• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

7. apríla 2017 
@adrika79 krásny klobúčik...a sveter vo velkosti XXL nezavidim, ja som robila vestu , tiež zábavka...a ešte asi jednu budem z elian nicky...tiež velkosť xxl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
14. máj 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky mna by velmi zaujimalo s ktorou priadzou najradsej hackujete? Ja mam zatial odskusanu len Hanu a Camillu.
14. máj 2012 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 Keby ta vlna nebola taka blba, nevadilo by - ja kazdy rok robim svokre aj svokrovi po svetri XXL, ale Ladu a to je pohodicka - nejaka vzorka s osmickami a take vypletane vselico, to ma bavi - ale takato nuda - na taku premenlivu vlnu sa ani vzorka neda dat bohvieaka, tu vlastne ide o to, aby vynikla ta vlna... fuj... ale ak toto dokoncim, Ak to dokoncim, tak sa tesim na hexagonovu ciapkua Miske bolerko - s lienkou, ako inak :wink: a hadam sa ujde aj zuzke, aj ked ona vsetkym tym lienkam uspesne odliepa oci a potom pred nami uteka a pcha ich do ust :grinning: :grinning: :grinning: nikto iny to nevie odlepit, len ona, minule ich odtrhla hoci boli prilepene chemoprenom :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@adrika79 jej tak to si tvoja Zuzka moze ruky podat s mojim Jurkom, detto: odlepit, zdrhnut a strcit do ust... :angry: :angry: :angry: potom cakam co a kedy vylezie do plienky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. máj 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@rene82 no skusim zajtra len neviem ci to dobre chapem
14. máj 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co hovorite na camilu a nelu? ake su?
14. máj 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evelin116 ja som spokojna s oboma :wink:
14. máj 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah su take tensie? nasla som za 1,50
14. máj 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evelin116 nela sa mi zda trosku hrubsia ako camila aj ako catania, ale zas ja nepoznam ostatne co baby pouzivaju
14. máj 2012 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak len na skok dokončená čiapočka pre kamarátku.. ja nám normálne problém hačkovať také malé veci

drobcovi som rozháčkovala bolerko ale akosi nemám na to dlho to trvá a nevidno žiaden výsledok tak asi tak :sweat_smile:
14. máj 2012 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
chcela by som poradiť od vás skúsenejších, zatial som háčkovala len čiapočky z Camilly a Catanie. Catania sa mi zdá jemnejšia. Čo by sa dalo ešte z takej priadze uháčkovať? Aj niečo letné pre dieťa /2 roky/ ? :slight_smile:
14. máj 2012 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah
@evelin116 Aj ja najcastejsie camillu - je dobra a najlacnejsia, aj Catania moze byt, podobna velmi je Limone aj Hela - ta ma peknu jemnu ruzovu, aj daniela je fajn - ma vacsie klbko,,, Doteraz som mala najcastejsie camillu - vsetko ok, no teraz mam enjaku take seriu, ze je tvrdsia, doteraz taka nebola,a el aj tak je v pohode...
15. máj 2012 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne aj ked upršane ranko :slight_smile: pridavam niečo z mojej tvorby čiapočka pre dcerku k mikinke a robila som aj "chlapecku" čiernu ale foto nemam akosi som zabudla a už je odoslana :wink:
15. máj 2012 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
Ahoj holky háčkařky a pletařky, taky háčkuju a potřebovala bych radu. Jsem na RD a chtěla bych si přivydělat háčkováním. Musím mít živnostenský list??? A pokud ano jak si ho zařídit?? Máte zkušenost? děkuji
15. máj 2012 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nejaké aukcie s vlnkami a taktiež detské papučky
http://www.mimiaukcie.sk/nove_aukce.php?typ=0&users=80233
15. máj 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak konecne som dorobila ciapocky pre na onkologiu, uz sa mi dako nedarilo ale este sa chystam par spravit
15. máj 2012 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@letuskah nadherne su
15. máj 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojky maminy, už dlouho toužím umět háčkovat, chci začít šálkou pro sebe... :slight_smile: , jakou mám šanci se to naučit, když sem háček v životě nedržela v ruce :confounded: ???? Nebo nevíte někde na netu o nějakém lehkém návodu pro úúúúúúúúplné začátečníky?????
Moc díky za případné rady a podporu :slight_smile: .
15. máj 2012 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dagina ahojky. pokukaj na youtube. daj si tam: crochet, basic crochet, crochet hat......
15. máj 2012 o 14:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobikkjana no, živnostenský sa ti neoplatí. skús si urobiť na fb stránku a zdielať medzi priateľov a tý to rožšíria ďalej. možno sa dáka zákazka objaví. prípadne existujú handmade weby napr. sashe, keyoka,.... kde si povkladáš svoje výtvory a z predaného kusu si účtujú dáke %
15. máj 2012 o 14:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@idris krásna
@letuskah krásnučké
@kibuk krásna
15. máj 2012 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim krásna
15. máj 2012 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim
@letuskah krásne čiapočky, určite sa detičkám budú páčiť.
ja sem hádžem prvú kvetinku asi zo 100 ktoré budem potrebovať na podprdelky :grinning: :grinning: :grinning: Trošku sa vlní, ale nie moc, čiže žehlička napraví :slight_smile: tak sa teraz idem pustiť do zostávajúcich 99 ks. Našťastie to ide rýchlo, len keby som nemusela tie farby stále zväzovať :sweat_smile:
15. máj 2012 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
jaj foto
15. máj 2012 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
pro Terezčinu kamarádku :slight_smile: k narozkám :wink:
15. máj 2012 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
@rene82 moc děkuji za radu a na těchtoportálech nemusíš mít živnostenský list?? A nevíš jesti jsou podobné portály i v čr??
15. máj 2012 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monalisatko ved tie nitky pories na konci :wink: a nezehlila by som ale by som namomcila a napla, krasne to potom ukaze
15. máj 2012 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aký vzor viete z toho vyčítať?
http://www.fler.cz/zbozi/hackovana-cepicka-1700317
predpokladám, že 7RO zháčkovať PO, do toho cca 20DS, ďalšia rada tiež DS do vzniknutých ok z predchádzajúcej rady (tých 20DD)
-- ďalej 1RO a 3DS
----- 2RO a 4DS, túto radu zopakujeme 2x
potom neviem koľko RO a narátala som 6DS
a nakoniec sa striedajú rady so 4DS a 8DS, neviem koľko RO na medzeru, pri 4DS predpokladám že 2RO, pri 8DS koľko? 4RO?
15. máj 2012 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobikkjana no, oni to tam vyslovene neprikazujú ani nezakazujú. je to na každom osobne. ja napr. nemám. a neviem, ale dakde som počula (nemám overené), že do určitej výšky príjmu nemusíš zdaňovať, teda "mať firmu". no a ono ťa to neuživý. spočiatku určite nie a celkovo asi tiež nie. v čechách nepoznám také portály. veď si daj do googlu predaj handmade alebo dačo podobné a určite ti to dačo vyhľadá
15. máj 2012 o 19:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. máj 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok