• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

4. septembra 2017 
ahojte krasne čiapčky ste popridavali-nadhera :slight_smile:
dnes prispejem aj ja :slight_smile: a zacala som pliest dcerke šatičky tak uvidim co z toho vznikne
23. máj 2012 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@adrika79 jasné, veď si na "dovolenke" tak sa predsa nebudeš nudiť :grinning: Aj moja staršia kašle a soplí, ale nie až tak, aby som ju nechala zo školy doma.
23. máj 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matja ze aka sikulka s tymi hrkalkami! Ja som tiez robila,ale nemala som na ne trpezlivost :wink: chi :wink:
23. máj 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby poradte mi, aku vlnu ci priadzu najcastejsie pouzivate? Ktora sa Vam najviac osvedcila?
23. máj 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Další klobúčik na svete
23. máj 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
Ahoj holky,
chtěla bych zkusit uháčkovat čepičku pro malou - poradíte mi prosím, kde bych si mohla stáhnout nějaký návod pro začátečníky?
Děkuju :slight_smile:
23. máj 2012 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kulenka na you tube máš vela super návodov, ale aj na českom MMB nájdeš toho dosť a aj super vysvetlené :slight_smile:
23. máj 2012 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monalisatko YouTube mě vůbec nenapadl, děkuju :slight_smile: Kouknu na ten MMB :slight_smile: Potřebuju něco hodně polopatického :grinning:
23. máj 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu je moja čiapočka, ktorú som spravila pre detičky na onkológii. Hádam poteší nejakú bolavú dušičku.
23. máj 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@kulenka neboj, určiete nájdeš. Počkaj, mám niečo uložené, hodím link
http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=23
23. máj 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monalisatko Děkuju, jseš zlatá :slight_smile:
23. máj 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kulenka rada som pomohla. Aj mne tu veeeela pomáhajú dievčatá a ak viem, aj ja rada pomôžem :slight_smile:
23. máj 2012 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kibuk - krásnučká
@monalisatko krásna
@jawan krásne ako vždy
23. máj 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lucia32 krasne klobuciky si spravila, buem sa inspirovat, velmi sa mi pacia :slight_smile:
23. máj 2012 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kocky fakt mi ziadna z Vas prezrezradi ktoru priadzu ci vlnu ma najradsej? Ja mam zatial odskusanu camillu a hanu
24. máj 2012 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat ja teraz pouzivam aj cataniu a fajna je..
24. máj 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tintinka tacatania je jemnejsia ako camilla ci zhruba rovnako? Nemam skusenost s inou, tak zhanam info, camilla sa mi zda dost tazka ked robim malej napr tuniku. Co myslis? A dakujem
24. máj 2012 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat mne sa dobre robi z baby heart a camilla :slight_smile:
24. máj 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@svetlankat ak chceš na tuniku, odporučila by som niečo tenšie ako camilla, napr. Katku alebo Danielu ...Catania je hrubkou rovnaka, akurat je jemnejšia a má inu farebnicu, taku žiarivejšiu....
24. máj 2012 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tretulka vdaka...v pohode... čím viac krasnych klobučikov, tym lepšie..
24. máj 2012 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat Camila je uplne super, catania je este maksia, ale inak podobna camille, tiez super, limone je fajn, momentalne ma asi vypadok, Hela je velmi dobra a asi najlacnejsia, Daniela je trochu tesnia a dost elasticka, mne sa nepacila, dlho to trvalo urobit ciapocku.. pre mna je vitaz camilla - vela farieb, dobra cena, balvna... :wink:
24. máj 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@svetlankat Sveti ja robim najradsej a najcastejsie z Katky zatial som s nou najspokojnejsia
24. máj 2012 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kibuk @mmaarrttiinnaa @adrika79 @lucia32 baby dakujem, velmi ste mi pomohli. Urobila som malej tuniku z camilly a zda sa mi dost tazka, tak by som chcela nieco lahunke, predsa sa tych klbiek zuzitkuje viac na svetrik nez na ciapocku. Cize aj na vahe to naberie.
24. máj 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mmaarrttiinnaa Mati prave kukam tu katku je lahunka a je to bavlna, 75g 250m kdezto camilla 125m 50g, je to nepatrne ale ak clovek pouzije viac klbok tak to urobi svoje. dakujem
24. máj 2012 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@svetlankat Sveti hod potom foto tuniky som zvedavááá :slight_smile:
24. máj 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Další klobúk na svete
24. máj 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@jawan jééééj, ten je peknučkýýý :slight_smile:
24. máj 2012 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jaj dievčatá, nepatrí to do tejto témy (asi mi to admin aj zmaže) ale musím sa "vyrozprávať" Lara má spolužiačku, ktorá bude mať v auguste 7 rokov a v utorok išla ráno do nemocnice že jej vyberú nosné mandle a poobede pôjde domov. No ale nastali komplikácie (vraj schybil lekár), nevedeli jej zastaviť krvácanie, zastavilo sa jej aj srdiečko, takže ju museli oživovať. Brali ju potom helikoptérou do BA. Teraz bojuje o život, lebo dýcha len pomocou prístroja, mozog jej opuchol lebo bol nejakú dobu bez kyslíka. Tie 2 dni ju dali do umelého spánku a dnes sa chcú pokúsiť odpojiť ju, či bude sama dýchať. Je to strašne milé, dobre vychované dievčatko. Je jediné dieťa rodičov. Je to neskutočne nespravodlivé voči tej malej :frowning2: :frowning2:
24. máj 2012 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monalisatko jeemine..sa to javi ako obycajny jednoduchy zakrok a taketo komplikacie :frowning2: snad sa dievcatku polepsi..davali raz v telke reportaz o chlapcekovi, ktory tiez bol mandle vyberat a dopadol hrozne .. syn bol pred rokom a vyberat nosnu mandlu, ale nastastie vsetko prebehlo bez problemov..drzim palce nech je mala ok
24. máj 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tintinka veď to, že je to taký akože malý zákrok, a predsa sa stávajú takéto veci :frowning2:
24. máj 2012 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok