• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

7. apríla 2017 
@adrika79 jéééj, ja tiež idem budúci týždeň kupovať Tango staršej na predĺžený svetrík, tak asi budem musieť oprášiť ihlice keď háčkovaný bude tvrdý :unamused: Idem kuknúť u Veroniky. Nevedela som že má aj ona :slight_smile:
1. sep 2012 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 krásna
@adrika79 nádherná čiapočka krásne fsrby
1. sep 2012 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
čo sa tu dialo?
1. sep 2012 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monalisatko Ale mozno je len mne tvrde, lebo hackujem husto.. ostatne baby tvrdia, ze Tango hackuje samo :D krasne, ze od veroniky :D veronika a lucia32 su tutovka :D
1. sep 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monalisatko Inak veronika teda alexandra_bv hromadne objednava cez FB tango, aby to bolo lacnejsie, termin je do 9.9 alebo tak, napis jej IP, ak teda nechodis na FB... dokonca ma aj sutaz s Tangom :D
1. sep 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 ďakujem, ja sa na tom FB nejak nevyznám :cry: Dnes som hladala vo Veronikinom profile nejaký album so vzorkami, ale nenašla som. Idem jej napísať IP, aby mi dala konkrétny link :sweat_smile: Jasné že cez ňu, ja som si ju dosť oblúbila :slight_smile: Aj Lucka je super a už som si aj od nej objednávala :slight_smile:
1. sep 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neviete preratat tie stare kovovve kom, AKRA haciky? mam jeden znaceny 4-8, aka je to terasia velkost?
1. sep 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monalisatko Myslim, ze to nema v profile, ale v skupine o hackovani... ak v nej nie si,a neviem, ci to uvidis - moze ta pridat veronika... http://www.facebook.com/groups/113398995462337/photos/ alebo http://www.facebook.com/groups/113398995462337/
napis veronike IP, nejak etango mala doma,a le asi len ruzove, zelene a biele, teraz nema nic v albume, len Camilu, storex a este nieco... ved jej napis IP, co tu budeme spekulovat :wink:
1. sep 2012 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika79 ďakujem, si zlatá. už som jej vtedy pred vyše hodinou písala IP, tak keď bude na MK, určite napíše :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. sep 2012 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambola neviem ci ti uz niekto odpovedal, som tu nebola a musim to este poprecitovat, ale farbu menis hocikde, robim to tak ze tam kde chcem zmenit farbu normalne pokracujem v hackovani ako predtym len si nahodim inu farbu, potom to vzadu treba zasit aby sa to neparalo tak si nechaj cca 7cm koncek ale inak je to bezproblemove :wink:
2. sep 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monalisatko ak chceš pliesť svetrik z tanga tak to bude fajn ale tiez trba pouzit väčšie ihlice :slight_smile: toto je pletené z Tanga :wink:
2. sep 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
2. sep 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@bv_alexandra minula som na tuto dečku presne jedno klbko :wink:
2. sep 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bv_alexandra no pôvodne som chcela háčkovať, keďže naposledy som plietla tak 10 rokov dozadu, ale adrika 79 píše ža to háčkovanie mala také tvrdšie. No ale vyskúšam a potom budem múdrejšia :slight_smile: Našla som tu na MK u jednej mamičky v albume nádherný svetrík, tak by som niečo podobné chcela spraviť :slight_smile: Uvidím či stíham na jeseň, prípadne ponosia na jar :slight_smile: Tá dečka je pekná, kolko má cm? Neviem vôbec odhadnúť, že kolko by som tej vlny potrebovala, lebo má málo metrov v klbku, ale zato je pekne hrubá, tak predpokladám že pekne rastie tá práca :slight_smile:
2. sep 2012 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Štrikujete podľa anglických návodov? Ja to skúšam. Neviem či som dobre pochopila jednu vec. Keď štrikujem jednu strany hladko a druhú obrátene tak v návode sú dva riadky zapísané ako jeden riadok. Rubová časť je označená ako WS row!
Je to správne?
2. sep 2012 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rolandik right side = lice
wrong side = rub
2. sep 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. sep 2012 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jana0706 jej ja som tiez toto riesila pred dovolenkou :grinning: ze kde v okoli je aka galanterka :grinning:
2. sep 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby vy tu o lolipop a ja som rozmyslala ze kupim pre seba na zimny pulover, ja som ju strikovala na 4,5 ihliciach a zda sa mi teplucka, mlady este svetrik neskusal lebo nebolo vhodne pocasie, starsiemu som este nedokoncila a sebe chcem spravit, plus svokre deku :grinning: :grinning: :grinning: je taka hryzavejsia ale mne sa pozdava, no uvidim ci mi to budu deti chciet nosit
2. sep 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, neviete mi prosim poradit navod ako na usianku vyhotovit a pripevnit taketo "visiace" brmbolce co su na uskach ("obycajne" brmbolce ovladam):
http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=5283

zaroven by som poprosila o postup ako spravit a pripevnit ten "vrkocik" na uska, ako napriklad tu:
http://www.sashe.sk/radkag/detail/srdieckova-usianka
3. sep 2012 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letuskah no bola som v obidvoch galanterkach, v Paladiu mali krasne gombiky tak som zopar dokupila a v Kotve som si kupila kusok molitanovej vyplne...ale inak musim povedat ze boli obidve take bez atmosfery, "zasita" galanteria v Spisskej Novej Vsi ma "dostala" ovela viac, aj vyber priadzi sa mi zdal ovela lepsi, a predavac ochotnejsi - no ved ale som mu aj spravila poriadnu trzbu :slight_smile:
3. sep 2012 o 00:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte dievcata, nemate nahodou navod na hackovaneho konika alebo aspon obrazok uhackovaneho konika bez navodu? Dakujem.
3. sep 2012 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smejkoh tohto som robila davnejsie a vcera akurat som robila dcerke takeho isteho, len som dala ruzovu hrivu a kopytka (to bolo na poziadanie..lebo juzova je in :grinning: :grinning: )
návod nemam, robila som z hlavy..ale vlastne to nie je zlozite..vsetky casti zvlast a potom pozosivat..
3. sep 2012 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
@tintinka krasny skoda toho navodu
3. sep 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. sep 2012 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tintinka krasny, to je dalsia z veci ktore nesmiem ukazat svojim detom :grinning: :grinning: :grinning: z akej priadze si ho robila?
3. sep 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aa este update k lolipop strikujem ju na 5ihliciach a uplne v pohode, nie je to derave ani vetche ale pekne :wink: a vyslo mi to akurat tak ze sa mi robi jeden pasik biely jeden farebny len horsie to bude ked zacnem rukavy tam to vyde inak a neviem ci to nebude divne...
3. sep 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letuskah tento je z Red heart super soft myslim...a teraz som robila ani neviem z akej, len som nasla nejaky zvysok..ale bol to tiez acryl..
3. sep 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nemáte nejaký osvedčený návod na háčkované podložky pod poháre?
3. sep 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babulatko ja som si urobila podla tohto http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=5970 akkurat som nerobila na konci tie hrany, ale urobila som kruh
3. sep 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok