• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

7. apríla 2017 
ahojte. tak akoze klobuk dole pred vasimi dielami :slight_smile:. naozaj krasne veci tu robite. ja som v tomto len zaciatocnik, nejake tie diela uz mam za sebou, ale zdaleka nie su take krasne ako tie vase :slight_smile:.
Mozem otazku? na ten znak Adidas.... ako to robite pri hackovani. viem ako sa meni farba priadze pri jednotlivych riadkoch, ale nie v ramci riadku. to tam stale priviazete na zaciatku znaku? alebo to nechavate pri tych pruzkoch a potom to vo vnutri len tak menite? nenatahuje sa to potom?
12. mar 2013 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tomaskovamaminka nádhera! Můžu poprosit o návod na čepičky ? :slight_smile:
12. mar 2013 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kotito Asi sklamem :( zaklad som robila podla znameho navodu na http://www.mimibazar.cz/navody.php?strana=1&id=12&order=1 a to vsetko ostatne som len tak ako mi to pasovalo:( Tam som odkukala oko, tam ucho :D A nejako vznikla ciapka. Aj teraz prisposobujem, lebo potrebujem inu velkost, nenam tu istu priadzu a potom to tak vyzera:( Natrapim sa a naparam:(
12. mar 2013 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dneska jsem neodolala....máte s ní zkušenosti?? :slight_smile:
12. mar 2013 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@nerreidda zkušenost nemám, ale vypadá úžasně...
12. mar 2013 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila jj,je nádherná :slight_smile: tak uvidíme co z toho vznikne :slight_smile:
12. mar 2013 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky ja mam utlm mne sa tak nechce :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. mar 2013 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cabby88 tie.kvetinky v kochliku su uzasne a zrovna take nieco hladam...len nikde ich neviem najst na nete :frowning2: ...foto mas s ktorej stranky?....bola by som stastna,keby som to dokazala vyrobit
12. mar 2013 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tomaskovamaminka Krasne ciapky, toho macika si improvizovala ci podla navodu?
12. mar 2013 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miriamka Dakujem zakladnu ciapku podla navodu, viac-menej a ostatne len tak uz som pisala vyssie, tam odkukala oko tam ucho:D Ako sa mi to pacilo:slight_smile:
12. mar 2013 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blanocka čepička je háčkovaná klasika z Camilly a je to uplně obyčejně - dlouhé sloupky a končí se střídáním předního reliéfního sloupku s dlouhým sl. :slight_smile: Návod tedy nemám...
12. mar 2013 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nerreidda Zkušenost nemám, ale už jsem se na ni několikrát dívala. Pak ukaž hotové dílo, ať vidím, jaký dělá melír :slight_smile:
@fatima30 Já mám útlum vždycky, když něco dokončím :wink:
12. mar 2013 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
12. mar 2013 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
ahojte, prikladam aj ja moj posledny vytvor - klobucik s lienkou pre dcerku.

Zaroven vas prosim o radu, dcerka ma takuto bundicku, chcela by som jej k tomu uhackovat ciapocku, aku sovicku (ale nie ako usianku) by ste mi odporucali? Mate nejaky navod? Bola by som vam vdacna.
12. mar 2013 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tu su fotky :slight_smile:
12. mar 2013 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@nerreidda vyzera makkucko, ale nepoznam
12. mar 2013 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matja a keby si spravila taku pasikavu ako su farby v kapucni a na to aplikaciu tej sovicky?
12. mar 2013 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nerreidda Ma dobry navin, je makkucka,dobre s nou robi,a le tiez som ju mala prvykrat, neviem, ako sa sprava nosenim... :D
12. mar 2013 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matja robila som uplne jednoduchu strikovanu - obdlznik s patentom naspodu, zosit vzadu a hore, do rohov dat strapce a aplikacia sovicky je tu

http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=10261
12. mar 2013 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@matja Jej aj my mame taku bundicku, ale tmavomodru a s oslikmi:slight_smile: Asi na tvojom mieste by som urobila uplne jednoduchu a aplikaciu tej sovicky:slight_smile: http://www.mimibazar.cz/navody.php?strana=1&id=12&order=1
12. mar 2013 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tretulka ahojky...nemozes mi dat navod na tu bekovku?jeden mam,ale nejak nesedi popis s popisom na fotkach...vdaka
12. mar 2013 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diabliq6666 ahoj, neviem ktoru bekovku si mala na mysli, v albume mam dve - zelenu som robila podla tohto navodu http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=3775 a sivu podla tohto http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=1853 :slight_smile:
12. mar 2013 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NEVÍTE KDE NA NĚ NAJDU NÁVOD?
12. mar 2013 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@tretulka ahojky...presne tu prvu...a presne podla toho navodu sa ju pokusam urobit,ale nejak mi to cele nesedi...pisany navod a popisom na fotkach:slight_smile:
12. mar 2013 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nerreidda dělá se s ní moc pěkně :slight_smile:, koukni na stránku 515 a pak na stránku 490 tam jsou čepky co jsem z tý vlny dělala
12. mar 2013 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nerreidda máme z ní svetr a čepici a ani po půl roce nošení není zežmolkovaná. Navíc je malá spotřeba
13. mar 2013 o 01:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kočky ktora z vas to robila tu vlnovku ciapku s psikom mam uz zakladnu placku aj navod ale neviem ako striedat farby ci 2 riadky modrou,potom zelenou abysa mi spravne robili vlnovky dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
13. mar 2013 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avanka
uz som ta nasla :slight_smile: urobila som si tu zakladnu placku a neviem ako striedat farby poradis?jedna sa o tu vlnovkovu ciapku so psikom.ci zacinas dva riadkami alebo jednou
placku mam tyrkysovu a chcem pouzit tmavomodru a potom zltu(miesto bielej)dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
13. mar 2013 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok