem, uvidime, ci bude hodna dokumentacie sem na kona :grinning: . Jaaaj, este brmbolec musim nejak vykuzlit... :grinning:
13. jan 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky diky moc za pochvaly :slight_smile: :slight_smile: se tu uplne cervenam ted jsem se pustila Zuzine do cepicky tak mam co delat povecerech ja si u jehlic totiz odpocinu a jinak me strasne moc bavi plest miminkovsky ponozky :wink: taky uz tu mam prpravenou panenku jeste po me a budu ji plist celou soupravicku

Livi co jeste muzeme mit spolecnyho jsem desne vztekla kdyz se mi neco nedari to tu pak vsechno lita vzduchem :grinning:
13. jan 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka, tesim, tesim :sweat_smile:
13. jan 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj,eleonoro,taky nejsem nikdy zlá na sebe,ale vše lítá kolem sebe :wink: :grinning:

renka už se moooocinky těšííííím :slight_smile:
14. jan 2009 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte sikovnice, eleonora ciapocka je krasna :wink: Ja sem chodim pokukovat, lebo som zvedava na tu pinokiovsku ciapocku :sweat_smile:
14. jan 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To já se taky těším na pinokia :grinning:
14. jan 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aký pinokio? ja som tiež zvedavá? niketo pletie dlhý nos? :grinning:
14. jan 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ne dlouhý nos :grinning: , ale dlouhou čepici.
14. jan 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pinocio mal dlhú čapicu? to nie je skôr trpazlík?
14. jan 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jestli máte rády melírované a víc barevné vlny kukněte na www.vlnap.cz, mají tam super slevy. Yetty z 63 Kč na 20 Kč se hodí, zvlášť na MD, žr jo. :sweat_smile:
14. jan 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,uz ste si niekto objednavali z tej stranky co sem hodila kajika?by ma zaujimalo,ako je to pri objednavkach na slovensko?. :confused:
inak kajika,vyzera to super.. :slight_smile:
14. jan 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na objednávku na slovensko jsem našla toto-Vyřizování objednávek - odesílání zásilek

Zdarma rozesíláme vzorníky.

Zásilky rozesíláme poštou formou dobírky.

Maximální váhový limit jednoho balíku je 4,4kg příze .

Při překročení tohoto limitu je za další balík účtováno rovněž poštovné a balné (expediční poplatek) 105,-Kč.

Tento neplatí pro zákazníky ze Slovenska!!Zde se stále řídíme tarify Slovenské pošty.
Zboží dodáváme za prodejní ceny platné v době prodeje.

Expediční poplatek neúčtujeme v případě,kdy objednávka v době expedice není zcela pokryta z důvodu chybějící příze na skladě.Tato Vám bude doručena v nejkratším možném termínu.Pokud se stane,že některou pletací přízi momentálně nemůžeme dodat ,budeme Vás informovat.

Dodací lhůta

Dodací lhůta je 2 - 3 týdny. Za objednávku platíte pouze při jejím doručení na dobírku.
14. jan 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

roasha, ja som objednavala z vlnapu za asi 800 skk, som spokojna. objednavala som cez ich stranku, dobierka prisla z popradu asi o pat tyzdnov. da sa objednat aj cez jedneho pana, jeho mail broz.brachnak@stonline.sk /ak mate ten vzornik, tak je tam kontakt na neho/. cez neho dodavka trva asi tri tyzdne. postovne je okolo 100 skk. vlny su super. aj tie neakciove /100 g klbko/ boli aj o 20 skk lacnejsie ako v kamennom obchode. teraz robim z batole a velmi pomaly sa mina. hoci si to ja velmi nepamatam, chce sa mi povedat "stara dobra klasika" :slight_smile:
14. jan 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete ako dlho trvaju objednavky z Toptexu? Niekedy v decembri pred Vianocami som objednavala, ale neprisla mi ziadna potvrdzujuca sprava, a zatial ani vlna. Napisala som tam, ale zatial neodpovedali.
14. jan 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angelik, asi este sviatkuju :dizzy_face:
14. jan 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee, to ste vsetky zvedave na pinokia? Ja momentalne lezim v posteli, som nachladnuta, o tyzden ideme na tu lyzovacku,chcem to vylezat, ale slubujem ,ze tu ciapku uz dorobim. :wink: . len aby som vas nesklamala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jan 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som hľadala, ako vyzerá čiapka pinocchia a našla som toto http://images.google.com/images?ndsp=21&um=1&hl=sk&client=opera&rls=cs&q=pinocchio&start=0&sa=N
takže vyzerá tak?
14. jan 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili, nieee. ja som nevedela ako ju pomenovat, tak som jej dala taky nazov, lebo som si myslela, ze mal taku.ale on ju taku nemaaa,sakra! :grinning: . ta moja je taka s pipicholom dlhym,na konci brmbolec. :grinning:

ozaj ,ako robite brmbolce?
14. jan 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď, sa mi nezdalo, že by mal pinocchio nejakú výnimočnú čiapku
14. jan 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vivere :slight_smile: tiez som si myslela
14. jan 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok