• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

4. septembra 2017 
@meggi0201 mě se právě to jedno klubíčko z netu objednávat nechce... Vím, kde u nás mají vlny od toho výrobce, ale nevím, jestli bude paní ochotná mi to objednat zvlášť, protože ona tam teď měla na výběr dost jiných a vždy po jednom klubíčku, ale bohužel Darinu tam neměla (a pokud ano, tak ne v barvě, kterou bych potřebovala), tak uvidím... Možná tam zítra zajedu znovu a zkusím se jí zeptat...
8. nov 2012 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mykky http://www.mimibazar.sk/navod.php?id=1619
robila som ju však zo zimnej lady, a je to dosť tvrdé, a ten koniec stojí, takže som ju vypárala :frowning2:
8. nov 2012 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila jasné, však za opýtanie nič nedáš :slight_smile:
8. nov 2012 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila krásna
@brumca krásna
8. nov 2012 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miruska76 úžasný
8. nov 2012 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mrkvakatka krásna
@monalisatko krásna
8. nov 2012 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dandik krásnučký
@telinka nádherné farby, čo je to za vlnu?
@miruska15 krásna čiapočka
8. nov 2012 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23 ďakujem :slight_smile:
8. nov 2012 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brumca Ďakujem za info. Veľmi pekná čiapočka.
8. nov 2012 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meggi0201 jé, na tu trpasličí se taky chystám, ale nerozumím moc návodu, píše se tam o KS - krátkých sloupcích a přitom se mi zdá, že je to z dlouhých, tak nevím....chce to tedy třeba háčkovat z Comfortu? Prostě měkké vlny?
8. nov 2012 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dandik áno, sú to DS, neviem, možno sa autorka len pomýlila a miesto DS dala KS, lebo ja som tento istý návod našla na inej stránke a tam sa písalo o DS, každopádne, aj ja som robila DS. Podľa mňa to chce určite mäkkšiu vlnu, fakt mne to celé stálo, a bolo neforemné, tvrdé. Diskutovali sme o tom aj s @blka aj ona ju robila z dákej zimnej, a tiež to nebolo ok.
8. nov 2012 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. nov 2012 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dandik Ano, já jsem ji dělala ze zimní yetti a taky jsem ji vypárala. Těžko říct, z čeho by to bylo dobré. Zase camilla není na zimu :frowning2:
8. nov 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blka
@meggi0201
Camila na zimu není, ale Comfort je měkkoučký a docela teplý.
Háčkovala jsem z toho ušatku a docela je to měkké. Jen nevím, ten rozměr a délku...no budu to muset asi zkusit.
8. nov 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak 4cm ciapocky hotove :sweat_smile: baby 3x som ten zaciatok vyparala... uz sa tesim az to bude hotove, hadam sa bude dat na tu moju prvotinu aj pozerat :grinning:
8. nov 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meggi0201 My jí ještě máme: http://www.ganella.cz/prize-argentina/
http://www.ganella.cz/prize-tonia/
http://www.ganella.cz/volankova-prize-frilly/
Balík na Slovensko budeme posílat nejpozději 14.11. více na http://nahaciku.blogspot.cz/ poštovné 2-5Eur :wink:
8. nov 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky, zanedbávam Vás v poslednej dobe, no nezaháľam :slight_smile:
8. nov 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
@nella0305 ou už som si objednala tú Darinu, ale istotne budem zase objednávať, tak kuknem potom k vám :slight_smile:
8. nov 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meggi0201Na volanove saly myslim ze je jedno, aky hacik - Darina, verona, Argentina color - vsetky som robila hacikom 3... :wink:
8. nov 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. nov 2012 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá ja robím volanove saliky s nemeckej vlny rico a je skvela. WWW.rico-design.de
8. nov 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miruska15 were nie tico ale rico
8. nov 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A vlna can can
8. nov 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariana0915 jasnééééééééé :grinning: :grinning: :grinning: Ale ja som stará peltiarka a háčkarka...s ihlicami sa kamarátim od mojich 7 rokov :grinning: a s háčikom o niečo neskôr....Ale tak zo 10 rokov dozadu som tieto práce nepraktizovala..a až teraz som oprášila ihlice aj háčik, a prichádzam tomu opäť na chuť....ale akože pletenie mi bolo bližšie :dizzy_face: ...lenže tento spolok je taký fajn, že ma baby totálne nainfikovali :grinning: :grinning: :grinning: ... Zohnala si ten postup na nákrčník?
8. nov 2012 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vera_vila škoda, že si nedala vedieť začiatkom týždna...ja už čakám zásielku...ešte jedno klbko by nebol problém... :unamused: Je to z čiech...od tej pani som si aj ja prednedávnom objednala volánovú...tak příště :wink: ...ale snáď sa tu niekto nájde...
8. nov 2012 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila ...ja som mala doma zase 7čky, takna tých som robila :slight_smile: ...asi to, čo kto doma nájde :grinning:
8. nov 2012 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dandik ak máš na mysli tento návod http://www.mimibazar.sk/navod.php?id=1619...tak ja som ju robila z DS a vyšla mi zhruba tak na tých 40cm bez brmbolca...ale nedodržiala som úplne návod, čo sa týka počtu riadkov...a na koniec som spravila aj patent.. mám ju aj vo fotoblogu,a k chceš... a robila som ju z Dory, háčik 3,5
8. nov 2012 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mykky ja som robila podľa tohto,len KS som zamenila za DS :wink:
8. nov 2012 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maria1610 Wau! Perfektnééééé! Môžem aj ja takú skúsiť? :dizzy_face:
8. nov 2012 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mykky ja teraz také trpaslíkové čiapky vyrábam ako na bežiacom páse. Je to úplne jednoduché - začneš 6 timi očkami, uzatvoríš kruh, 2 retiazkové očká a potom 10 - 12 dlhých stĺpikov. V ďalšom riadku nepridávaš nič, a v ďalšom zdvojíš každé tretie očko, v ďalší dvoch riadkoch nepridávaš nič, potom zdvojíš každé štvrté očko, zasa 2 riadky bez pridávania, potom pridáš v každom piatom očku a takto zvyšuješ až do 10, potom zasa začnem každé štvrté a tak dokola, kým nemáš požadovanú šírku. Pridám fotky do môjho albumu, pozri...
8. nov 2012 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok