• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

1. decembra 2016 
baby tie co podsivate ciapky, vedeli by ste mi lahko vysvetlit ako na to??? Nema niekto nejaky strih na to? A co pouzivate? Dala by sa aj flisova deka taka tenka? Asi ano, ze...
5. sep 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babulatko dakujem si zlata :wink: vecer sa do toho pustim
5. sep 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky.
mám k vám prosbu, či mi neviete poradiť návod na háčkovanú čiapočku so šiltom. Vek dieťaťa 18 mesiacov. ďakujem..
5. sep 2012 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalitimk
@dagina ešte je tu jedna baba čo predáva návody a má aj slovenský účet http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=853978
5. sep 2012 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,prosím vás nevíte kde seženu návod na háčkovaného pejska alá Next? :confused:
5. sep 2012 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. sep 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja milovana kombinacia sivej a ruzovej..
5. sep 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
A pre moje male zlaticko ...
5. sep 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@adrika79 jj toho jsem také našla,ale já bych potřebovala na tohoto pejska...viz obrázek....té kočičky si nevšímejte :sweat_smile:
6. sep 2012 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@malejmonasek jaj, tak to ti neporadim, ale urcite na mimbazare nieco bude... skus cez google navod na hackovaneho peska ala nexr..
6. sep 2012 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika79 na minibazaru právě není....ale děkuji :slight_smile:
6. sep 2012 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja po veľmi dlhej dobe pridávam niečo pre moju vlasaňu, na modelke ešte bez kvietku
6. sep 2012 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
veľmi pekné a milé!
6. sep 2012 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky,ako hackujete ciapocky na jesen-zimu? Ja som skusala z dlhych stlpikov,ale na zimu sa mi zda,ze by nebola(su tam"dierky")tak neviem ci nejakym mensim hacikom,aby to bolo "hustejsie"alebo iny vzor?Poradite prosim nejaky navod?Dakujem krasne
6. sep 2012 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dominikaa ja robievam kombinacia prednych a dlhych reliefnych stlpikov a vlnu dvojmo,skus :wink:
6. sep 2012 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
takto nejako :slight_smile:
6. sep 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@ellysa super napad :dizzy_face:
6. sep 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simisi. dakujem,musim poskusat hadam nieco take zvladnem. A ako hackujes dvojmo mas dve take iste vlny,alebo si to pred tym namotas? (mozno blba otazka no ja som zatial urobila len 3letne ciapocky a tam boli velke ocka :slight_smile: )
6. sep 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dominikaa nic nenamotavaj, len si vezmi 2 klbka a priamo z nich :wink: mozes aj jednu tensiu a jednu hrubsiu, prip kombinovat farby ale na zimnu ti podla mna staci vlna na 4-4,5hacik aj bez zdvojovania, ono to ohreje, pripadne mozes tensiu a podsijes flisom :wink:
6. sep 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dominikaa Já jsem si pro sebe dělala zimní z příze tango a jsou to dlouhé sloupky a dírky tam nejsou. A vypadá hodně teple. Dokončila jsem ji na konci zimy, takže ještě nenosila :grinning: , ale fakt bude hodně teplá.
6. sep 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah
dakujem a hackujes,dlhe stlpiky?alebo nejky iny vzor?
@blka. dakujem pekne,len este tu vlnu zohnat :slight_smile:
6. sep 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dominikaa Ta tango mi přijde relativně dobře dostupná :wink: . Já jsem se zamilovala do jedné vlny, jdu mrknout ještě do jedné galanterky a jestli tam nebude, tak ji asi objednám z netu. Ale to se mi moc nechce, když připočítám poštovné a ani si na ni nemůžu chytnou, jestli je jemná :unamused:
6. sep 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blka ano? ale ja asi budem musiet objednat od niekial,u nas az taky vyber neni a je teda aj jemna,pre deticky?
6. sep 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dominikaa Já myslím, že ano. Já ji doma ochytám a dám vědět :wink: . Ale já bych si nic kousavého nekoupila :grinning: . Mně přijde kousavé i merino od vlnapu a přitom si ho hodně chválí.
6. sep 2012 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah nie je môj je z MMB :wink:
6. sep 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, mala by som na Vás jednu malú prosbičku. Keby ste si našli trochu času pomerajte svojim detičkám hlavičky a vyplnte tento dotazníček. Je to len chvíločka a keď sa pozbierajú údaje tak myslím že to pomôže každej z nás. Veľmi pekne ďakujeme a háčku zdar
http://www.klbkoviny.sk/klbkoviny/79-rozmery-hlavy-ruk
6. sep 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@annesz dobrý nápad !!!
6. sep 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dominikaa aj DS aj polodlhe, ale ak sa bojis ze bude moc derave sprav polodlhe a mensim hacikom ako treba, bude to tuhsie
6. sep 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babulatko aj ja som rozmyslala nad Camillou, uvidim, urobim najskor ten prehoz cez gauc a do kociara az potom, na zimu mam aj tak fusak, takze asi to bude letna deka, kedze cakam zimne babatko :slight_smile:
6. sep 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok