• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

4. septembra 2017 
tak ja prídavam len stránku mojej šikovnej kámošky, čo háčkuje pre deti a pod..https://www.facebook.com/BruKaMvecicky?fref=ts
22. mar 2013 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax ganella.cz
22. mar 2013 o 19:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax z ganella.cz sa objednava hromadne cez pani co je na fb Na Haciku a postovne do max 5e :slight_smile:
22. mar 2013 o 19:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klobúčik pre naše krsniatko - leto síce v nedohľadne, ale snáď ho privoláme :slight_smile:
22. mar 2013 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
@maria1610 krasa...
22. mar 2013 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pitruskaskarolinkou nadherna pracicka, tie saticky a krokodilia ciapocka... :dizzy_face:
22. mar 2013 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby aute,uz som asi 4x vyparala tuto ciapocku,neviem kedy zdvojit kedze ma mylia tie velke očka...a ked zdvojim kazdy treti,toci sa to moc do vejarika (robila som a vyparala) a ked nepridavam mam maly obvod (vyparala som) hilfnite mi ak viete.Diky
22. mar 2013 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím, nemáte někdo odkaz na aplikaci auta nebo něčeho podobného na čepku prosím? Díky.
22. mar 2013 o 21:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mayocka Ahoj, já myslím, že na placce je to jedno... ono se to pak srovná, až přestaneš přidávat a budeš dělat jen síťku... Já jsem teď taky u jedné čepičky musela kompletně pozměnit návod, protože mám tenší vlnu a na uvedený počet řad jsem ani zdaleka nedosáhla požadovaného průměru, takže místo vlnek mám nahoře prostě rovné řádky a vlnky jsem začala tvořit až jsem dosáhla průměru... Nic jiného se tu asi radit nedá... Nebo pak přidávat v téhle síťce spíš na ŘO než na DS - prostě udělat místo 2 ŘO třeba 3 a do nich 1 DS...
22. mar 2013 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matusssa dik moc ;) ja mam 17DS v kruhu tak to musim vyparat...a ked chcem tu ciapocku pre seba tak ako to vypocitam?
23. mar 2013 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mayocka musis si zmerat obvod hlavy :slight_smile: ten deleno 3,14 a ake cislo ti vyjde tak taku musis mat placku, to co som ti vlastne poslala, takze budes pridavat vzdy tie dva DS na tom istom mieste az pokym dosiahnes taku placku, a ptm uz nepridavas iba do kazdeho okienka robis DS+ro, dufam ze som to napisala zrozumitelne :D keby nieco napis kludne :slight_smile:
23. mar 2013 o 10:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mayocka a este na tom zaciatku ako zacinas 6ro tak mne sa to zdalo vela, tak som urobila iba 4, aby sa mi tych 7DS ptm pekne spojilo :slight_smile: tych 17DS ako si ty zacinala to je na klasicku placku z DS alebo KS
23. mar 2013 o 10:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. mar 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (18)
baby, odkial si objednávate priadze, nechce sa mi moc hladať a chcela by som kvalitu za rozumnu cenu a hlavne spoľahlivý obchodík, lebo pred troma týždňami som objednavala z jedneho a dnes som to prave stornovala, lebo neboli schopní ani odpísať či tovar maju skladom, alebo čakaju na jeho dodanie, a vlastne im je asi aj celkom jedno či som stornovala, lebo ani tak sa mi neozvali :sweat_smile:
23. mar 2013 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balazica26 niekde vyssie sa jedna baba tiez pytala :slight_smile: tak skus kuknut..ja mam osvedcenu ganella.cz posielaju aj na sr, postovne od 3-5e zalezi na velkosti balicka :slight_smile: a maju od vyberu sveta :slight_smile:
23. mar 2013 o 17:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Baby prosím mohli by ste mi pomoct háčkujem ciapocku na OH 37 len neviem do akej výšky prosim poradte mi výšku čiapočky ďakujem Mirka
23. mar 2013 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. mar 2013 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janabanc Nádhera. :wink:
23. mar 2013 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. mar 2013 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saskax inak tou tabulkou sa neda moc riadit, lepsie je odmerat hlavicku...moj maly ma 4,5 mesiaca a obvod ma 43 cm
23. mar 2013 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby niekde som citala ako vypocitat velkost hac.satky.len neviem ci tu,alebo na mmb
23. mar 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poisonblu to je pravda, aj moja dcera ma 2 roky a 2 mesiace a obvod hlavy 47 cm. Ale ked robis pre cudzie dietatko (ako ja pre kamaratkinu dceru a su 300 km odomna) - tak orientacne to sedi.
23. mar 2013 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tomaskovamaminka Jé, krásné, nemohla bych poprosit, kde se dá najít nebo i koupit návod na ty dvě klučičí? Potřebovala bych na jaro na cca 1-1,5 roku .
Díky moc!
23. mar 2013 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pitruskaskarolinkou krásne šaty , akú vlnu si použila a máš i návod?
23. mar 2013 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nemáte niektorá po ruke link na letnú sukničku - háčkovanú na cca 5 rokov.. som začiatočník, tak niečo jednoduchšie..ďakujem
23. mar 2013 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulucertik Děkuji :slight_smile: jsou háčkované z bavlněné Camilly a návody nepěstuji, háčkuji jak něco vidím, snažím se to vymyslet sama. Ale není to složité. Je to pořád dokola jako čepička, místy se musí přidávat, aby to udělalo sukni, místy ubrat, aby vynikl pas apod :slight_smile: Střídají se vzorky dle libosti, aby šaty byly vzdušné a zároven i plný vzor, aby zakryl místa, kde jsou např. kalhotky nebo prsa :slight_smile:
24. mar 2013 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, neporadite peknu vacsiu kvetinku aj s navodom...budem vdacna :slight_smile: inak krasne kusky, kym sa ja dostanem na taku uroven tak aj stratim trpezlivost :grinning:
24. mar 2013 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre ojku sveter
24. mar 2013 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok