• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

30. novembra 2017 
@blka podla mna su tie bambusove tak spravene a lakovane aby sa vyrovnali kovovym, keby ze nemam dost ihlic aj hacikov tak si urcite na skusku objednam, velmi sa mi pacia
13. sep 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah Mně se taky líbí, ale neviděla jsem je naživo. Tak asi zkusím a uvidím.
13. sep 2012 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nedavno dostala bambusove, len teraz ani nestiham ich vyskusat, ale velmi sa mi pacia.
13. sep 2012 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@meggi0201 a už som tu zas, placka hotová, trošku miskovitá, ale v pohode :grinning: idem na časť po 1DS do očka, a je tu niečo písané, že sa nepichá do prvého a posledného očka.... to znamená, že DS robím od 2 očká po predposledný, či ako? Môžete mi to prosím nejak polopatisticky vysvetliť? Ďakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
13. sep 2012 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meggi0201 tak tomu celkom nerozumiem ale zaklad je v tom ze robis dokola stale rovnaky pocet ociek bez pridavanie, ked mas 30 tak robis stale 30, ukoncis riadok a zas 30, podla mna ked nebudes do 1 a posledneho pichat tak sa to bude zmensovat :confused:
13. sep 2012 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meggi0201
@letuskah tak s tymto mam aj ja problem,vobec sa neviem trafit do velkosti :frowning2:
13. sep 2012 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chystáme další balík přízí na Slovensko :wink: , posílat budeme už v pondělí, rádi bychom vše uzavřeli do sobotního večera. Vybírat a objednávat můžete zde: http://www.ganella.cz/pletaci-hackovaci-prize/ , platí se pouze slovenské poštovné. Více o posílání na Slovensko najdete zde: http://nahaciku.blogspot.cz/ :wink:
13. sep 2012 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janabanc krásne čiapočky, prosím ťa akú si to použila vlnu/priadzu? u nás nemajú dokopy nič tak chcem kúpiť cez net ale ja to podľa foto fakt neviem, preto by som chcela vedieť z akej to je, lebo vyzerá byť hrubá a krááásna
13. sep 2012 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janabanc myslela som tie farebné a tú mackovú čiapočky :slight_smile:
13. sep 2012 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja prvá papučka :wink:
13. sep 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz aj s fotkou :wink:
13. sep 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@letuskah čiapočka hotová, zajtra hodím foto, model mi už spí :slight_smile: ale poviem Vám, že chrbát ma bolí riadne :grinning:
13. sep 2012 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dominikaa to s tým prvým a posledným očkom ovplyvňuje rovnosť zadného švu, na veľkosť to nemá vplyv :slight_smile: asi mne to nič nerobilo, len keď mi šev točilo doľava, nepichla som posledný DS do posledného oka, ale hneď povné oko a hneď ho pekne stočilo na druhú stranu... Mám to síce aj tak krivoľaké, ale časom sa to hádam zlepší :fearful:
13. sep 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@meggi0201 Akoby som citala svoje spravy, ked som robial prvu ciapocku... :D a tiez som ju urobila vdaka letuskah a spol :wink:
13. sep 2012 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pre sestricky... 3 x rovnaka a trikrat ina...
13. sep 2012 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
@adrika79 je to super, že sú tu také super babule, že ochotne a radi poradia, ináč by som to určite nezmákla :slight_smile:
14. sep 2012 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@meggi0201 tak ty si potom s velkostou nemala problem? tak placku si robila obvod hlavicky :3,14 a dalej si pokracovala ako? uz si nepridavala a na konci riadku?
14. sep 2012 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meggi0201 Zrovna taky začínám háčkovat čepičku a můj začátek je taky taková misková placka :grinning: . Ale já to tak mívám vždycky, nikdy jsem to neměla úplně rovné, jako je na obrázku, tak nevím, čím to je. A tím prvním a posledním očkem - nevím, podle mě má paní ten návod takhle divný. Protože prve ukazuje, jak se má píchat, aby byl šev rovný a když jsem to tak dělávala, tak jsem ho měla křivý. Prostě píchej do každého očka jako doteď, abys pořád háčkovala stejný počet.
@ludka77 Ta medvídková čepička od janabanac je z příze silky soft. Včera jsem si ji taky objednala :wink:
14. sep 2012 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blka ak môžem vedieť kde si si objednávala?
14. sep 2012 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludka77 Na mimibazaru.
14. sep 2012 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meggi0201
@dominikaa
@blka no baby ja ked chcem mat sev pekny tak si ratam ocka ako blbec v kazdom riadku, aj keby ich bolo 500 tak ich bude poctivo pocitat, ja to tam furt nevidim kde mam a kde nie pichat takze pocitam a pocitam a je to pekne ako nahle ma niektore decko nebodaj manzel :angry: :angry: :angry: :angry: vyrusi musim ratat od znovu alebo je to krive :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2012 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah Fakt? Tak to já počítám občas. U toho přidávání teda poctivě, ale pak už jen první řadu, ať vím, kolik jich je a pak sem tam.
14. sep 2012 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blka ja vzdy lebo to spajanie riadkov mi nejde...preto radsej robim vzorky tam to ide samo
14. sep 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah
tak to nehrozi aby som ju urobila:frowning2:pre mna obrazkovy postup rovna sa spanielska dedina :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale diki krasna praca
14. sep 2012 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dominikaa áno, obvod /3,14 a dávala som do posledného očka normálne, len keď mi to išlo moc do boku, tak som nedela, vôbec netuším, či to je tak správne, či nie, proste inprovizácia, a nemám tam ani veľké oka, nič, úplne je to ok :slight_smile:
14. sep 2012 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatima30 tam je to aj slovne popisane
14. sep 2012 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah
jezisi ja som slepa sorry :grinning: :grinning: :grinning: ale ja som zbadala obrazky a uz som bola vybavena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2012 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
keď idem háčkovať podľa návodu, kde má pani háčik 2 a ja mám 4 mám dať stĺpikov viac, či menej? ešte som z toho číslovania háčika vedľa. :frowning2:
14. sep 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meggi0201 menej, 2 je maly hacik na tenku vlnu, 4 je hruby na hrubu, keby si dala to co ona tak by si mala dvoj a mozno aj viac nasobok :wink:

@fatima30 obrazky ta vysokovali tak si uz ani dalej nepozerala :grinning:
14. sep 2012 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah
no presne si to vystihla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok