Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

tiffanka
21. dec 2012

@miruska76 jéééj...že dcérka aká šikuľka! 😀

tiffanka
21. dec 2012

ďakujeeeem 🙂

luckybara
21. dec 2012

holky potřebuji poradit,koupila jsem duhovou vlnu(oranz,zel,cerv)a potrebuji vytvorim mamine cepici,akorát nevím jaký vzoreček,teda spíše se nemohu rozhodnout :/ prosim pomoc jezisek se kvapem blizi

monalisatko
21. dec 2012

babule, prajem všetkým krásne vianočné sviatky a bohatého ježiška 🙂 🙂 🙂

lussy23
21. dec 2012

@miruska76 nádherné šikovná dcérka.
@tiffanka nádherné

janabanc
22. dec 2012

@monalisatko aj tebe stastne a vesele 🙂

janabanc
22. dec 2012
monalisatko
22. dec 2012

@janabanc ďakujeeeeeem 🙂

monhla
22. dec 2012

Stihla som do Vianoc! Na obr. ešte bez gombíčkov, ale po našití a skúške už tunika "odišla". Vraj si to moja neterka oblečie aj na Štedrý večer 🙂 Som rada, že mala radosť, lebo deti sú uprimné.

monhla
22. dec 2012

Ešte foto

janabanc
22. dec 2012
cukor
23. dec 2012

..ahojte..nemá niekto návod na štrikované kamaše,?

lussy23
23. dec 2012

@monhla @janabanc peknučké

monhla
23. dec 2012

@lussy23 Vďaka. 🙂

cukor
23. dec 2012

@kadri .....dakujem,,,,

monalisatko
23. dec 2012

@monhla krásne 🙂 aká je to velkosť? ja by som potrebovala pre staršiu, ale nejak sa neviem dokopať vypočítať očká 😅 nemáš nááááááááhodou návodík? a z akej vlny si to robila?

vvvecna
24. dec 2012

ahoj holky,mám dotaz,chtěla bych na jaro uháčkovat pončo pro dceru,z čeho poradíte,aby to bylo ještě ale teplé a nekousalo to díkas

monhla
24. dec 2012

@monalisatko Vďaka. 3x som párala tú časť cez prsia, kým som to trafila /aj tak je to trošičku širšie ale však narastie 😀/
Je to z vlnky Mája /50f - 215m/ a háčikom 3,5 /háčik č. 3 sa stratil/
Očká odhadom. Zadnú časť a prednú rovnaký poček - rukávy som dala "menšiu " polovicu chrbta.
Inak toto je "atypická" veľkosť - neterka má 36 kg a chodí do 1. triedy ZŠ.

mirkakab
24. dec 2012

ahojte, potrebujem poradiť, háčkujem pre svoje dievčence, občas čiapku pre kamošky. Teraz ma oslovila jedna holka, chcela by pletený šál, štucne, čiapku a návleky na ruky a presne toto aj pre svoju 3 ročnú dcerku. Je toho dosť vela a neviem kolko si mám za to vypýtať, poradte mi ........... vlnu si dala svoju. Prajem pekné sviatky ...

eicul82
24. dec 2012

Prosím o radu 🙂 Nemáte někdo návod na aplikaci této opičky? Díky předem!

princes218
25. dec 2012

@lucineska1 najdeš to mimibazar.cz návody háčkovanie je tam návod 🙂 dúfám že pomôže

princes218
25. dec 2012

@miruska15 Prosím poslala by si mi postup ako ju spravit vopred ti dakujem Mimka

princes218
25. dec 2012

@tinal ano da sa kupit aj na slovensku tu u nas som ho vidella

eicul82
25. dec 2012

@steva Jů,díky moc,já to nemohla najít.... 😖

tinal
25. dec 2012

@princes218 Neviem, asi si túto správu napísala skôr ako si prečítala celé fórum, ale ja ten časopis už mám kúpený a už mám urobených aj dvoch mackov. 🙂

mirenkam
25. dec 2012

Tohle jsem dostala od sestřičky, vlastně Ježíška.Tak se moc těším,co ve se naučím 😉

monalisatko
25. dec 2012

@monhla ďakujem 🙂

lussy23
25. dec 2012

@tinal krásny macikovia