Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

marci2305
17. feb 2013

Dobré ránko...Babule potrebovala by som poradiť s týmto obrúskom. Veľmi sa mi páči, ale za ten svet neviem prísť na to ako uháčkovať tie lístočky.... 😒 Nestretli ste sa niekde s nejakým postupom, podľa ktorého by som vedela urobiť alespoň jeden taký istý...? Ďakujem všetkým vopred za aspoň ako takú radu 😉
Ono mám postup z jednej ruskej stránky, ale tým značkám akosi nerozumiem.. ☹

marci2305
17. feb 2013

@lasirena Ani nie...To som si tak pomaličky robila...Medzitým som ešte robila aj zeleno-bielu dečku a čiapky...Takže sa mi konečne poradila dorobiť táto.. 😉 Ale keď ma človek čas, tak to ide rýchlo.... 😉

marci2305
17. feb 2013

@fatima30 Ďakujem..Myslíš tu čiapku alebo dečku?

xpetiii
17. feb 2013

Pletené kamaše pro neteř v neutrálních barvách, aby případně mohl podědit náš chlapeček. 🙂 Návod Drops Design.

rosnicka17
17. feb 2013

@matja ahoj. Nemáte náhodou návod na tú ružovkavú tuniku, čo tu máte? Ďakujem.

luckybara
17. feb 2013

@xpetiii pekne chystám se taky,na nošení 🙂 prosím hodís mi odkaz jestli jsou to ty samé?děkuji

olina22
17. feb 2013
kiya
17. feb 2013

babulky, prosim pekne.... navod na peknu ovecku shaun nemate niektora ulozeny? ani tucnu ani vyziabnutu, taku malu fesandu 🙂 dakujem

luckybara
17. feb 2013

@kiya aplikaci nebo hračku?

ivva
17. feb 2013

caute, tiez skusam hackovat a mam na vas prosbu. Nema niekto navod na nieco taketo.....
http://www.bonprixshop.eu/obrazki/0/0/0/0/0/2/9...

kiya
17. feb 2013

@luckybara no tiez som to mohla hned upresnit.. hracku by som rada... 🙂

luckybara
17. feb 2013

@kiya na mmb je..je suber mam ji hotovou v albu 🙂

samada
17. feb 2013

tak mne to nedalo a urobila som niečo takéto.:

vera_vila
17. feb 2013

@samada já bych řekla, že je to moc povedené, hezčí, než to na té fotce, co sis "půjčovala"...

vera_vila
17. feb 2013

@kiya http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=2554 tady máš jednu... Jinak pak určitě najdeš i na zahraničních webech...

kiya
17. feb 2013

@vera_vila dakujem 🙂 ak ine nenajdem, pustim sa do tejto... 🙂

kiya
17. feb 2013

@vera_vila nooo ta je celkom symposna.. dakujem moc 🙂

vera_vila
17. feb 2013

@kiya není za co... Jiné návody jsem tak narychlo nenašla... Většinou se odkazovaly tady na ten anglický, co jsem Ti posílala...

fatima30
17. feb 2013

@marci2305
myslim tu sovickovu ciapocku lebo je rozkosna 🙂

nefertiti7
17. feb 2013

ahojte, ktorá vie urobiť niečo z tohto 🙂

zuzka98
17. feb 2013

@avanka kde nájdem návod na takúto peknú čapičku? chcela by som synovi takú uháčkovať na jar. díky

avanka
17. feb 2013

@zuzka98 na ktoru konkretne?

elikuk
17. feb 2013

@monalisatko Ahoj, mohla by som poprosiť návod na tie štucne? Budem veľmi vďačná. Ďakujem.

lussy23
17. feb 2013

@samada to je nádherné

lussy23
17. feb 2013

@samada máte aj návod?

samada
17. feb 2013

@lussy23 nie, robila som od oka a podľa obrázku

nefertiti7
17. feb 2013

ja mam len obrázok, tiež by som rada vedela, ktorá by to zvládla 🙂