• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

1. decembra 2016 
@rina76 nadherny mozem sa opytat aka je to velkost a kolko vlny ste potrebovala dakujem
11. mar 2013 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olina22 Můžu poprosit o návod na kytku z té fialovo-bílé čepičky? Moc děkuji. :wink:
11. mar 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím nemate navod některá navod na čepičku a je tan znak adidas?děkuju
11. mar 2013 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah dakujem uz som to vyparala zacala robit od znovu a je to v pohode, asi som predtym spravila niekde chybu... :slight_smile:
11. mar 2013 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula2011 děkuju mockrát..ale pochybuji že bych tot zvládla podle tohoto jsem začátečníl potřebovala bych celý navod na čepičku :grinning:
11. mar 2013 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@medvide1 základní čepičku najdeš tady http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=81 - jen až už budeš mít popřidáváno a začneš háčkovat rovně, tak začneš dělat třeba po dvou nebo třech řadách znak... Jak měnit barvy najdeš tady http://www.youtube.com/watch?v=44ahp_jwvAw nebo tady http://www.youtube.com/watch?v=DTeywzv8cc4
11. mar 2013 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila jeee děkuju mockrátza radu :slight_smile: no zkusim to!ale nevim nevim :grinning:
11. mar 2013 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@medvide1 určitě to zvládneš, zvládly to i jiné začátečnice :slight_smile:
11. mar 2013 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila ooo děkuji za podporu.uvidime zkusim to :wink:
11. mar 2013 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rina76 naadherny svetrik,si sikulka!..mozem vediet aku priadzu si pouzila ?dakujem :slight_smile:
11. mar 2013 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. mar 2013 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@dada200 dadi, neviem ci ti niekto odpisal, trosku sa stracam v tej kope navodou a obrazkou co tu su, ale kopu takychto vln najdes na iceyarns.com, objednava ich narpklad klbkosopa na FB
11. mar 2013 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miriamka vzor som dala odhadom, ale ak budeš robiť čiapku z priadze z ktorej si už robila vypočítaj si v ktorom riadku začať podľa toho koľko riadkov budeš robiť vzor. Ja mám každú inú, lebo tá bieloružová má veľký vzor a tak som spravila od oka menší. Nezačínaj však skôr ako dokončíš pridávanie...
11. mar 2013 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@medvide1 sprav si základnú placku a potom rob ten vzor, mne sa zdal priveľký a tak som robila menší. Prihlás sa do skupiny http://www.modrykonik.sk/skupina/1861/ a tam je veľa návodov ako aj žien čo ti radi poradia ako tu.
11. mar 2013 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lemge jaké to jsou příze neřeknu, sama to nevím. Občas koupím na aukru výhodný balík zbytků přízí, většinou jsou bez adjustačních pásků a pak tvořím. Každá příze má i jinou sílu, je to takový mišmaš.
11. mar 2013 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smejko Dakujem,neodpovedal mi zatial nikto,ale na FB som si nasla tiez klbkosopa,ze ich ma :slight_smile: Nasla som aj zahranicne stranky,kde ich maju a chcem si objednat tieto co su na fotke asi 12 farieb,len mne su 4 klbka zbytocne z kazdej farby,tak musim najst niekoho,co by chcel polovicu z toho . :wink:
11. mar 2013 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@natalitimk Krasne ciapky,odkial vies robit take pekne aplikaciena ne?
12. mar 2013 o 06:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalitimk U té čepice a šátku máš moc zajímavou vlnu, co to je prosím?
12. mar 2013 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
@kotito Jej aj ja som robila podobne tenisky :slight_smile:
Idem si k vam po radu. A mozno niekoho navnadim:slight_smile: Skusam toto a nejako sa neviem dopocitat:( Neskusali ste to niektora tiez? http://www.kouzlenishackemajehlicemi.cz/news/kvetinovy-hackovany-svetrik/ Vdaka:slight_smile: :dizzy_face:
12. mar 2013 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tomaskovamaminka ten je nádherný. Nedělala jsem ho, ale jak tak koukám asi jsem se zaláskovala, takže zkoušet budu, jen co nakoupím matroš .Ať se daří
12. mar 2013 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kotito Dakujem:slight_smile: som ti nasadila brouka do hlavy:slight_smile: A este som vam sem nic nevlozila tak aspon nieco, z poslednej doby:slight_smile:
12. mar 2013 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
@miriamka DAKUJEM-TEN LEVIK TO JE čISTA IMPROVIZACIA,A TA OPIčKA TO SOM LEN POZERALA A HADALA žE AKO SA TO ASI HAčKUJE KEDžE JA TIE KRESLENE NAVODY NEOVLADAM
12. mar 2013 o 12:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blka -TO Už BOLO DAVNO čO SOM TO OBJEDNAVALA ZNAčKA VLNY JE ICE YARNS. TO JE 50G VLNA ALE JE TAM Až 250M NAVIN TAKžE 1KLBKO MI STAčILO NA čAPICU AJ šATKU
12. mar 2013 o 12:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Aj u nas ide jar... :D
12. mar 2013 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj u nas ide jar - s foto :D
12. mar 2013 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
TANGO sa hlada! Baby, ak mate v galanterii u vas 2 klbka tmavohnede tango, rada by som odkupila, vopred dakujem!
12. mar 2013 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kotito A nasla som aj tenisky:slight_smile:
12. mar 2013 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. mar 2013 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
Ahojte maminky, chcela by som sa spýtať, ktorá z vás by bola ochotná spraviť na objednávku pre moje deťurence nejakú peknú čapičku??? Prijala by som skôr takú zložitejšiu napr.: s uškami a nejakým vzorom, nie klasickú háčkovanú :slight_smile: Nedarí sa mi to tu medzi toľkými príspevkami nájsť :slight_smile: Ďakujem za každú radu a odpoveď :slight_smile: pekný dník :slight_smile:
12. mar 2013 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok