• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

1. decembra 2016 
@vera_vila vlní aj ked som prestala pridávať, vyskúšam ubrať očká. ma to hnevá, prvú som spravila bez problémov, čo som myslela že to nepojde tak lahko a táto mi robí galibu.
22. feb 2013 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hpaja kraaasna asi skusim nieco podobne no hackovane :slight_smile:
22. feb 2013 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronavanes Zkus ubrat očka... V té řadě, kde se pod každé řo píchají 2 sloupky, tak bych třeba udělala 2 pod každé druhé nebo třetí a uvidíš...
22. feb 2013 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vedel by mi niekto poradiť, ako na toto??? :slight_smile: Ďakujem :D
22. feb 2013 o 14:29  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
..dalsie vytvory :slight_smile:
22. feb 2013 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
22. feb 2013 o 22:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, vedeli by ste mi poradiť kde nájdem nejaký pekný návod na háčkované papučky? Ešte som len začiatočníčka, mám za sebou zatiaľ len dve čiapočky ale veľmi chcem vyskúšať papučky, ďakujem!:slight_smile:
22. feb 2013 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ještě musím dokoupit nějaké krásné knoflíčky a je hotovo
22. feb 2013 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@ludik3 Vďaka - tento som už "študovala" ale jednoducho povedané som asi "papučkovo-zaostalá" lebo vždy po podrážke končím. Čím viac riadkov hore - tým menšia podoba s papučko :frowning2:
23. feb 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...joj žienky,ale ste šikovné! ked budem, mať trocha času, tiež sa do toho vrhnem :slight_smile:)))
23. feb 2013 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monhla vieš čo, pozriem sa na to a keď budem mať čas, tak aj pofotím a urobím návod :slight_smile:
23. feb 2013 o 10:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@henriett19 na mmb(cz) jich je spoustu, stačí se podívat :slight_smile: http://www.mimibazar.cz/navody.php?id=12 hledej papučky, capáčky, botičky - najdeš desítky návodů, jen si vybrat ty, které se Ti budou nejvíc líbit :slight_smile:
23. feb 2013 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monhla Tak zkus nějaké jednodušší, na mmb.cz jich je spoustu i daleko jednodušších http://www.mimibazar.cz/navody.php?id=12 hledej papučky, capáčky, botičky a najdeš desítky jednodušších i složitějších návodů a vzorů...
23. feb 2013 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila dakujem velmi pekne :slight_smile:
23. feb 2013 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najnovšie: bábika a sovičkový vankúš
23. feb 2013 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Kocky, kde by som na SK vedela objednat priadzu elian lusy?
23. feb 2013 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,ráda bych se k vám přidala.Ráda bych zkusila háčkování čepičky,tak že bych i ráda poprosila,jestli neznáte dobrou stránku pro začátečníky :slight_smile: konkrétněji nějaké čepičky pro chlapečka :slight_smile:
23. feb 2013 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nakoľko ešte nemám detičky, tak som trochu plietla pre seba a moju mamu...
23. feb 2013 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@jania023 ktore kocky myslis? ak take normalne nejake, tak mozes zhackovat ks napriklad..ale neviem na co narazas :confounded:
23. feb 2013 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poisonblu Já ji sháněla i v ČR, ale už ji nenabízí ani přímo výrobce :frowning2:
23. feb 2013 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila praveze ja som ju videla na fb, akupina hackujeme z prize elian, a tam pisu, ze je na sklade...tak asi ju zase zavadzaju do predaja..ale asi len v cr
23. feb 2013 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj vnucik :slight_smile:
23. feb 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
23. feb 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@poisonblu No, tak to asi teprve bude, protože v e-shopu ji zatím nemají... Tak možná za pár dní, těžko říct... Ale dodávají i do SR, pokud vím... http://www.pleteni-prize.cz/index.php?page=shop.browse&category_id=36&option=com_virtuemart&Itemid=1 zatím je kategorie LUSY prázdná...
23. feb 2013 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 myslim kocky na deku..chcela by som ich zhackovat ale neviem ako nieco ako stlpiky by som chcela ale nijak mi to nejde a ani neviem kde vlastne zacat spajat :confounded:
23. feb 2013 o 16:39  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nerreidda krasna izbicka :slight_smile: no bielo-modru (ako je nabytok) - tmavsiu modru, alebo bielo-modro-bezovu, alebo aj s cervenou (ak je ta stena vzadu cervena), alebo bielo-modro-zelenu (nejaku veselu vyraznu zelenu na ozivenie). zalezi aj ako stary je chlapec, ak starsi, mozno bielo(zeleno)-modro-cierne...
23. feb 2013 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Prosim o radu, chcela by som si upliest na leto taky kratky svetrik s dierami, ktore su asi urobene tak ze sa nahodi ocko (alebo ocka?) a tie sa potom pustia takze to vyzera akoby utekalo ocko... snad som to popisala spravne, problem je ze neviem ako na to :unamused: neviete o nejakom navode? Hladam po internete a nic.... dakujem!
23. feb 2013 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila super, tak potom odtial asi objednam
23. feb 2013 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poisonblu ja som do elianu (ci vsv sa tusim vola ta firma) prednedavnom pisala, presne kvoli lucy, a odpovedali mi, ze sa ju chystaju zase dat do predaja, uz by to kazdu chvilu malo byt, podla ich odpovede.
23. feb 2013 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok