• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

4. septembra 2017 
@bv_alexandra je to rýýýýýýchlo hotové :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. jún 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, zacina byt pre mna casovo narocne obsluhovat aj FB aj MK - som skor za FB, kto este nie je na Fb? :frowning2:
28. jún 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnešnym dnom končim,už neprispejem žiadnym obrazkom,ani príspevkom.... zavstlivci sami... :unamused:
28. jún 2012 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 ja nie som, neviem tam tu skupinu najst :unamused:
28. jún 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kibuk čo sa stalo?
28. jún 2012 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia37 stopli mi album že predavam :confused: že ja o tom nič neviem.
28. jún 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, chcela som uhackovat capicku ale nejako mi to nejde :unamused: ja neviem co kde kedy ako pichat a uz som z toho na nervy (niesom moc trpezliva povaha) mam pekne podareny ten kruhovy zaciatok a to je vsetko, odvtedy len param, aj to sa mi podarilo len preto lebo cele je to na youtube. ja proste potrebujem ako debil nazornu ukazku.

ako mam potom z toho kruhu pokracovat? neni na to nejake video? dakujem
28. jún 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kibuk Ach, jooooo :confounded:
28. jún 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 pod čím ťa tam nájdeme na fb ?
28. jún 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola je na youtube, skus hladat... nemam to ulozene, ja som sa to naucila nejako sama, ale su tam, rozne videa - ja mam stiahnute akurat toto, to je taky specialny vzor - skus na tej stranke poklikat... http://www.youtube.com/watch?v=HZ1EPQWFaB0
28. jún 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola este tam ma napr kratky stlpik http://www.youtube.com/watch?v=C3sHypgSvlc&feature=relmfu
a navod na ciapocku pre zaciatocnikov http://www.mimibazar.cz/tisk_navodu.php?id=2938
tak som zacinala, vela stastia :D
28. jún 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia37
@lulucertik Myslim, ze tam pridava niekto, kto tam uz je, ak si jeho priatelom na FB - ,mna tam prihodila rene, je tam aj bv_alexandra aj lucia 32, aj kikuk aj...... mozno sa poznate...
28. jún 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 dakujem, si zlata, ale toto vsetko som uz nasla :slight_smile: ja som proste nikdy nehackovala ani nestrikovala a este som aj babrava co sa rucnych prac tyka :sweat_smile: tak neviem, mozno to o dva tyzdne vzdam aj nic z toho :unamused:
28. jún 2012 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 no čo to tu čítam :fearful: Fakt nechápem, že keď niekto nemá čo robiť, tak prečo robí zle :angry: Ak sa nudí, nech mi príde vyžehliť, upratať alebo utrieť prach! Ja na fb vôbec nie som, tak nie že to tu baby moje zabalíte :frowning2: Čo si ja potom bez vás počnem :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. jún 2012 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika79 uz som na to mozno prisla :slight_smile: uvidime, ci nebue zase parat. vies mi len poradit cim dosiahnem to, ze sa mi to "zatoci", ze z toho proste bude ciapka a nie placka?
ja chcem robit len velmi malinku ciapocku, cca 26cm obvod hlavicky, v ktorej rade by som mala zacat zatacat? dakujem :slight_smile: (viem, ze obvod placky by som pri takejto ciappocke mala mat cca 7-8cm)
29. jún 2012 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ked mas placku ako treba tak uz len hackujes bez pridavania, stale rovnaky pocet ociek a potom po par riadkoch uz uvidis ze sa ti to formuje na cipaku, nevidno to hned v prvom riadku lebo je to pruzne :wink:
29. jún 2012 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letuskah dakujem :slight_smile: snad je to tak ako si myslim :grinning:
29. jún 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambola urcite ano :grinning:
29. jún 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj dalsi vytvor, dnes dokoncim druhu..robene z kacenky, hacikom 4mm

len baby, stale mam problemy s podrazkami...v tych zakrutach, kde sa zdvojuju stlpiky, tak sa mi to v konecnom efekte vlni, akoby to tam bolo moc natesnene a je to take vydute-proste nie je ta podrazka rovna...co robim zle? moc utahujem?
29. jún 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@bambola Ano, ako letushka vravi, onba je xepert an radenie, radila aj mne - zo zaciatku sa nezda, ze sa to zatoci, niekedy az po 4 - 5 riadkoch, ale ak nepridavas, robi to ciapocku dohora, neboj a skusaj, kazda z nas presla obdobim parania, parania, parania.... :wink:
29. jún 2012 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
NO baby, mama zakazku ako svet - homeleska na obvod 56 cm :D a od tety, takze zadara :D a cierne hrube ponozky ujovi... no nepotesi to v lete? :grinning:
29. jún 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letuskah no vsak keby nieco ja sa este hlupo opytam :grinning:
29. jún 2012 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poisonblu krásna papučka
29. jún 2012 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ziadna otazka nie je hlupa, ved sa stretavas s tym s cim sme sa kazda takze pre tie co to uz vedia je to banalita ale pre teba je to novinka, takze to urcite nie su hlupe otazky :wink:pytaj sa kludne
@adrika79 jaj ze kompliment, az som sa zacervenala :slight_smile: dakujem a teda tie zakazky, najskor pulover XXL pre svokru teraz hrube ponozky... to moje bolero pre neter je nic aj ked sa mi don nechce :grinning:
29. jún 2012 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bambola pokracujes vzdy nejakym vzorom, ale nesmies uz pridavat stlpiky, aby si dostala ciapocku a nie placku....podla mna ciapky su lahke, ja robim topanocky a to je des, tie podrazky krpate :D
29. jún 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@poisonblu prave pre toto ja papucky nerobim, nemam na to nervy :grinning: a to vlnenie je sposobene tym ze moc pridavas, skus pridat o stlpik vedla mozno sa to nebude tak. ja som robila takeho tucniaka a telo mal tiez podobne ako podrazka len teda vacsie a tiez sa mi to vlnilo tak som potom rozdvojovala vzdy iny stlpik nie ten ktory predtym a uz sa to tolko nevlnilo... ono pri hackovanych veciach je dobre si ich namocit a napnut, vtedy ziskaju tvar aky maju mat a nevlnia sa alebo nestahuju.... no len napinat to po kazdom oprati :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jún 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poisonblu verim, ze su lahke, ked budem robit piatu tak snad to poviem aj ja. teraz mam hacik prvykrat v ruke :sweat_smile: a tak, ze to topanky, to je pre mna nonsens :sweat_smile:
29. jún 2012 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letuskah aha, no vyskusam....

@bambola kazdy je inak sikovny..ja som robila prvu ciapocku a predtym som tiez nemala ziadnu prax..som si vyskusala vyrobit nejaky obdlznik s roznymi stlpikmi a podho rovna na ciapku ....a podarila sa velmi pekne...ale tak ja som na rucne prace celkom zrucna
29. jún 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letuskah Ja nechapem, co to mam za rodinu... to su zakazky... :wink: teraz robim mojej a neterke pulover na zimu melirovana lolipop, strasne sa mi paci, ze je farebna ako duha, len jje musim pomahat, aby nebola mocccc nesumerna, co sa mi zasa nepaci.... :wink:
29. jún 2012 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika79 tu mam nachystanu pre chalanov na pulovre tiez len som sa k tomu este nedostala, ale tesim sa na nu :dizzy_face:
29. jún 2012 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok