• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

7. apríla 2017 
@emilly ja mam taku tabulku z netu, tak tam je na 1-1,5 rocne dieta obvod od 45-47 cm...tak skus na 44 cm to urobit..tych 14 cm priemer je ok, podla tej tabulky co mam...ono sa ti to mozno iba zda velke
6. júl 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj krpec ma deväť a má cca 46-46 cm a tym padom placka by mala byt 14cm :wink: tak by si to mala mať ok. :slight_smile: ono sa to ešte vytvaruje do čiapočky a kraj môzes urobit o čislo menšim hačikom a sa to kusok stiahne. :slight_smile:
@emilly
6. júl 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bv_alexandra, @poisonblu baby dakujem vam:slight_smile: mala ma teraz 4 mesiace tak mozno aj preto sa mi to zda velke. ale mala som strasnu chut hackovat a doma mam len taku vlnu na zimnu ciapku:slight_smile: ale chystam sa objednat TANGO, nemate s nou skusenosti?
6. júl 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bv_alexandra a ked dam mensi hacik tak to bude take pevnejsie? ja sa v tych hacikoch vobec nevyznam, vzdy pouzijem taky ako je odporucany na etikete. ale chcela by som niekedy robit take velke ocka, len neviem ci je to vlnou alebo hacikom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. júl 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule :slight_smile: Tak práve som dobalila a ráno vyrážame smer Tatry :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak sa tešííííím, že si to ani predstaviť neviete. Beriem ale háčkovanie, čo keď sa budem pár minút nudiť :wink: Net pravdepodobne mať budem, tak sem tam napíšem. Majte sa mi krásne a vela oddychujte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. júl 2012 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Ahojte,

podla coho si kupujete priadzu? chcem si nejake dokupit. zatial mam Nelu a schoeller-limone. s oboma sa mi dobre robilo. ake pouzivate vy? dakujem :slight_smile:
7. júl 2012 o 00:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ahoj, ja robím s Camillou alebo Cataniou, zo začiatku som robila aj s Nelou, ale čiapky z nej sa mi zdali byť tvrdé, lebo je hrubšia. Nedávno som si kúpila aj Limone, tiež som s ňou spokojná. Cenovo najlepšia z týchto je Camilla, kupujem cez net, lebo v obchode u nás nie je taký výber farieb a oproti cene na nete je klbko ktorejkoľvek z nich cca o 70-80 centov drahšie, čo spraví dosť, keď si kupujem viac (čo teda vždy aj kupujem :slight_smile:)
7. júl 2012 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petraslov dakujem :slight_smile: ved prave, ze by som aj ja chcela zobrat z netu, preto chcem zistit co je naj a s cim sa dobre robi. a hodis mi prosim aj link odkial beres? dakujem :slight_smile:
7. júl 2012 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola tu na MK od užívateľky s nickom @juny objednávam, tá má zatiaľ najlacnejšiu Camillu, s akou som sa na nete stretla. Tu je link na ňu: http://www.modrykonik.sk/shopy/ine-pre-mamicky-a-tehotne/lerp/priadza-camilla/
Alebo na mimibazar.sk objednávam zas Cataniu: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=13840102&tab=1
7. júl 2012 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petraslov tu je lacnejsia camilla, za 1,50...ja beriem vlnu odtialto: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=14265289
7. júl 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poisonblu ten link, čo si napísala na mmb, tak tam je o 10 centov drahšia než tu od juny, u nej stojí len 1,40 :wink:
7. júl 2012 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petraslov aha, lebo ja som si vsimla iba tych 1,60 co ma v prvom riadku...
7. júl 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monalisatko Užite si to.
7. júl 2012 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poisonblu nádherné
@bambola krásnučká
7. júl 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčence, aj mňa chytilo háčkovanie, pridávam zopár mojich dielok :slight_smile:
7. júl 2012 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
@bv_alexandra jaaj neviem kde som spravila chybu, stale sa mi to rozsiruje, uz mam obvod nejakych 48cm :frowning2: nasla som navod na nete, ze sa ciapka hackuje do kruhu a potom tam nevznikaju take tie viditele spoje a teraz to nemozem najst :frowning2: no nic skusim este den -dva hladat a potom to asi vyparam a pojdem klasicky hackovat placku s tymi spojmi
7. júl 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. júl 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maria1610 nádherné
7. júl 2012 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax catania je najmaksia, este maksia a tensia je daniela, aj elastickejsia trochu...
8. júl 2012 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 dakujem. takze daniela by bola na to naj? super, vdaka :slight_smile:
8. júl 2012 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Přeji pěkný den,
pomalu se sbírá další objednávka z http://hackovane-cepicky.freepage.cz/ Pokud budete mít zájem, objednávejte.
Přes léto bude interval dodávání delší, tak se na léto předzásobte:slight_smile:)Rádi bychom odesílali už 10.7.
Zdravím...
8. júl 2012 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maria1610 veľmi pekné čiapočky... :slight_smile:
8. júl 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby mam v alnume 2 klobuciky, co som nasla na nete. Nevedeli by ste mi poradit ako na to? A ci to bude lepsie z dlhych alebo kratkych stlpikov? a tiez z coho to uhackovat aby to pekne vyniklo Dakujem :slight_smile:
@bv_alexandra, @adrika79, @poisonblu
8. júl 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emilly oba su z kratkych stplikov, postupovala by som tak ako na obycajnu ciapku akurat ze spravis striesku na klobuk, a ked to je klobuk a ma byt na leto tak nejaku bavlnku z tych co tu pisems, camila, catania, limone, nela, tusim daniela ak sa nemylim a ine, spravis si placku, potom pokracujes bez pridavanie a potom tu striesku by som dvojila kazdy 8 stlpik, potom kazdy 9, 10 atd, ale to musis vyskusat co to spravi a prip vyparat a dvojit inak
8. júl 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letuskah dakujemvelmi pekne tak to idem skusit :slight_smile:
8. júl 2012 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja som sa dnes pustila do svetrika pre babatko, uz mam polovicu, takze asi zajtra ho dokoncim a hodim fotecky...:slight_smile:
8. júl 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambola krasna prva ciapocka:slight_smile: mozem sa opytat z coho si ju ahckovala? chystam sa nieco poobjednavat a tato sa mi strasne paci
9. júl 2012 o 01:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petraslov Ahoj neposlala by si mi prostim navod na ten zlty klobucik? je krasny:slight_smile:
9. júl 2012 o 01:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emilly návod ako taký nemám, videla som tento klobúčik na nete a podľa obrázku som ho urobila, ale pokúsim sa ti ho popísať, keď budem mať trochu času, hm?!
9. júl 2012 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok