• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

7. apríla 2017 
@meggi0201 dakujem,toto je uz piata zimna pre moju princeznu :grinning: :grinning: :grinning:
je velmi jednoducha,vcera vecer som zacala a dnes vecer hotovo/cez den nestiham/,zakladna placka su dlhe stlpiky a dalej 2predne reliefne stlpiky a 3 zadne...uplne jednoduche :wink:
25. sep 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemáte niekto návod na háčkovaný šiltík? Stále len páram, lebo mi nechce pekne stáť. :frowning2:
25. sep 2012 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mykky
ja som ho robila podla tohto navodu a stoji dobre...
http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=8715
v diskusii je popisany silt:
já ho dělá od oka, ale jednoduše si změřte na hotové bekovce od kud opo kud ho chcete mít a označte šňůrkami jiné barvy , já měla myslím 36 očí . První řádek nepřeháčkuju klasickými krátkými sloupky ale předními reliéfními, aby se trochu zdvihnul , ve druhém řádku každý druhý nebo třetí zdvojíte, aby se neztáčel dolů a pak háčkujete tam a zpět, s tím že vždy na krajích sháčkujete. Pokud ho chcete větší tak budete v jednom řádku sháčkovávat na krajích a ve druhém zase ne. Podle toho jak velký ho chcete. Já dělám jen takový menší , 4 řady po sobě jdoucí jsem sháčkovala a další 4 jen přeháčkovala. Na konec celou bekovku můžete přeháčkovat kr.sl..
25. sep 2012 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janefonda :dizzy_face: taky jsem včera byla nucená uháčkovat panence obleček, aby ji nebylo zima :grinning:
26. sep 2012 o 00:27  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
Vie mi niekto poradiť návod na štucne?? ďakujeeem !!! :grinning:
26. sep 2012 o 03:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, prosím Vás, jak se správně dělají přechody mezi jednotlivými barvami při háčkování, když třeba chci dělat pruhovanou čepičku... Díky moc :slight_smile:
26. sep 2012 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirenkam tu je komplet zoznam videi navodov na hackovanie
http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=23&user=41829
26. sep 2012 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zfidorka děkuji moc - mrknu na to :wink:
26. sep 2012 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, dneska jsem si všimla, že existuje tato diskuze, tak se jdu na vás podívat. Taky háčkuju, ale album na koníku jsem si smazala, ale mám album na FCB, pokud by měl někdo zájem,hodím odkaz

@saskarisko zakončení u té čepičky s předchozí stránky si myslím, že jsou to řetízková oka přichycená, každé x té očko tou jednou barvou a další řada bude to samé, ale vpichované do mezírky mezi...aspoň tak mi to připadá. Ale je to dobrá inspirace, každopádně někdy zkusím..:slight_smile:
26. sep 2012 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzka72 no nejake zimne oblecko pre babiku bude aj u nas treba :grinning:
26. sep 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 mne sa s totuto ale celkom dobre robilo. Aj sa dalo vidiet kde su ocka.
26. sep 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 ake pekne hunate babo :dizzy_face: este ked sa starsi hral s babou som jej strikovala pulovrik aj papucky ale tento mladsi ju len vyzlieka, tak sa mi ani nechce mu nove robit, ale uz by sa mu zislo obmenit satnik :grinning:
26. sep 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
zase nieco nove :slight_smile:
26. sep 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@meggi0201 http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=8019&user=264094 skus si pozriet toto. mozno ta nieco inspiruje. navod je naozaj jednoduchy a robi sa to rychlo :slight_smile:
26. sep 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, robili ste už háčkované šperky, náušnice? Máte návody, lebo ja som hladala ale nič nenašla :frowning2: Chcela by som vyskúšať a prekvapiť švagrinu ale aj seba na Vianoce. :wink: . ďakujem za každú radu !
26. sep 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...som tiež začiatočník a potrebujem poradiť.chcem ukončiť čiapočku.poznám už pikotky,oblučiky a klasicky kratky stlpec.poradíte este nejaké zakoncenia????dakujem
26. sep 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janefonda Ahoj, mohla by som poprosiť o návod na tú ružovú čiapočku s uškami? Veľmi sa mi páči... :slight_smile:
26. sep 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@glascat ahoj, to je klasicky dlhy stlpik cela ciapocka, potom urobene usanky- ja to robim tak ze si polouim ciapocku naznacim kde usanky zacinaju a kde koncia, potom ich tam urobim. Ked ich mam hotove celu ciapocku obhackujem kratkym stlpikom vratane tych usaniek. A uska som robila zvlast. To som si urobila retiazku z 10 ociek, do nich som porobila kratky stlpik- cize mi vzniklo 10 stlpikov, potom znova 10 stlpikov, potom som ubrala v dalsom rade o jeden z oboch stran- cize som ich mala 8, zasa som robila dalsi rad z 8 stlpikmi, dalsi bol uz len 6 a potom 4. A cele zasa obhackovat a vznikne take usko. A nasivam ich potom na ciapocku :wink: Ja neviem moc vysvetlovat hackovanie, tak neviem ci ma chapes...ale niekde na nete take isto je ze ako sa to robi.
26. sep 2012 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cukor mne sa velmi paci raci stlpik, zakoncujem tym skoro vsetko aj pletene :grinning: http://www.youtube.com/watch?v=Z_DPQw2Dykg podla tohto som sa ucila
26. sep 2012 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janefonda ta moja ma tu hlavnu nitku strasne tenucku, aj ta tvoja, normalne muchlanica je z toho, ako kobercek... :sweat_smile: ale som si povedala, ze asi skusim to uhackovat, co som kedysi davno robievala, hadam otvorim ten spravny suflicek a kuknem aj tu nejake navody, ved sa cinite, aby sme sa my neznale mohli realizovat... :wink:
26. sep 2012 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. sep 2012 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@zuzka72 krásny
@janabanc krásne
@majkak99 krásne
26. sep 2012 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janabanc ten kvet je bajecny, nemas niekde navod ??
26. sep 2012 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simisi krásne. ako sú urobené tie vrkoče? respektíve, ako sú pripevnené na tej čiapke.
@meggi0201 krásne dielka
26. sep 2012 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierka0 Bohuzial nemam to je len tak z hlavy
26. sep 2012 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janabanc to su dva riadky, ten druhy si iba rozhackovala ?? :slight_smile:
26. sep 2012 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierka0 ano presne tak
26. sep 2012 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majkak99 Ďakujeeem moc moc moc, fakt to nie je nič zložité :slight_smile: už sa neviem dočkať, kedy mi príde vlna a idem na ňu :grinning:
26. sep 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievcata, nemate navod na aplikaciu oslika - iacika, iba prisit na ciapocku. Vdaka kazdej rade.
26. sep 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok