• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

1. decembra 2016 
@katussamus trochu som si prisposobila tento navod :slight_smile: http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=8019
9. okt 2012 o 09:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petraslov ten motýlik je úplne úžasný :dizzy_face:
9. okt 2012 o 11:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@acim Aha, na tu montanu jsem se dívala, ale má jen holčičí barvy. Škoda :frowning2:
9. okt 2012 o 12:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zdravím všechny pletařky. Chtěla bych poprosit babičku, aby mi upletla spací pytel pro miminko z merino vlny, něco jako na tomto obrázku:
http://www.merinoshop.cz/cs/obchod-eshop.html?page=shop.product_details&flypage=vmj_color_plus.tpl&product_id=1456&category_id=64
Nemáte někdo nějaký návod nebo nevíte kde by se dal sehnat? Díky :slight_smile: .
9. okt 2012 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenadka ďakujem, je z českého mmb :wink:
9. okt 2012 o 15:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzkaamato KRáSNA čIAPOčKA AJ MODELKA
@lenkalela KRáSNE AJ deti
@saminka KRáSNE čIAPOčKA AJ BAMBULKY
@acim KRáSNA SúPRAva aj dcerka
@petraslov krásnučkáe čiapočky
@janabanc krásnučka čiapka aj dcérka
@jasmika krásnučké
9. okt 2012 o 16:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
tuto čiapočku , nemáte na ňupostup?
9. okt 2012 o 16:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (6)
@majus6 navod nemam ale ja by som sa odrazila od navodu na pulovrik s tym ze by som ho spravila o nieco sirsi ako je navod na danu velkost a dlhy a na spodku by som zosila :wink:
9. okt 2012 o 16:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majus6 zrovna teď v nějakém pletacím časopise jsem návod na spací pytel viděla... bohužel mě tam nic nezaujalo, tak jsem ho nekupovala...
9. okt 2012 o 17:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pre moju malú Miinku:slight_smile:
9. okt 2012 o 18:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (11)
Ahoj holky, sháním pletací přízi Kateřina plus fialový melír, už asi není k dostání :frowning2: nemáte třeba některá klubko navíc?

jinak jsem koukala na podobnou pletací přízi Sněhurka ombre, ale to je čistá bavlna, tak je tenká a bojím se, že i když ji dám dvojmo, tak na bekovku na zimu to nebude nic moc :-/
9. okt 2012 o 18:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moje dnešní práce....
9. okt 2012 o 18:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (10)
@adrika79 ja som strikovala, ihlice č. 5 a nebolo to dierované, tie giličky to celkom dobre zaplnili. tu je foto
9. okt 2012 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (17)
ahojte dievcata. mohla by som vas poprosit o navod na znak adidas, prip. nejaky odkaz. dakujem :wink:
9. okt 2012 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janabanc krásna čapica... prosím nemáš návod ako si robila tú vrchnú časť? ja len začínam, už som zopár deťom urobila, ale len také jednoduchšie
9. okt 2012 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lumimi wow tak to je super, by ma nenapadlo z toho svetrik spravit, kolko klbiek si minula? mam doma 6 tak ze ci by mi pre oboch vyslo inak sa pobiju :grinning: krasny je :dizzy_face: a davala si zips? dobre vidim?
9. okt 2012 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@letuskah ano zips, prišlo mi to jednoduchsie než sa pasovat s niekolkymi gombikami. a neviem kolko klbiek. dve alebo tri. malý mal len 6 mesiacov, takže to nebol velký svetrik.
9. okt 2012 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
akurát robím čiapočku na obvod 42 cm, placka by mala byť cca 13,37cm, mám dorobený riadok a placka má rovných 13 cm, môžem to tak nechať? lebo keď dám ďaľší riadok z DS to bude už moc veľké, nie? či ako? doteraz mi to akosi zázračne vychádzalo, že som dorobila placku a bola skoro presne podľa výpočtu, teraz neviem :angry: :angry: :angry:
9. okt 2012 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nakrčnik pre dcerku pod stromček ... navod nemam-robila som z DS :slight_smile:
9. okt 2012 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to (17)
@meggi0201 pridaj v dalsom riadku len na kazdom druhom ocku, ako si rozsirovala :wink:
9. okt 2012 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@meggi0201 nechala by som to tak, uz by som nerozsirovala :wink:
9. okt 2012 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@letuskah
@pata31 ďakujem za radu, nakoniec som to nechala tak :slight_smile: však sa natiahne hádam, dúfam, uvidíme :wink:
9. okt 2012 o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@meggi0201 no zavisi, z coho hackujes, ak napr. z camilly, tak ta nie je az taka pruzna, ale vlna sa viac podda :wink: ja radsej stale trosku pridam, radsej nech je volnejsie, ako ma byt na tesno :wink:
9. okt 2012 o 22:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lalipop ahoj, jedna ochotna maminka odtial mi to poslala, tak ak mi posles emailovu adresu, mozem ti to preposlat :slight_smile:
9. okt 2012 o 22:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, tie usianky su super :slight_smile: nemate niekde popis, ako sa robi ten reliefny stlpik? :sweat_smile:
9. okt 2012 o 22:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janabanc Ďakujeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. okt 2012 o 22:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@meggi0201 da sa pridat este aj tak ,ze pridas vzdy len "na stvrt" :grinning: a teraz vysvetlenie :grinning: , ze zdvojis v kruhu DS len 4x, a to tak, ze ked si predstavis placku ako hodiny, tak 2DS das na kazdych 15minut (o stvrt, o pol, o tristvrte a o celej)...ehm, chapes? :sweat_smile: vtedy sa prida len velmi malicko :slight_smile: (teda jasne, zavisi od priadze)
9. okt 2012 o 22:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maca77 nemas zaco
9. okt 2012 o 22:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok