• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

@luci78p nie, posta vychadza : napriklad balik do 1 kg = 1,70 eur (listova zasielka doporucene), balik do 2 kg = 2,20 eur (balik bez poistenia).........vyberies si ake chces postovne - ake Tebe vyhovuje. Funguje to tak, ze vzdy 14. a 28. v mesiaci je uzavierka pre slovenske objednavky, majitelka vyexpeduje 1 obrovsky balik na Slovensko pani Ivanke (http://nahaciku.blogspot.sk/search/label/N%C3%81KUP%20PRIADZ%C3%8D%20%28vlny%29) a ona to potom rozposiela nam. Takto usetrime na postovnom, lebo sa plati len postovne po Slovensku. Dufam, ze som to zrozumitelne napisala :slight_smile: .....pozri si ten link co som sem teraz hodila - Ivanka to tam ma presne vysvetlene :wink:
4. nov 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saskax aha,a to treba dopredu platiť,alebo na dobierku?
4. nov 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 je podšitá maslovou dekovinou- flísom. Dostať v metrovom.
4. nov 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. nov 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
plati sa na slovensky ucet pani Ivanke - ona aj posle udaje na uhradu. Ivanka spolupracuje s majitelkou tej galanterie :wink: Plati sa vlastne dopredu.
4. nov 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vela vln je skladom a pri niektorych drahsich - ktore su na objednavku - nie je podmienka minimalneho odberu 5 klbiek ako na www.klbkovlny.sk - co je dost velka vyhoda.
4. nov 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. nov 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=1853
@bambulka82 robila som podla tohto,ale urobila som vacsiu placku,tak ze ju necham pre starsiu a nakoniec som si to rozmyslela,uberala a vzniklo to,co ma Viki na hlavke :wink:
4. nov 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janabanc juuuuuj ta je super, kde najdem navod?
4. nov 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. nov 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@janabanc dakujeeeeeeeem
4. nov 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janabanc nema chybu
4. nov 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojky .mám prosbičku.taky pletu ale mám problém.upletla jsem si na mim i soupravičku a chybí mi bačkůrky. bohužel je neumím.nevíte některá jednoduchý recept jak na ně? pokud možno na dvou jehlicích, s 5 jehlicema mám problém na tak malých oblečkách.moc díky
4. nov 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@popolo - ahoj.koukala jsem na tvé výtvory,krásné na str. 397.chci se zeptat ty bílé bačkůrky jsou pletené nebo háčkované.pokud pletené jak jsi je pletla?mám upletenou soupravičku na mimi a bačkůrky mi dělají problém.díky
4. nov 2012 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, poradíte mi, kde robím chybu? teda viem, že v pridávaní ale ... chcela by som sa Vás požiadať, keby ste mi napísali niektorá systém ako pridávať očká, aby sa netvorili vlny, ale pevne rovná čiapka na hlavu :slight_smile:
pridávam môj prvý výtvor, čiapka síce vyzerá dobre na hlave, ale je volnejšia, kedže su tam vlnky :confounded:

začínam 6 očkami, potom další rad 16 dlhých stlpikov, další rad do každého stlpika 2, další rad 1- 1 - 2, další rad 1 - 1 - 1 - 2 ... a tak dalej ... kde je chyba?
4. nov 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@saskax dobry vecer,chcela by som sa spytat ci mate skusenost s tou alpacou,je to jemna vlna alebo taka co kuše.dakujem.
4. nov 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23 ďakujem
4. nov 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aký materiál je vhodný na detskú čiapočku, musí byť 100% bavlna, či vlna alebo sú vhodné aj priadze z akrylu- nekuše? Ak budem vyberať priadzu k čomu sa mám prikloniť a naopak čomu vyvarovať? ďakujem
4. nov 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hankamisa jsou háčkované s polosloupků
4. nov 2012 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@popolo -aha,tak to neumím.tak nic.díky
5. nov 2012 o 05:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, přidávám se do diskuze, hledám návod na háčkovanou čepku se vzorem copu (spíše pro kluka)....nemáte někdo odkaz. Už jsem dost prohledala a stále nic...moc děkuji
5. nov 2012 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miruska76 jé ta kočičí čepka je super, kde seženu návod...z hlavy to nedám. děkuji
5. nov 2012 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jujka7 alpacu som este nemala - to som len luci78p pisala kde ju moze kupit lacnejsie. Ja kupujem 100% merino vlnu - nie je skoro vobec chlpata ako klasicka vlna a je makka, velmi prijemna a hrejiva.
5. nov 2012 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majulienka27 bola som v obchode s vlnami, kde sa majitelka tomu dot rozumela - tak mi vysvetlovala, ze : na zimu bavlna vobec nie, bavlna je na leto, lebo bavlna nehreje. Na zimu sa ma kupovat priadza s obsahom vlny - je na Tebe ci si vyberies 100% vlnu alebo mix - napriklad vlna a akryl - to moze byt na zimu. Merino vlna je jedna z najkvalitnejsich vln na trhu - je z oviec, ktore sa nechovaju na maso (z takychto oviec sa berie vlna na klasicku vlnu) ale sa chovaju len kvoli vlne. Je trochu drahsia - aspon na slovenskom trhu, ale vcera som sem davala link na jeden obchod, kde sa da kupit za velmi vyhodnu cenu :wink:
5. nov 2012 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dandik ďakujem, no ja som robila od oka, zakladnu placku na ciapku, este som merala na dcerke a ostatne uz podla seba :slight_smile: myslim, ze staci urobit klasicku ciapocku a potom sa to uz da tie doplnky aj najst na nete, to uz nie je tazke :slight_smile:
5. nov 2012 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Vkládám alespoň svůj první výrobek, chystám se na zvířátkovou čepičku, ale stále hledám inspiraci a návody, jak na to...
5. nov 2012 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@dandik ďakujem, no ja som robila od oka, zakladnu placku na ciapku, este som merala na dcerke a ostatne uz podla seba :slight_smile: myslim, ze staci urobit klasicku ciapocku a potom sa to uz da tie doplnky aj najst na nete, to uz nie je tazke :slight_smile:
5. nov 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saskax ďakujem pekne, tú stránku som už pozerala a aj si dačo objednám
5. nov 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beatricer krásne pletene capice. prosim ta ako ich hore uzkoncujes? mje vyzeraju ako po porazke... nejak to nema ziaden tvar nicoho :grinning:
5. nov 2012 o 09:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok