• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

4. septembra 2017 
@adrika79 este k tomu lolipopkovemu rolaku, to si podla nejakeho navodu robila alebo od oka? zaujima ma to kvoli rukavom, viem len raglanove a tieto bez navodu neviem...
2. júl 2012 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. júl 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah nie, z hlavy - ja a navod ? :wink: ja nerobim raglanove, ale klasicke rukavy - uberas podla nejakeho tricka,,, ak si dosla do potrebnej vysky, ukoncis na jednej strane podla potreby - velkosti svetra pocet ociek napr 7 a pleties dalej, na konci otocis a ukonci zasa 7 ociek a pleties dalej... potom uberam v kazdom riadku po 1 ocko, kym nemam potrebny vykroj...
3. júl 2012 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 moja ma rok a 4m, a ma obvod 47cm..takyto jej robim uz od zimy
3. júl 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 akoze na telovych dieloch to viem ale na rukavoch to nikdy neviem doladit aby to sedelo a len param a param tak to radsej nerobim a robim raglan alebo detom este take rovne nevykrojene
3. júl 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som včera konečne dokončila malej klobúčik s reliéfnou vzorkou :wink:
3. júl 2012 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
@petraslov nadherny klobucik :slight_smile:
3. júl 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tretulka ďakujem
3. júl 2012 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah Ja si vzdy prirovnavam - ked dojdem rukav do vysky, ze uz treba uberat - ukoncim napr 5 podla velkosti svetra a potom v kazdom druhom riadku po 1 uberam a zvysok cca 2 - 3 cm nic neuberam a v poslednom riadku uberiem na oboch krajoch - posledne riadky robim volnejsie, stale primeraiavam, a tym ze je to volnejsie, tak aj ked to nasivas a nie je to presne, da sa to prisitim doladit... ale mozno je to tym, ze to pletiem dlho, tak mi to vyjde... :wink: a mozno si prilisna detailistka : D a to nechcem podcenovat svoju pracu, vraj pletiem skoro ako stroj :grinning:
3. júl 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 haha tak detajlistka urcite nie, poskusam ked budem robit, mam este ladu co mi mama dala co jej zvysilo tak mlademu ustrikujem, hadam vyde :slight_smile: dakujem
3. júl 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petraslov krasny aj tie ruzicky :dizzy_face:
3. júl 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby poradte???? ja som uz zufala rozmyslam uz tyzden a nic ma nenapada. Chcela by som volaky set pre novorodenca pre chlapceka ktory sa ma narodit o mesiac. A neviem ze co?????? Keby bol dievca tak viem ale co pre chclapca????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
3. júl 2012 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evelin116 pletene? http://www.garnstudio.com/lang/us/pattern.php?id=5423&lang=us
s vestickou http://www.garnstudio.com/lang/us/pattern.php?id=5420&lang=us
hackovane na toto sa chystam uz 5 rokov :D http://www.garnstudio.com/lang/us/pattern.php?id=2213&lang=us
a preklikaj si tam, su tama j ponozky, papucky, ciapky, overaly a pod...
3. júl 2012 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. júl 2012 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petraslov nádherný klobúčik
3. júl 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23 vďaka, poteší, keď sa niekomu páči :slight_smile:
3. júl 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
dakujem vsetkym za doterajsie rady :slight_smile: moja ciapocka sa snad blizi k uspesnemu koncu :dizzy_face: len neviem ako to ukoncit :sweat_smile: ked dojdem nakoniec (mam oblucikovy lem) a teda spravim posledny KS , co s tym potom? :confused: :grinning: dakujem :slight_smile:
3. júl 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambola nic, pretiahnes priadzu cez ocko aby sa ti neparalo a to co trci vsijes dnu aby nebolo vidno, trosku zasi aby sa to prip neuvolnilo, odfotis a ukazes :slight_smile:
3. júl 2012 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letuskah tu stranku grandstudio poznam chodievam tam..ale chcela som nieco take co vyuziju aj teraz v lete...pisala som kamoske a ona mi poradila ze mam spravit na plienocku take neviem ako sa to vola..tak mozna spravim to a taku letnu ciapocku este...a mozna volaku hracku
4. júl 2012 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. júl 2012 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ajojte idem sa pochváliť som sama na seba pyšná :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2012 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
@bv_alexandra mas byt na co :slight_smile: pekne

@evelin116 aj to je dobry napad, ja by som ten sersam na plienky spravila aj s trakmi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. júl 2012 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bv_alexandra no perfektná je tá deka. Ja nejak neviem ako robiť štvorec dokola :sweat_smile: Z akej vlny to je? A nááááááhodou návodík????
4. júl 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah ďakujem :slight_smile: pochopila som návod, tak hádam niekedy vyskúšam. Ide to rýchlo? Predpokladám že je vlastne na mne, že z akej vlny ju spravím :slight_smile:
4. júl 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monalisatko ide to rychlo ale ja by som napr na to nemala trpezlivost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. júl 2012 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím vás má niekto na túto krásnu deku návod , vôbec neviem ako to mám urobiť a hlavne akú vlnu :unamused: a ihlice alebo háčik :unamused:
nejak mne to nejde :unamused:
4. júl 2012 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dokoncila som bolerko netery, snad jej bude dobre, mne je tak by malo byt aj jej, ostala mi hromada camilly z toho tak im este tasticky porobim :dizzy_face:
4. júl 2012 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
neviem tie fotky otocit dokelu, furt to mam lezato...
4. júl 2012 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok