• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

@fatima30 navod som raz nasla na youtube ale stanku neviem
25. feb 2013 o 06:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já taky přidám poslední výtvor, omouvám se za kvalitu fotek
25. feb 2013 o 06:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@janabanc čistá nádhera , ako vždy :slight_smile:
25. feb 2013 o 06:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia37 dakujem :wink:
25. feb 2013 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatima30 jojo, je dost tuha, ale u tech zimnich cepic nevadi. jsou ale delane na dospele, na prcka bych asi zvolila radej treba perletu luxus, v ni jsem ale nenasla takovy odstin zelene, jaky jsem potrebovala. zas to dobre drzi tvar :grinning:
a podsite nejsou, to jsem jeste nedelala a prijde mi itak dost tepla :wink:
25. feb 2013 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte prosim neviete na ktorej stranke by som nasla navod na ciapku s napisom bola by som vdacna nemozem to najst dakujem
25. feb 2013 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cepcek
25. feb 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
25. feb 2013 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky ja si pripadam pri vasich dielkach dost frustrovana a demotivujuca,vy ste take sikovne a ja mam len zopar ciapok a na taky krasny svetrik co tu mali baby si asi netrufnem...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ach jaj a este neviem vobec citat obrazkove postupy.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
ja mam tusim den d
a dalsia vec co ma stve je ze pre chlapcov sa daju robit iba s dlhym polodlhym stlpikom a ziadne krasne pikotkove,vejarikove olemovania a ten nadherny krokodili vzor ach jaja
25. feb 2013 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janabanc
je nadhernyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy,prekrasny len skoda ze nemam dievcatko!
25. feb 2013 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kotito mohla by som poprosit navod na topanocky?
25. feb 2013 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatima30 no mne daco hovor ale ja mam nastastie dve netere, su uz sice velke ale kde tu zbucham aj pre ne daco. vacsej ani nie ta ma 15 a to sa jej tazko trafit do vkusu ale mensia bude mat 9 tak tam sa este da...
25. feb 2013 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. feb 2013 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dnesne boticky
25. feb 2013 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
Ahojte, prave som nasla tuto temu a musim vas vsetky pochvalit:slight_smile: Presla som zatial iba par stran, ale videla som peknucke fotecky:slight_smile: Ked budem mat chvilku tak sem tiez nieco vlozim ak nebudete proti?:slight_smile: Mozno aj po radu zajdem. ;)
25. feb 2013 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
zeeeenyyy poradte prosim - malemu som uhackovala ciapku, rukavky a chcem k tomu aj nakrcnik - taku tu satku, ale neviem ako. Videla som kopec navodov na vejarove stlpiky a ten vzor mi pride dievcensky, to nieco jednoduchsie nie je? Neda sa daco len z DS - ze zacnem od vrchu budem uberat az dokym nebudem mat spic? .... :frowning2:
25. feb 2013 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.pleteni-prize.cz/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=241&category_id=35&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=1 - holky, zkoušely jste nekterá plést nebo háčkovat z této příze? Jak vypadá "úplet"? Strašně mě to láká pořídit :slight_smile:
25. feb 2013 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ssussie Já si myslím, že to zvládneš i bez návodu... Pokud chceš od vrchu, tak řetízek dostatečně dlouhý, v každé druhé řadě sháčkovat 2 krajní očka na každé straně... A možná bych ho radši udělala z KS třeba ob jedno očko nebo PDS, nevím, jakou máš přízi...
25. feb 2013 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj devcata dlouho jsem tu nebyla,doma jsem nelenila vlnáčky s lerici,hotovy,svetr rozpleten jak ho dokončím hodím fotku...jinak pěkně pracujete...krásné fotky :slight_smile:
25. feb 2013 o 17:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vera_vila vyera super ta vlna, z podobnej som plietla a bolo to pekne takze tato nebude horsia. hackovane neviem ako moze vyzerat ale tiez urcite nie zle. nemat tu tony vlny tak by som si ju kupila :dizzy_face:

@ssussie kludne sprav ako pises, mozes sriedat 5DS a 5KS a v dalsom riadku na KS das DS a na DS das KS a aj ked to bude rovnakou vlnou tak ti to spravi take reliefne vlnky vhodne aj pre chlapca. teda ak to nechces mat len DS a na bokoch zhackuj vzdy 2stlpiky az po spic. ale ja by som asi robila od spica a rozhackovala na bokoch, nerada zhackujem na bokoch neviem preco
25. feb 2013 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vera_vila @letuskah baby diki. Asi pojdem na KS - vlnu mam elian ... a to ked pojdem ob ocko - nebude sa to vlnit? :confounded:
25. feb 2013 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ssussie Ob očko jsem myslela tak, že mezi KS budeš dělat 1 řo, ono to pak bude takové řidší a lehčí, ne takové tuhé, jako jen z KS
25. feb 2013 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silviatkoo krasna ciapocka, mozem poprosit navod na kvietok, dakujem =)
25. feb 2013 o 19:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janabanc nebol by prosim navod? je nadherny :dizzy_face:
25. feb 2013 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim nemate nekdo navod na uhackovani pejska,medvidka?dekuji moooc
:frowning2:
25. feb 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonica bohuzial je robeny len ta z hlavy ake vacsina mojich veci
25. feb 2013 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
topik pre moju paradnicu Sophi
25. feb 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@poisonblu dnes mi akurat prisiel e-mail od elianu, ze lucy zaradili do predaja: http://www.priadza.sk/
25. feb 2013 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aha, vidim, ze ma @vera_vila predbehla...
25. feb 2013 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janabanc prosim ta a navod by si dala?
25. feb 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok