• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

@svetlankat to ano,niektore vidia,ze jedna preda ciapocku za 3-4 e,ale nevie,ze kazda jedna pouziva inu vlnu a iny vzor...
9. máj 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@julianka777 presne tak a hlavne ten cas co nad tym stravis.
9. máj 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@julianka777 ja som zacala v podstate len nedavno, zatial len malej, teraz som jej urobila taku tuniku s kratkym rukavom, ale uz ma bombarduje sestra :grinning: , no musi pockat, este je na rade mm a to chcem este aj malej urobit nieco :grinning:
9. máj 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata suhlasim ... rucna praca u nas nie je docenena ... ja vacsinou hackujem cez fb kamaratkam, znamym a obcas znamym znamych ... ale ak si niekto konikovy mysli, ze hackarky sa topia v milionoch ... haha.
mimochodom - taka myslienka - ked vas niekedy poziadali cez IP a potom odskocili - nemohol to byt agent provokater? :confused:
no, ale hackovaniu a inym rucnym pracam zdar, relax je to dobry, mozog aspon uplne neochrnie a ruky tiez nie na materskej a som rada, ze som vas tu nasla, ze si mozeme ukazat, pochvalit, inspirovat sa, poradit. je mi tu s vami fajn. :dizzy_face:
9. máj 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
no teraz čítam čo sa deje. Fakt ani ja nechápem, ako môžu byť niektoré tak závistlivé, alebo neprajníčky, že normálne nahlásia adminom :angry:
9. máj 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tiež si netrúfam predávať, hoci by som mala objednávky hlavne na zvieratká :slight_smile: No ale moje deti ešte nie sú "nasýtené", tak ešte dlho dlho budem robiť pre ne, prípadne neterku :slight_smile:
9. máj 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
niekto ma navod letny hackovany svetrik nieco lahucke
http://www.mojehackovanie.estranky.sk/fotoalbum/galeria-mojich-hackovanych-vytvorov/svetre_-vesty_-tuniky/

alebo ine
velkost 104 110
10. máj 2012 o 02:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@julianka777 prečo si už neni v skupine?
10. máj 2012 o 08:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. máj 2012 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dudri teraz som pre neter robila nieco podobne len to bolo kratsi, ale to nie je problem predlzit podla tohoto http://www.lionbrand.com/patterns/80023AD.html akurat ze iny vzor na spodku. tak skus podla toho a na vrch si das hoc aky vzor sa ti paci lebo tam hackujes stale hore dole riadky akurat pred a za rukavom uberas aby sa ti spravil raglan
10. máj 2012 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby na toto som vcera nadabila, http://www.modrykonik.sk/fotoblog/lucia20/album/ciapocky-od-mamiciek-pre-onkodeticky-dakuje/ ja sa pridam, paci sa mi ta myslienka :dizzy_face:
10. máj 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
klobucik dokonceny, dnes mi prisla stuzka od Lu ... nakoniec som dostala volnu ruku na farby aj vzor, tak je smotanovy s vlcim makom a bodkami :slight_smile:
10. máj 2012 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
@lucim krasny
10. máj 2012 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah krasna myslienka ... aj ja nieco umotam a potom preskumam, kam to poslat.
10. máj 2012 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja pridávam práve dokončenú čiapočku pre dcérku :slight_smile:
10. máj 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este foto :slight_smile:
10. máj 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@matja ta je krasna, to ako sa ti podarilo urobit tie tri rady tak pod seba?
10. máj 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matja tiez chcem vediet ako si spravila tie volaniky, je to velmi pekne aj ten motyl, no dokonale :dizzy_face:
10. máj 2012 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim krásny
@matja krásne. ako sú robené tie volániky?
10. máj 2012 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rene82 mohla by som byť v tej skupine aj ja?
10. máj 2012 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Koceny poradte mi volaku vzorku? chcem spravit na kocik tu SIETKOVANU TASKU ci ako sa to vola.
nieco taketo by som chcela...
10. máj 2012 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evelin116 Ak vynechas pikotky, skus tzv seherezadovsky vzor... napr http://www.mimibazar.sk/navod.php?id=1157 :grinning:
10. máj 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evelin116 http://www.sugarncream.com/pattern.php?PID=133&cps=21191 takyto vzor alebo mozes spravit tak ze si spravis dno z KS a telo potom robis tak ze striedas 1DS 1RO a v dalsom riadku 1DS na DS a 1RO na RO, prip vias RO aby si mala vacsie diery. ja som si tak letnu tasku robila a chystam sa aj tasku na kocik ale to uz asi maly prerastie kocik kym sa k tomu dostanem...
10. máj 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 určite hej. najprv si ťa ale musím pridať medzi priateľov na fb, aby som ťa tam mohla šupnúť. písni mi ip ako si tam registrovaná. pošlem žiadosť a keď potvrdíš, tak ťa tam môžem pridať :wink:
10. máj 2012 o 20:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evelin116 ja mam v zalozkach tento navod na hackovanu sietovu tasku, myslim ze po uprave to mozes pouzit aj na to co chces na kocik...ale neskusala som este, tak viac neporadim, pozri tu http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=9675
10. máj 2012 o 20:38  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chirabell ten navod som nasla aj ja ale nelubi sa mi to moc a neviem ci by sa to casom moc neroztiahlo zas
10. máj 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah no to vyzera super..asi skusim ten tvoj navod...len neviem ci mi bude stacit zas vlna ale nejak to skombinujem dakujem
10. máj 2012 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evelin116 tym ze je to dierovane tak minies malo, zas je pravda ze na kocik ti treba vacsie, ved uvidis, a oni sa vsetky roztiahnu ale staci oprat a je to zase ako nove :wink:
10. máj 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah to hej ale kto to vypara? ja uz to paranie neznasam
10. máj 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok