• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

7. apríla 2017 
@blka ďakujem, no ja sa teraz len učím a robím prvú čapičku, a pani čo má návody na mmb cz tam akurát napísala, že camilla sa dosť vlní a treba ináč postupovať, no a navyše som si kúpila melirovanú, tak sa mi to ako začiatočníčke dosť zlé počíta. :frowning2: Preto som sa pýtala aké sú iné možností, lebo u nás v galantérke mali len camila /to je taká mini predajňa/ a že by mi objednali ak im poviem akú. :confounded:
Ďakujem
7. okt 2012 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. okt 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katussamus ja som zacinala s dorou a som velmi spokojna. vela krat som aj citala ze pre zaaciatocnikov je lepsie akryl ako bavlna. :wink:
7. okt 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
idem si k vam po radu ... chcem si upliest sapicu no za svateho neviem na to prist kolko ociek mi treba aby nebola na babiku :grinning:
7. okt 2012 o 10:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blka a ešte mám otázočku, keď je camila na jar a jeseň akú používaš na zimu, môžeš mi poradiť názov ďakujem :slight_smile:
7. okt 2012 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, čakám moje prvé bábo a neviem presne z akej vlny môžem preň robiť čiapočky, svetríky.... Musí to byť čistá bavlna alebo to môže byť aj zmes s akrylom, prípadne čistý akryl? Aká značka je dobrá? Ďakujem
7. okt 2012 o 13:50  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na krstiny
7. okt 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
7. okt 2012 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nemate nahodou navod alebo aspon fotku na jednoduchu vazku? ja som nasla jednu fakt jednoduchu a som si pomyslela ze si ju neukladam lebo to budem vediet urobit ale teraz by sa mi zisla no za svet ju neviem najst :confounded:
7. okt 2012 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Koceny zhanam surne......
7. okt 2012 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janabanc nadhera je robeny podla navodu ?
7. okt 2012 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katussamus Na zimu jsem si pro sebe udělala z příze tango a pro syna jsem koupila yetti, ale ještě jsem z ní neháčkovala. Ale ta tango je krásně jemná a myslím, že bude hodně teplá.
Já jsem s camillou spokojená. Poprvé jsem si koupila batole a s tím se mi moc dobře neháčkovalo. Kroutilo se mi to, nešlo mi to a s camillou v pohodě. Každému asi vyhovuje něco jiného. Kdyžtak zkus i batole, to je pro děti příjemné a je takové teplejší, ale úplně na zimu ne.
7. okt 2012 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariannah81 nemusi byt cista bavlna :slight_smile: dokonca poziadavky pre nedonosene deticky pisu, ze najlepsie je akryl, alebo akryl+nieco, lebo sa to da tvarovat, natahovat (keby sa netrafila velkost) a navyse akryl drzi teplo. ale je to len na tebe :slight_smile:
7. okt 2012 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blka ďakujempozriem tie čo si písala a skúsim ešte kúpiť camilu ale nie melír :grinning: :grinning:
7. okt 2012 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evicka1 sprav si vzorku na cca 20-23 ociek, odmeraj ake je to siroke, odmeraj si obvod hlavy a prerataj si pocet ociek ktory ti bude treba trojclenkou :wink: minus par ociek, mne to vzdy vyjde moc siroke, pre tensie ihlice odratam cca 4 ocka, pre hrubsie 2
7. okt 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariannah81 bavlna je vhodna na jar/leto, babetku by som z toho nerobila, je to aj dost tvrde. kedysi som mala batole dake zvysky ale velmi sa mi osvedcila vlna od red heart baby, je to makkucke a doteraz z toho strikujem alebo hackujem. a maju aj nove red heart baby dream, neskusala som ale baby si to pochvaluju. esste je dobre Schachenmayr bravo baby, tu som tiez mala, no a jasne ze mnohe znacky robia baby vlny, vacsinou je to akryl, pekne hreje :wink:
7. okt 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Môžete mi niekto poradiť nejaký eshop kde nakupujete priadze :slight_smile: Ďakujem :slight_smile:
7. okt 2012 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky ak chcem uhačkovať elfsku čapicu ako na to.Začinam od bombulky alebo od najširšej časti čapice?
7. okt 2012 o 22:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@17anit07 nie ja robim vacsinu len tak z hlavy
7. okt 2012 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katussamus ja som kupovala : toptex.cz, teraz tam maju malu ponuku ale vraj o 2 Týzdne doplnia. maju dobre ceny ale ak ti da niekto nejaký další tip, tak prosim prepošli aj mne :slight_smile: dik
8. okt 2012 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baskaj podla tohto navodu by sa ta ciapka dala http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=5944 :slight_smile:
8. okt 2012 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky máte náhodou návod na nejaký pekný svetrík háčkovaný? Na miminko.. :grinning: Ďakujem
8. okt 2012 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminky, tu je ešte jedna inšpirácia na chlapčenskú čiapočku http://www.detske-zlavy.com/2012/10/hackujeme-detske-ciapky.html
8. okt 2012 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čao žienky, už som tu zas, poraďte kde kupujete flees na podšitie čiapočky na zimu? Jedine eshop, lebo v blízkosti nemám žiadnu schopnú galantérku :frowning2: :sweat_smile:
8. okt 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky robili ste uz nieco z vlny Teddy? ako sa s nou robilo, da sa aj hackovat, ci radsej strikovat? vdaka za kazdy tip :wink:
8. okt 2012 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda..ako tak pozeram na vase vytvory..je to nadhera.Tak som sa rozhodla,ze sa idem pustit do ucenia.dnes som si kupila svoj prvy hacik a prve klbko vlny a idem studovat zaklady hackovania.drzte mi palce :slight_smile: moja mamina vedela krasne hackovat,strikovat aj vysivat..len ma to bohuzial nestihla naucit.tak ma to teraz mrzi :cry: no dufam,ze sa mi podari nieco vykuzlit :grinning:
8. okt 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@meggi0201 nemáte nejaký kik, alebo jysk v blízkosti? najviac sa oplatia deky odtiaľ a tým podšiť
8. okt 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ellysa tak to ma nenapadlo, že dekou :grinning: jasné, kik sa nájde supeeeeeeeeeeeeer nápad
8. okt 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tretulka ja som mala menšiu bambulkovu bavlnu, dobre sa mi z nej strikovalo, malemu som urobila svetrik.
8. okt 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janabanc krásne
8. okt 2012 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok