• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

7. apríla 2017 
@adrika79 krásnučké
20. máj 2012 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 ten sveter si super rýchlo zmákla, a čiapočky sú krásne :slight_smile:
20. máj 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letuskah dakujem za radu :slight_smile:
20. máj 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dnes boli celý deň v záhrade, varili sme v kotlíku guláš, obrali pár jahôdok a čerešne, čiže som háčkovanie zanedbala už 2 dni - keďže včera sme boli s mm na neskorom obede (deti boli u svokriných) osláviť 10. výročie svatby.
20. máj 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@monalisatko jeeeej ceresne, jahody, mnam... super straveny vikend :dizzy_face:
my sme sedeli doma :grinning: ale zajtra aspon vybehneme do obchodu na rozky, maly ma kiahne, mal horucky a vyhadzany je uplne vsade, ale uz nam je dlho
20. máj 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah joj to nezávidím. Moje baby ešte nemali kiahne, ale určite to nie je nič príjemné. My sa trápime už druhý týždeň so zelenožltými soplíkmi a kašlom, ale už to neriešim, lebo by som sa zbláznila. Keď si už myslím že je celkom dobre, tak zas niektorá večer pri zaspávaní kašle a fúka nos :sweat_smile:
20. máj 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monalisatko Vdaka, ale mam len zadny diel, idem teraz zacat predny diel svetra :D tie aplikacie boli len na ukludnenie, lebo ten sveter je hrozna nuda... :wink:
20. máj 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
včera som dokončila klobúčiky
21. máj 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
kocky date mi radu, ked hackujete camilou, 2-2,5 hacikom, polstlpik, ako pridavate a do kolko?
21. máj 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemate niekto navod na ponco a na saty detske dakujem :slight_smile:
21. máj 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jawan nádherné.
@monalisatko krásne fotky. mali ste úžasný víkend. čerešne a jahody - tak v tých by som aj spala
21. máj 2012 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23 ďakujem, našťastie aj moje baby ich majú radi :slight_smile:
21. máj 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fíha, takto prázdno tu už dávno nebolo :fearful: Ja som dnes skúsila hrkálku s kinderkom čo sem @matja hodila link a normálne som sa do môjho prasiatka zamilovala :grinning: Už som pred chvílkou začala aj žabu :slight_smile:
21. máj 2012 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@monalisatko No kazdy je asi s detmi vonku :D aj my sme boli, takze sveter stoji a caka :D ale aplikacie ma zacali bavit - vsetko len nie ten sveter :D Borek a Elmo...
21. máj 2012 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@adrika79 jééééj, krása :slight_smile: No ano, aj my sme vela vonku, len žial malá dnes horúčkuje od zúbka, lebo ju bolí, má ho zapálený, takže ráno ideme k zubárke. Od nervozity ani spať neviem :frowning2:
21. máj 2012 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monalisatko My zasa viroza - sopel, ale taky, ze tecie z nosda ako vodopad a oci slzia nonstop... :confounded:
22. máj 2012 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monalisatko A vychutnajte si ceresne, u nas stoja v obchode 7 eur kilo... :sweat_smile:
22. máj 2012 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, trosku sa aj ja venujem pleteniu a hackovaniu pre mojho maleho a napadlo mi urobit na leto setik tielko a sortky na 18 mesacne dieta. Nemate nahodou niektora navod? Ja este nemam taku rutinu, ze by som si to navrhla sama :wink: Pletene , ci hackovane, to je jedno, ale asi pletene je pre mna jednoduchsie :sunglasses: Dakujem
@letuskah Super to tu vyzera, vdaka za info.
22. máj 2012 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 si sa rozbehla, a co chuda svokra ta zatial mrzne bez pulovra :grinning: :grinning: :grinning: inak krasne, musim aj ja daco na jesen vymysliet

vcera som zlikvidovala 2 klbka zo zasoby co mi svokra dala nejake stare vlny, uhackovala som kos (foto pridam neskor) akurat ze neviem co s nim, lebo nedrzi ako som si predstavovala a farbu ma hnusnu, skombinovala som modru a zltu a je to divne...

@sonka31 tak vitaj :slight_smile: pozri na ceskom MMB a ja mam v jednom casaku strikovane tak to naskenujem a poslem ti, daj mi email do IP ak chces :wink:
22. máj 2012 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah ten svokrin s veter ma byt hotovy k jej narodeninam - 18 jun je dalekoooo :D ked taka hnusana vlna, ale uz len dneska jednu hnedfu ciapocku a uz budem makat na svetri, slubujem :D ked starsia zasa sopli, to nemam naladu na bezovy sveter XXL :sunglasses:
22. máj 2012 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika79 obdivujem ze si sa vobec na to dala... ja som raz plietal muzovi vestu na 4 ihl cize to slo relativne rychlo ale som si povedala ze nikdy viac dospelakovi, max mne ked sa mi nieco zapaci....
22. máj 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre moje zlaté zákazničky dvojičky
22. máj 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Nejaké bavlnky camilla, catania, daniela... http://www.mimiaukcie.sk/nove_aukce.php?typ=0&users=80233

A moje 2 najnovšie výtvory :slight_smile:
22. máj 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@lucia32 na ten odkaz radsej neklikam :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2012 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika79 žial vela detí je chorých. My už dofúkavame, ale staršia stále do žlta :unamused: To teda je riadna pálka za kilo :fearful: ale sa ani nečudujem, aj my máme o štvrtinu menej ako vlani.
@jawan krásne sú čiapočky. Tá puma je vyšitá, alebo háčkovaná?
@lucia32 krásne klobúčiky :slight_smile:
22. máj 2012 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monalisatko to je vyšité :slight_smile:
22. máj 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jawan krásne sa ti to podarilo vyšiť. Ja šiť neznášam, tak by to bolo hrozné :grinning:
22. máj 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
konečne urobené čiapočky na objednávku sú už hotové :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile:
22. máj 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lucia32 mohla by som poprosit o navod na bielo zelenkati klobucik s kvietkom dakujem Mirka
22. máj 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 Poprosím Vás,ak sa dá,pošlete mi návod na Elmo aplikáciu? :dizzy_face: vďaka
22. máj 2012 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok