• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

30. novembra 2017 
@meggi0201 Já jsem taky začínala asi na 6x a přesně, jak píšeš, prostě jsem ji chtěla :grinning: . Ale tím, že jsem zvětšovala počet ok, tak není nijak dlouhá, jenom kraťučká :frowning2: . Možná by bylo lepší ji uplést.
29. okt 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blka ja ju mám práveže dlhú dosť, zase potrebujem, aby mi šla viac do šírky, čo sa pridávava napr. 1112, potom idú po 1 DS do 1 oka asi 3 rady, tak tieto 3 asi vynechám a budem čisto len pridávať 1112.. a ty skús asi opačne, zase dať viac tých riadkov po 1DS do 1 oka, či? ako to vidíš? :slight_smile:
29. okt 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meggi0201 Myslím, že tak je to správně. Akorát jsem se už dostala na šířku hlavičky a už bych to měla dodělat do konce bez přidávání. A párat se mi znova moc nechce :sweat_smile:
29. okt 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blka no aj ja som sa veru napárala, našťastie, že to nešlo hneď zo začiatku, lebo pol čiapky by som veru tiež nepárala...
29. okt 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meggi0201 No právě, ten začátek jsem párala snad 6x a teď, když už jsem tak daleko, tak se mi fakt nechce :grinning: . Ale kdyby měla úspěch, tak ji zkusím třeba z jiné vlny a nebo pletenou. Ta si myslím bude příjemnější. I když, nevím, jestli je někde návod na pletenou.
29. okt 2012 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blka tak ja neviem pliesť, len ako tak háčkovať, takže mne nič iné neostáva :wink:
29. okt 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neteřim a synovci k vánocům.....
29. okt 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@meggi0201 Já jsem čepici taky ještě nepletla, nemysli si :grinning: . Zatím jen 1 svetr :sweat_smile:
29. okt 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá nemáte niektorá po ruke návod na homeless čiapku?
29. okt 2012 o 11:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, prosím neviete mi poradiť, kde na nete nájdem fakt dobré video alebo fotopostup ako sa naučiť háčkovať? v živote som neháčkovala a potrebujem sa trošku zamestnať / niežeby ma deti nezamestnávali dosť, že hej :grinning: /. za každú cennú radu budem veľmi vďačná, lebo už to tu hľadám hodnú chvíľu a neviem sa z toho vysomáriť :slight_smile:
29. okt 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eupha aj ja som robila tuto celenku, mas tam 6DS, ale medzi nimi si robila predsa 1 retiazkove ocko, takze v tom dalsom riadku robis DS aj do nich, teda do "medzery" = cize retiazkoveho ocka medzi DS z predchadzajuceho riadku...neviem ci som to dost zrozumietelne napisala :slight_smile:
29. okt 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tretulka díky, včera jsem už na to přišla, já tam totiž ty řetízková oka mezi DS neudělala, proto jsem to neměla kam píchat. No začátečník no :grinning:
29. okt 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule potrebujem opat pomooooc :cry: ,nemate nahodou niektora postup ako uhackovat alebo upliest detske rukavicky,pre dvojrocneho zbojnika :grinning: ,diik
29. okt 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky,tak ja by som od vas zas potrebovala radu :wink: vedeli by ste mi poradit,kde robim chybu,ked ta moja ciapocka vypada ako "hrniec"?:frowning2: to znamena,ze ta zakladna placka je stale taka rovna a z toho potom dole valec,neviem ci som to dobre popisala,skusim este vecer odfotit
29. okt 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. okt 2012 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky akou niťou prišívate flis, keď zateplujete čiapočky, vlnou, ktorou ste háčkovali, aby to nebolo zhora vidno / ale mám biely flis, takže to bude vidno na ňom/ alebo bielou, ale zase ako to urobiť aby to nebolo vidno hore na čiapočke?
29. okt 2012 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meggi0201 ak si sa skamarátila s tou trpaslíkovou čiapočkou?šlo ti to?
29. okt 2012 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 no už len tak 10 riadkov, brmbolec a hádam to bude ok, posielam foto polovýrobku :grinning: :grinning: :grinning: nie je to dokonalé, ale párať isto už nebudem, hádam nabudúce to bude lepšie, tie prvé 4 riadky hore mám také useknuté od tých ďalších, asi som moc utiahla, nemôžem si pomôcť, pripomína mi to cumeľ :grinning: :grinning: :grinning: ale tam pôjde brmbolec, tak to hádam trochu zakryje:slight_smile: no a ešte podšiť to bude asi tiež sranda
29. okt 2012 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@meggi0201 super,ja s atiež chystám,len nemám modrú vlnu,chcem to pre drobca :wink:
29. okt 2012 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 tak kúpiť a šup šup na trpajzla :grinning: :grinning: :grinning: ináč som kukla album, čo máš čiapočky a fíííha krásnučkéééé, aj ja som chcela kedysi tú adidasovanú, ale nechcelo sa mi počítať, alebo ako sa to robí ten biely vzor :slight_smile: ale je úplne delová
29. okt 2012 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meggi0201 :slight_smile: :slight_smile: ,ďakujem,ale ja len jednoduché háčkujem,v marci som sa to ako tak učila,od júna doteraz som háčik zas nedržala,tak zas odznova skúšam :grinning:
Na ten vzor adidas mám nákres,podľa toho som to robila :wink: ,ale neviem či dobre,neviem ke´d sa menia bavlny v jednom riadku,ako sa to tam kríži alebo nadpája,no konečný efekt bol,tak som to už potom neriešila :grinning:
29. okt 2012 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 parádna veru, vydarila sa jedna radosť :grinning: a kuk zmena barvy:
http://www.youtube.com/watch?v=DTeywzv8cc4
29. okt 2012 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andy1978 dakujem :slight_smile: vyskusam aj ja :wink:
29. okt 2012 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule, jesenna-jarna ciapka je lepsia z DS, ci z KS? Idem robit kamoske pre maleho a neviem sa rozhodnut. Nemate nejaky odskusany navod na nejaky jednoduchy a pekny kusok so siltikom? Podla mmb robim, ak mate nieco co sa fakt lahko robi, poslite prosim link alebo info. Dik
29. okt 2012 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirenkam krásne ako sú urobené tie také guličky na konci?
@meggi0201 krásna čiapočka, aj ja som robila takú :slight_smile: ale vyšla mi hrozne maličká, tak som ju poslala pre predčasniatká:slight_smile:
29. okt 2012 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex21 krásny psík
@vierka0 krásne
@andy1978 krásna
@katussamus KRáSNE
@popolo krásnučké dielka
29. okt 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
29. okt 2012 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slagy podľa mňa z DS, rýchlo to pribúda :slight_smile:
29. okt 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte
nenašlo by sa u niektorej z vas navyše 1-2klbka tanga? /červeneho/ ? samozrejme odkupila by som.. na sklade nema už asi nikto..
vdaka
29. okt 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím neporadíte mi s tým podšitím????? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. okt 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok