• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

1. decembra 2016 
Viete mi niekoho odporucit alebo od kial si mozem objednat vlnu?????????????????????????????????????????????????
1. aug 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemá niektorá z vás návod na tohto motýlika?
1. aug 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@symvua ahoj tak ja by som potrebovala vedieť aké priadze používaš kde ich kupuješ a tak, lebo u nás v meste som nenašla nič také :/ a na ebay som pozerala jak puk ale neviem si predstaviť tú kvalitu toho tovaru Teraz by som potrebovala niečo na zimu a jeseň len neviem akú priadzu potrebovala by som to porovnať s tým čo poznám zo Slovenska . Camilla ellina Nicky, Redheart baby dream ... .
1. aug 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evelin116
koukni sem- www.ganella.cz Obchůdek v novém kabátu- možnost přepnout na Eura. Odesílá se zpravidla jednou za 14 dnů a poštovné z Čech ZDARMA! Platí se jen slovenské. Určitě vybereš :slight_smile:
1. aug 2012 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nella0305 super stranka ta ganella, len tam neviem najst kolko sa plati to slovenske postovne - nevies mi poradit? diky moc
1. aug 2012 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jana0706
ono se slovenské odvíjí od výše objednávky od 2-do 5eur
platba předem na slovenský účet.
tady je ještě blog: na hačiku http://nahaciku.blogspot.cz/
i tam najdeš všechny podmínky a pod stejným názvem jsou i na fcb
1. aug 2012 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tunylyk ďakujem
2. aug 2012 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evelin116 ja najčastejšie objednávam z www.klbkovlny.sk - len tie priadze sú drahšie
2. aug 2012 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby neviete mi poradit - robim usanku a neviem ako daleko od seba maju byt tie "usi". ciapka ma byt darcek, nemam moznost to odmerat, nemate na to nejaku fintu?
2. aug 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emilly robim tak ze si ich polozim symetricky a potom ich posuniem o taky 1 -2cm blizsie k sebe a to je zadna strana
2. aug 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah ja som jedno "ucho" uz prihackovala a teraz maturujem nad tym druhym, je to moja prva ciapka na "objednavku" pre jednu kamosku, tak by som bola rada keby to sedelo
2. aug 2012 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
vcera vecer :slight_smile: tato uz sla rychlejsie :wink:
2. aug 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@emilly Já to zase dělám tak, že změřím čelo- od obočí k obočí a přidám cca 3-4cm a to je výsledek jak mají být od sebe vepředu ouška vzdálená.
Na jak starého prcka to bude? :slight_smile:
2. aug 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nella0305 to aj ja tak robim, ze si to zmeriam, len teraz nemozem :frowning2: bude to na dvojrocne dvíevcatko, obvod ciepaky mam 50 cm
2. aug 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. aug 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola krasna :slight_smile: z coho hackujes tie sovicky?
2. aug 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@emilly modra je Nela a zvysok je Limone :slight_smile:
2. aug 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola dakujem, lebo s ami zdali na tej fotke strasne tenucke tie nitky, ja skusim z camily a uvidim ake to bude:slight_smile:
2. aug 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emilly eh, keby som mala mensi hacik ako 3 tak to asi vysmarim von oknom :sweat_smile: ja niesom moc trpezliva :grinning:
2. aug 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@emilly Tak tam by 18cm mělo být ok :slight_smile: A našla jsem jednu čepku po malé a odpovídá to :sunglasses:
2. aug 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nella0305 dakujem veeelmi pekne:slight_smile: teraz som to merala a mam 20 cm vzdialenost nad obocim, este to nemam hotove tak to asi vyparam a spravim to na tych 18 cm, nech to sedi :slight_smile:
2. aug 2012 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emilly myslím, že těch 20 je ještě ok :slight_smile:
2. aug 2012 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nella0305 tak to teda necham tak a budem dufat, ze to bude dobre :slight_smile:
2. aug 2012 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emilly bude, určitě! :wink:
2. aug 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...ja som sa teraz dala na take miniatury :grinning: tiez ma chytili sovicky , priserky pre deti, zalozky do knihy /nemam pofotene/, jednu sovicku som ani nestihkla odfotit, nova majitelka si ju uchmatla :sweat_smile:
dokoncujem saty malej, ramienka mi treba len spravit, potom odfotim, a rozmyslam, co z Red heart vlny spravit a mam aj taku hrubsiu, akoby melirovanu /odfotim neskor/, uz bol z nej pulover, sparala som ho, oprala a namotala a vcul neviem co s nou :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Som rozmyslala nad poncom malej...a neviete mi poradit nejaky super napad na supravicku pre maleho fesaka?
2. aug 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
2. aug 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete mi poradit, ako su robene tieto nausnice? vyzera to na dva kvety spojene /ale ake :frowning2: / ci???
2. aug 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evelin116 hm neviem,mne sa vidi skor na leto,robievam z nej,no je to 100%bavlna,ma chladivy efekt.skus nieco s akrylom alebo kombinacia akryl bavlna
2. aug 2012 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tunylyk porad ktora je dobra?
2. aug 2012 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok