• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

7. apríla 2017 
@letuskah ďakujem :slight_smile: Mám to za sebou, už len požehliť.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ešte stále som nestihla prečítať pozadu nič, ale narýchlo hodím foto čo som umotala za ten týždeň :slight_smile: Nič moc, ale veď som dovolenkovala :slight_smile: Teraz sa pustím do dokončenia svetríkov a potom už nakúpim vlnu na jeseň - zimu :slight_smile:
15. júl 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
ahojte zienky :slight_smile: idem si k vam zase po radu...mohli by ste mi prosim poradit nejaky uplne jednoduchy navod na hackovane capacky pre malinke babatka? dakujem
15. júl 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brumca tu je pár capačiek, skús popozerať :slight_smile:
15. júl 2012 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre Simika na hlavku aj do kocika a este taka drobnost do kuchyne,co urobila radost mamine :grinning:
krasne dielka ste popridavali dievcence,sikulky ste :slight_smile:
16. júl 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
Šikulky ako spraviť takýto kvietok? Písala som aj autorke, ale neodpísala mi a dcérka by ho chcela na čelenku.
16. júl 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
Pre zmenu spomedzi klobucikov nieco na zimu :D zle foto, ale inak sa nedalo :D
16. júl 2012 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@zigzag aha to si robila z viacerych niti? no vyzera to uplne uzasne :dizzy_face: mlademu som robila vestu ked mal dva roky a teraz bude mat 5 a stale mu je dobra, mozno to bude pripad aj tej tvojej :slight_smile:

@emilly zacni rozdvojovat tie stlpiky pri ktorych si skoncila pri placke, ak si rozdvojovala povedzme kazdy 7 tak zacny kazdym 7 a pokracuj akoby sa nechumelilo kazdy 8, 9 atd, akurat ze nie v kazdom riadku ale kazdy druhy, plus nerozdvojuj v rovnakom stlpiku ale v inych miestach, len zachovaj pocet, bude sa ti robit pekny oval a nie kostrbate, teraz som takto jeden klobuk robila a je to pekne, normalne sa mi to paci, musim odfotit ale nie som teraz doma
16. júl 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letuskah ano, z 2 a 3farebnych,, no ono vlna sa natiahne troska, ale ta druha nie je pruzna, takze si zachova svoj tvar aj velkost,nepodda sa velmi, ale neni problem vyrobime nieco nove :slight_smile:
16. júl 2012 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobry den ak by sa vam dalo a poslala by ste navod dakujem
17. júl 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aka je vlna elian ze 100 percent akryl to je kusava?wendy a lisa?poradte chcem si uz dokoncit objednavku tak aby som vedela.
17. júl 2012 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aka je vhodna na zimu?dakujem za rady vsetkym sikulkam
17. júl 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este sa opytam kolko spotrebujem tak na jednu ciapocku pre 2 rocneho chlapceka?
17. júl 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatima30 ja mam nejake 100% akryl a nehryzu....a na zimu: elian klasik, red heart lisa, elian patty, lada luxus, merino...tieto mam ja a su take hrubsie
17. júl 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monalisatko nádherné vecičky
@adrika79 krásne
@tunylyk nádherné
17. júl 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zigzag krásne
17. júl 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poisonblu
diki to som potrebovala vediet :slight_smile:
17. júl 2012 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatima30 inak ta red heart lisa zavisi od farby, mam modru riflovu a ta je makkucka, bezova tiez a siva je hnusna :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak si vyber a na ciapocku to zavisi od vzoru ale na jednoduchu by malo stacit 1 klbko lisy, ostatne neviem, nepoznam
18. júl 2012 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatima30 ja som zimne ciapky robila z red heart baby a este je makkucka elian nicky. Tu read heart baby som davala vo dvoje, ale zalezi od vzoru.
19. júl 2012 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah
@andy1978
dakujem baby uz som si objednala elian tak uvidime:slight_smile:
19. júl 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky, prosím vás, ako mám hačkovať čiapočku pre chlapca? aká je krajšia: krátky alebo dlhý stlpik? a postup je aky? stale sa pridavaju navyse stlpiky alebo opat len placku a potom uz nepridavat? zacala som jednu robit z KS, no nevyzera to tak, ako som si predstavovala :confounded: vdaka za nazory, pekny den vsetkym :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
19. júl 2012 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tunylyk Môžem poprosiť o radu ohľadom toho bieleho svetríka pre bábko. Našla som totiž návod na mmb ale ten nie je presný. Vraj "stvoriteľka" upravovala štvorec na šesťuholník. Ak by ste mali návod /najlepšie nakreslený zo značiek/ bola by som vám nesmierne vďačná. Ja som zatiaľ stvorila len pár čiapočiek a tento svetrík by som veľmi chcela uháčkovať pre svoje bábenko. Vopred ďakujem za vašu ochotu.
19. júl 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kijusqa Môžem poprosiť o návod na tie dečky - sú úžastné :grinning:
19. júl 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, ako sa robi toto:

http://static0.asmira.com/photo/22/438422/album/15080066_224.jpg myslim ten chvostik

a toto: http://static1.asmira.com/photo/22/438422/album/15257825_224.jpg tie uska ? su to len zhackoavne 2 obdlzniky, alebo to je nejak specialne robene?
19. júl 2012 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monalisatko Úžastný nápad tie kravaty :slight_smile: . Nevieš poradiť dĺžku pre cca 3 mesačného chlapčeka - chcem prekvapko pre sestrenicinho malého a nemám ani šajnu o rozmeroch. Stačí približne.
19. júl 2012 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poisonblu Tie čiapočky s 2 brmbolcami sa robia odspodu - najprv retiazka,spojiť a potom stĺpiky bez pridávania. vznikne valec a vrch sa zháčkuje alebo zošije. Ja som zošila. Robila som ju prvý krát a hneď sa podarila - je to ozaj ľahučké. Už len dorobiť brmbolce a malá bude na jeseň parádnica.
19. júl 2012 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
jééj kočky aj ja sa chcem naučiť, moja mama to ovláda tak snád som mňa niečo urobí...chcela by som cez tehu skúsiť uháčkovať dáke deky a svetríky, len či vedúca dovolí
19. júl 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah tá taštička je super
19. júl 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ušanka a svetrík
19. júl 2012 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
tak, dievčatá, po dlhšom čase pripájam moje nové dielka - zamilovala som si bublinkový vzor, najradšej by som robila iba s ním teraz... snáď ešte pribudnú na čiapočkách aj nejaké aplikácie, možno nie, uvidím, každopádne by som chcela sa teraz vrhnúť na pončo, prípadne svetrík z bublinkového vzoru, nech má malinká na september aj niečo teplučké... no a som veľmi, veľmi šťastná, že relatívne za krátky čas som sa dokázala omnoho zlepšiť... no a mám už urobené aj dve ušianky - jednu sovičkovú a jednu macíkovú, len tam ešte nie sú poprišívané aplikácie, pošlem foto, keď to dokončím... no a k tomu svetríku, čo chcem robiť... ja mám taký problém, že som strašne lenivá niečo čítať z návodu :zipper_mouth:, tak uvidíme, ako sa s tým popasujem... :wink:
19. júl 2012 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@monhla ďakujem, aj ja som nápad šlohla niekomu z netu, ale žial dĺžku neviem poradiť, lebo aj ja som len odhadom robila, nakolko v okolí nemám nikoho s bábom, tak neviem primerať. Skús osloviť niekoho konkrétneho, kto má tu bábo vo veku čo potrebuješ :slight_smile:
19. júl 2012 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok