• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

@radosska daj niaky link, skusim. Aj ked nic nesubujem :slight_smile:
18. nov 2012 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gooobi https://www.dropbox.com/sh/mtg9hph8rsf1xhe/PEnXjkNUkT/wovenspun_alpha_e.pdf super, ďakujem.. ako teoreticky chápem, čo píšu, len medzi 10 a 11 riadkom si mám označiť na začiatku 10teho? alebo 11teho? a ďalej v riadku 24 mám urobiť ks do druhého ro? teda jedno očko mám na háčiku, jedno vynechám a do toho ďalšieho urobiť ks? som z toho trochu jeleň.. :(
18. nov 2012 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radosska Poda mna si mas oznacit prvy v 10.riadku. A tu 24ku som pochopia presne tak ako ty.
18. nov 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, viete mi poradit ako na tento vzor? snazim sa ho najst ale nejako sa mi to nedari
18. nov 2012 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@gooobi ok, tak hádam to tak bude, keď sme to obidve tak pochopili.. :slight_smile: urobím a uvidím.. prinajhoršom vypáram.. ďakujem..
18. nov 2012 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gooobi a ešte mám takú blbú otázku... ako sa uberá pri ks? na youtube som našla len uberanie pri ds, tak si to robím podľa seba a neviem či dobre.. :grinning:
18. nov 2012 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radosska ja sa tiez len ucim :slight_smile: ale co viem pichnem do nasledujuceho ocka necham na haciku pichnem do dalsieho nahodim a potom pretiahnem naraz cez vsetky
18. nov 2012 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gooobi aha, lebo ja robím, že pichnem do očka, nechám na háčiku, pichnem do ďalšieho, pretiahnem cez jednu a potom cez zvyšné dve.. ale vyzerá to celkom dobre.. :slight_smile:
18. nov 2012 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladydia Ahoj na šál som použila vlnu Argentina.. robila som na 14 očiek a 15. som pretiehla.. no šáik je krátky... tak odporúčam aj dve klbká..prípaden urobiť huňatejší keď z dvoch klbiek.. :wink:
18. nov 2012 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelys myslím že to je Puff Stitch.. ak chceš pošli mail a pošlem ti návod na túto čiapočku..
:wink:
18. nov 2012 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. nov 2012 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelys odoslané :slight_smile:
18. nov 2012 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gooobi Ďakujem :wink:
18. nov 2012 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. nov 2012 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinushka13 ďakujem ti
18. nov 2012 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure dakujem pekne, pomohla si mi velmi...idem sa do toho pustit..paa
18. nov 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladydia je to argentinska vlna, aspon myslim...
18. nov 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sjuz dakujem
18. nov 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, ja mám ešte otázku, robím klasickú obyčajnú čiapočku a vyzeralo to , že sadne malému, ale teraz (ked som skoro hotová) som zistila, že mu je voľná, neviem čím to je, či som zle uťahovala, alebo niečo iné. Otázka je ale, je možné to ešte nejako skorigovať?
18. nov 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 dakujem :slight_smile:
19. nov 2012 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zufzufmeister tak okraj by sa mohol ešte trošku pritiahnuť, ak by si ho obišla ešte jedným riadkom s krátkymi stĺpikmi...iné ma momentálne nenapadá... a ked nepomôže, tak ja by som to vypárala... priemer placky si mala ok?
19. nov 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka ďakujem :slight_smile: práveže nie, už som na to prišla, som neviem prečo bola presvedčená, že malý má priemer hlavy 50, tak som nemerala, a dnes sa mi ho podarilo odmerať, tak som zistila, že má 41 :D
Hlavne, že mám dve obr čiapky rozrobené :D
19. nov 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky :wink: . Ako by som mala pliesť elfíkovskú čiapku...to asi nestačí uberať len na krajoch, však? To by bol po zošití taký pravouhlý trojuholník...a ja chcem aby vyzerala ako ked sa dokončí háčkovaná...taký rovnoramenný trojuholník aby to bol... Neviem, či je to zrozumiteľné, na čo sa pýtam :grinning:. Ale budem rada, ak hej...lebo z tej Lady je to tvrdé na elfku :frowning2: Ďakujem.
19. nov 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zufzufmeister pááánečku! Tak tam bol pes zakopaný..stávajú sa aj horšie veci, neboj :wink: ...akurát kamoška mi píše, že krto im ruje trávnik novo založený...denne aj 5-6 kôp...
19. nov 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte dievcata...prosim vas, nemate nejake navody na pekne hackovane zvieratka-hracky? myslim na vypchatie..macika mam,ine nic.........potrebovala by som do vianoc pre malu nejake slusne hracky uhackovant.....nasla som navody v schemach..., ale tym nerozumiem.....tak ak by ste niekde mali nejaky navod rozpisany, velmi by ma potesil:slight_smile: dakujem:slight_smile:
19. nov 2012 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@usiko buď treba pozerať na MMB českom, alebo táto pani má úžasné návody a naozaj zrozumiteľné http://www.fler.cz/zbozi?ucat=31177, môžeš si kúpiť nejaké návody od nej, stačí zaplatiť, má aj sk účet a ona ti ich pošle do mailu
19. nov 2012 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prave dokoncena :grinning: Malej sa moc nepaci, ale to asi ziadna ciapka :grinning:
19. nov 2012 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@ellysa super, ani to nie je vela penazi..dakujem:slight_smile:
19. nov 2012 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. nov 2012 o 16:10  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok