• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

30. novembra 2017 
@avanka podla mna je catania a camila uplne rovnake. Ak si porovnas tak 50g klbko ma rovnaku dlzku v m, a na pohlad aj dotyk sa mi zdaju rovnake
4. feb 2013 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto som uhackovala pre moju buducu neterku
4. feb 2013 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (18)
@sjuz dakujem, lebo vsade pisu, ze catania je jemnejsia, vraj nie je taka tvrda ako camilla
4. feb 2013 o 12:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avanka ono to zavisi aj pd farby, niektore su drsnejsie niektore maksie ale je pravda ze catania je trochu maksia akao camila
4. feb 2013 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@loulou ahoj já na zimu používám ladu luxus,háček 4,-5.nebo Baby, na podzim jaro zkus batole nebo camillu ,háčky 2,5-3,5 se ti šiknou.dále taky na jak staré děti to bude..
4. feb 2013 o 13:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luckybara ďakujem no teraz máme syn 1/2 roka a dcéra 5a1/2 takže postupne
4. feb 2013 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olga1306 mohla by som Vás poprosit o návod na tu sukničku,dakujem
4. feb 2013 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avanka
poprosim navod na tu ciapocku s psikom je krasna :slight_smile:
4. feb 2013 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@loulou tak určitě ladou nic nezkazis na zimu..a jaro klidně camilu nebo tu cataniu
4. feb 2013 o 13:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
našla jsem poklad v knihovně :slight_smile: a včerejší noční dílko
4. feb 2013 o 13:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@luckybara tak som potom zvedava na nejake vzory :dizzy_face: toto by ma nenapadlo v kniznici hladat, tusim niekedy vybehnem, ani neviem kde je :pensive:
4. feb 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luckybara ďakujem :slight_smile:
4. feb 2013 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah v knihovnách to určitě bude,akorát já to našla po bábině.rok vydání je 1974,a vzory jsou jednoduché a krásné je jich tam 250 :slight_smile:
4. feb 2013 o 14:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Žienky šikovné, prosím vás o radu. Začala som háčkovať, strašne ma to chytilo a celkom sa mi darí. Chcela by som urobiť takúto čiapočku ale neviem nájsť návod. Takže ako na to?? Urobím si retiazku potrebnej dlžky a potom na to háčkujem a postupne na bokoch pridávam, či ako??? Nejakú radu by som poprosila :slight_smile: Vopred dakujem.

http://www.modrykonik.sk/fotoblog/evvkaa/album/co-sa-mi-paci-a-inspiracie-aj-pre-ine-hackarky/12555389/
4. feb 2013 o 14:13  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luckybara myslela som ze v kniznici si nasla :dizzy_face: mne taku staru knizku mama nechala a tiez je tam toho, dlho som ju nemala otvorenu a nedavno som ju chytila a hned par vzorov som vyuzila :dizzy_face:
4. feb 2013 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina2174 joooj navod nemam...to som len tak hackovala...ale uhackovala som klasika pas,potopm to biele som kazdy treti rozhackovala na dva DS,dalsi riadok kazdy stvrty na dva DS,dalsi riadok kazdy piaty na dva DS,dalsi volanik som zo zadu vhackovala a hackovala ako ten predosly volanik...a potom som obhackovala vejarikmi...aj volaniky aj pas...asi tak nejak,vari som pomohla :slight_smile:
4. feb 2013 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamamajka já bych to tak udělala, řetízek o potřebné délce a potom ho jakoby obháčkovávat DS z obou stran...nebo by ještě šlo udělat dva kusy a potom boky sešít...já bych zkusila ale první variantu :wink:
4. feb 2013 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dievčatá, nestíham háčkovať, lebo sa snažím písať diplomovku, ale tak, hodinku si sem - tam odkrojím, všakže :slight_smile:
4. feb 2013 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (20)
@rory_g
@winona24 ďakujem dievčatá , moc ste mi pomohli :slight_smile:
4. feb 2013 o 17:51  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@agnessa no ale to je naozaj krasny svetrik. Takto nejako si predstavujem ten svoj. Prosim ta mohla by si mi aspon tak strucne vysvetlit ako zacat? Podla navodu sa zacina od vystrihu, ale ako potom spravim ten golier, vsetky navody su bez golieru. Dakujem za kazdu radu.
4. feb 2013 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, hackujem tu "vlnkovu" deku, veselu, farebnu. Obhackovavali ste ju este dookola? Ci uz nebude treba?
4. feb 2013 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hezký den všem. Občas k vám zabrouśím, ale s chozením do práce už úplně nestíhám, takže aspoň přidávám dnes dokončeného méďu dle návodu od Kamlin
4. feb 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
Holky můžu se k vám přidat, sic sem začátečník, ale snad neva, háčkuju od září a to jen díky mé "spolurodičce" Zuzce, se kterou sme ležely v porodnici na pokoji a seznámily se tam :wink:
4. feb 2013 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@zaziinka taky neháčkuji o mnoho déle
4. feb 2013 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@avanka tak to sa tesim, lebo som ju kupila, tak vyskusam :slight_smile:
4. feb 2013 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 je úžasnýýýý....a mozem poprosit o link na navodik
4. feb 2013 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janabanc krasna vlna,mozem sa opytat ako sa vola?
4. feb 2013 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avanka
prosim navod na tu hackovanu ciapku s psikom chcem mojmu matyskovi urobit na jar dakujemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
4. feb 2013 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ahojte, odkial objednávate vlny? s ktorými máte najlepšie skúsenosti?
4. feb 2013 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok