• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

7. apríla 2017 
@evelin116 nie parat ale prat, nebudes parat, ja tiez neznasam paranie ale ja mam na to lidi, mlady rad para tak ked mi treba parat, vzdy je po ruke :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah Aj moje ray paraju, len sa to uz potom neda pouzit :D hlavne ta mladsia vsetko taaaaaaaaaak zmoce.... :wink:
10. máj 2012 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika79 jaj to my mame system, mlady para a ja namotavam, inak by som to mohla zahodit a najnovsie sa pridal aj mensi a ten drzi vlnu a nechce pustit, kde tu mi pusti par centi a potom zase nic a ma z toho ohromnu zabavu. ked je hotovo, vytrhne mi klbko, chyti za trciaci koniec a beha s tym po byte... :stuck_out_tongue_closed_eyes: potom mam zabavu na cely vecer :confounded:
10. máj 2012 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@svetlankat
@letuskah
@lussy23 - najskôr som uháčkovala celú čiapočku a potom som priháčkovala z vonkajšej strany tie biele volániky
11. máj 2012 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matja priamo na tie vlnky? som myslela ze uz tie vlnky ruzove boli ako volaniky
11. máj 2012 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, aka je asi velkost na 8 mesiacov ciapocka? 45 - 47 cm? dik :wink:
11. máj 2012 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah - ružová čiapočka je klasická v celku, volániky sú doháčkované iba bielou.
11. máj 2012 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matja a ako sú robené tie volániky?
11. máj 2012 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rene82 už som poslala IP. Snad to bolo správne:slight_smile:
11. máj 2012 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a o akej skupine vy? ja by som sa tiez pridala ale ja idem na FB tak raz za pol roka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. máj 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matja dakujem
11. máj 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, objednala som pat katalogov a vlnu z francuzskeho Phildaru - pre zaciatok :grinning:
Uplne som nazhavena kedy mi to sem na druhy koniec zemegule pride. Bola som velmi milo prekvapena, ze posielaju aj do Statov. Tunajsie strikovania pre deti co su v ponuke sa mi tak nepacia.
Phildar je velmi jednoduchy, moderny a tie modely su napadite a vesele.
11. máj 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@briketa a ktoru si si objednala?
11. máj 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby. idem robiť čiapočku pre dieťa. Potrebujem poradiť akú mám kúpiť vlnu, aby to bolo jemné a vhodné na detskú hlávku a aby tá vlna nebola teplá, aby tu čiapočku(klobúčik) mohlo nosiť v týchto mesiacoch. Aký druh mám kúpiť?
11. máj 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 ja som robila z elian nicky-neni hruba a je to detska vlna :slight_smile:
12. máj 2012 o 06:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje posledne vytvory pre kamaratkine babtko v brusku-sandalky a coccony na fotenie s ciapockou :slight_smile: a konecne aj nieco pre seba-hackovane naramky s koralkamy :slight_smile:
12. máj 2012 o 06:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@julianka777 ahoj môžem ta poprosiť ako urobim tie nadherne sandálky? dakujem :slight_smile:
12. máj 2012 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kibuk je to navod z youtoube :slight_smile: presny nazov neviem,ale daj si vyhladat detske sandalky-po anglicky :slight_smile:
12. máj 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@julianka777 krásne ako vždy
12. máj 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby.
Nejak to tu zanedbávam a aj háčkovanie. Každý deň sme boli vonku v záhrade, tak do tých horúčav som si háčkovanie hrubého pulóvra nezobrala. Dnes sme zostali doma, lebo varím - aj na zajtra, za chvílu idem žehliť a navyše je menšia chorá. Takže keď dožehlím, už si len sadnem s háčikom v ruke :slight_smile:
Krásne vecičky ste sem zas popridávali. Ja si ale idem po radu. Potrebujem spraviť nejaké poťahy na stoličky do kuchyne, lebo je to koženka a potia sa nám zadky :grinning: Poraďte z akej vlny by som to mala spraviť, ale aby to bolo mäkké, nech sa nám zas tá vzorka nepretlačí na telo :slight_smile: a prípadne nejaký nápad na vzor :slight_smile:
12. máj 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23 a ja ako vzdy krasne dakujem :slight_smile:
12. máj 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všechny Vás zdravím, hlásím, že se opět objednává z obchůdku: http://hackovane-cepicky.freepage.cz/ a bude se cca do týdne posílat na Slovensko.
Více na: http://nahaciku.blogspot.com/

Nově jsou v obchůdku příze značky Drops
http://hackovane-cepicky.freepage.cz/prize_garnstudio_drops_skladem/
12. máj 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monalisatko ja sa chystam spravit toto http://www.lemondedesucrette.com/wp-content/uploads/2012/04/at-home14.jpg a mam v plane to robit z camily alebo niecoho podobneho :wink: kedy????????
12. máj 2012 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah Zacalo prsat, sme doma - zeby som konecne chytila hacik a dokoncila dcerkin klobuk? :D
12. máj 2012 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letuskah jééééj, super, ďakujem. Na niečo také som myslela. Už len nájsť návod a budúci týždeň by som kúpila vlnu :slight_smile: Takže tá camila by bola vhodná?
12. máj 2012 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah aj toto sa mi celkom pozdáva, farby by som si skombinovala podla seba. Je to pre mňa jednoduchšie a rýchlejšie :grinning: Večer alebo zajtra vyskúšam ten vzor spraviť z hlavy, ale ak sa mi nepodarí, tak vás tu babulky zas budem otravovať :slight_smile:
12. máj 2012 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monalisatko myslim ze je to tento vzor http://www.lemondedesucrette.com/2011/09/22/flower-in-a-square-the-pattern/ ona tam ma kadeco aj vzory na stvorce aj na spajanie aj lemy, preklikaj :wink: nad camilou som rozmyslala kvoli tomu, teda bavlnou vseobecne, lebo si myslim ze vlna akrylova by sa pozmolkala casom a sedenim, sa mi zda ze bavlna je trvacnejsia co sa tohto tyka
12. máj 2012 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monalisatko a ked sa vam na kozenke potia zadky tak teplu vlnu by ste podla mna tiez moc nezniesli
12. máj 2012 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte šikulky chcem Vas poprosit o nejaky navod na bolerko pre mna,pozerala som na you tube ale tam je to po španielsky ak by ste nahodou mali niečo uložene tak vas poprosím o nejake navodiky moc moc moc
dakujem :wink: :wink:
12. máj 2012 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah ok, ďakujem, poklikám. Aj ja som myslela že 100% bavlna by bola najvhodnejšia aj kôli tomu poteniu.
12. máj 2012 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok