• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

24. okt 2012 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (19)
Tak jsem zkusila ty capáčky - jakoby ty válenky...a nejde to :frowning2: celý jsem to vypárala.... :-/
24. okt 2012 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes mi prisla vlna na hackovanie....
25. okt 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@poisonblu Krásné. Co je ta fialová nahoře napravo? Vypadá to jako pěkný melír :slight_smile:
25. okt 2012 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blka NAKO colormatik, objednavala som od lucky, ktora sem chodi...neviem aky tu ma nick, ale stranka je galanterialucia.sk
25. okt 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poisonblu Děkuji :slight_smile:
25. okt 2012 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, poradí mi prosím niekto kde nájdem návod na sovičkovú čiapočku ? ...ďakujem :wink:
25. okt 2012 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky... poradite mi kolko vlny spotrebujem na hackovanu ciapocku pre polrocne babo? staci jedno klbko alebo 2 radsej? dakujem
25. okt 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letuskah prosím, ty mi snáď pomôžeš :slight_smile:
kúpila som si vlnu elian klasik, zdá sa mi na omäk mäkká, ale keď z nej začnem háčkovať, tak je taká tvrdá čiapočka, to isté aj lada luxus...
inak kúpila som si vlnu baby od storexu a som maximálne spokojná, večer nahodím snáď foto nových čiapoček - pecičkových :slight_smile:
a ďakujem najmä tebe letuskah, keď som si netrúfala v apríli chytiť do rúk háčik, ty si ma presvedčila, že je to jednoduché... odvtedy som na háčiku závislá :slight_smile:
25. okt 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jankalac urcite staci jedno mne vyjde pre 3r dcerku :slight_smile:
25. okt 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankalac záleží od toho aký má návin, ale väčšinou ti pre tak staré bábo z jedného kĺbka ešte aj ostane :slight_smile:
25. okt 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah no a tá moja otázka ešte :grinning: : či je to normálne, že je čiapočka tvrdá (háčkujem z DS a PDS), alebo záleží iba od typu vlny?
25. okt 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Obyčejná ale syn z ní měl radost :wink:
25. okt 2012 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
můj další výrobek
25. okt 2012 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@babatenko aby nebola ciapka tvrda ako helma, tak hackuj s vacsim cislom hacika :slight_smile:
25. okt 2012 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@babatenko tak uz ti odpovedala
@norcima skus vacsi hacik, ono ked porovnas napr ladu luxus a red heart baby tak je lada tvrda, elian nepoznam tak neviem posudit, tie baby vlny su predsalen maksie kvoli tym babetkam, ale napr min rok som robila chalanom z HITu a neskriabe ich, je tvrdsia ako lada ale tensia ale dnes by som ju uz napr nepouzila, este je dobra red heart lisa, ta je tiez maksie oproti lade, ale aby to nebolo jednoduche tak zavisi to aj od farby, u tej lisy napr je modra a bezova eno nuno a siva je hnusna, detto pri bavlne limone, siva je hnus oproti inym farbam :grinning:
25. okt 2012 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mami29 to sa mu nedivim, moj by tiez mal radost, ten spiderman je nasita nazehlovacka? budem musiet zohnat :sweat_smile:
25. okt 2012 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letuskah ano nazehlovacka
25. okt 2012 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evelin116 nádhermé
@mirenkam krásne
@mami29 krásna
25. okt 2012 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah @norcima
dievčatá, veľmi pekne ďakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. okt 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
povodne to mala byt ina ciapka a toto z toho vzniklo :wink:
25. okt 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
@evelin116 mozem poprosit navod na tu satku? je kraaasna :dizzy_face: a este sa chcem opytat, z akej vlny si ju robila? DAKUJEM
25. okt 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babatenko Akurat dorabam z Elianu - nie je to najvhodnejsia vlna na hackovanie, ale to viacere akryly - ak utahujes silno, je to tuhe a skriabe, ak len slabo a hacik 4, da sa,a le aj tak dost ludi tato vlna skriabe... Ja ju milujem pre dospelych, lebo ma vela farieb, krasnych, ale detom ju nedavam... Aj Lada zalezi od farby,a le tiez neutahuj a tiez poniekoho hryzie ... su dobre na pletenie... ako pisala letuskah, skus od znacky red heart alebo Batole, ta ma malo farieb, alebo taketo detske --- napr prava ovcia vlna tiez ma nejake detske baby... a este je Elian MIMI, ten je o kusok jemnejsi,a lebo niekto dava aj Elian Nicky dvojmo - ten je aj elasticky, tak sa dost natiahne - niekedy je potom detom ciapka dobra aj 3 roky :wink: Noa le mam aj detsku vlnu krasne melirovanu s nazvom Lolipop a ta je pre mna na hackovanie fakt zla a moje dcerky skriabe, pricom Ladu a Elian znasaju v pohode... :unamused:
25. okt 2012 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenkaga http://www.youtube.com/watch?v=sSpmgp-5lnY&feature=related vlna neviem aka uz bola to som mala davnejsie doma
25. okt 2012 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika79 ďakujem ti moc krásne za odpoveď... no, zrejme sa prepracujem k red heartu... len keď lada aj elian majú krásne farebné odtiene :dizzy_face:
26. okt 2012 o 00:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby potrebujem poradiť :slight_smile: háčkujem čiapočku podľa tohoto návodu len jednofarebnú http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=81 a potrebujem poradiť v tom, že mám na tom upletenom medzierky medzi stĺpikmi kde robím chybu? Prosím o pomoc :slight_smile:
26. okt 2012 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meggi0201 jééééj, tá čiapočka somárik je krásna. Asi si ju "ukradnem" :slight_smile:
26. okt 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simisi nedavno som robila pre dceru ciapocku no nakoniec z toho bola uuuuplne ina ciapocka. lenze tento "nepodarok" je najkrajsi a najoblubenejsi :grinning: tvoja je tiez prekraaasna :slight_smile:
26. okt 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babatenko ja som robila z elian mimi len tasku a nikdy viac. ta vlna bola strasna. co sa tyka farieb nadherne farby na aj DORA a je celkom prijemna (oproti elianu) 100x. moja mala ma rok a 8mesiacov a tu doru znasa v pohode.
26. okt 2012 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monalisatko kľudne :slight_smile: aj ja som si ju "požičala" :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok