• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

7. apríla 2017 
@miruska76 su krasne skoda ze mam iba chlapcov
2. apr 2013 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Vcera som dokončila "baby balíčky" pre moje tehotné kamaratky. Ako sa vám pozdávajú? ;) Dúfam, že sa budú páčiť.
2. apr 2013 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
AHojte všetky šikulky, mám takú blbu otázku, lebo už ma ruky bolia z toho rozmotávania pokazeného :slight_smile: háčkujem totižto poťah na vankúšik so vzorom britskej vlajky, teda tri farby na striedačku ( a na porazenie :slight_smile: a teda by som potrebovala vedieť nejaku fintu, ako to robiť s troma vlnami súčasne, lebo sa buď zamotávam na zbláznenie alebo sa mi hrozne nechce zakaždým strihať ukončovať a opäť načínať :slight_smile: je to asi blbá otázka a predpokladám že inak to asi nepojde, ale budem vďačná za každú radu :slight_smile: Ďakujeeem krásne a pekný deň :slight_smile:
2. apr 2013 o 09:09  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@galosha tak nestříhej a nenavazuj, ale jednotlivé barvy prostě přetahuj...
2. apr 2013 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, ja som písala že to bude sprostá otázka :slight_smile: ale teraz bude ešte sprostejšia :slight_smile: ako mám preťahovať tie farby ? :slight_smile: prepáčte za moju nevedomosť :slight_smile:
2. apr 2013 o 10:46  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luci66 Kraaasna ciapocka:slight_smile: Mozem ta poprosit o navod na ten vlnovkovy vzor? Jednu ciapocku som tak skusala len sa mi nejako nedarilo ... Dakujem velmi pekne:slight_smile:
2. apr 2013 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, poradte, aku aplikaciu na ciapocku?
2. apr 2013 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@poisonblu mne sa paci bud bez aplikacie alebo ta mala hlava macka :slight_smile: ten velky je uz podla mna moc :slight_smile: a krasna ciapocka nemas navodik? :slight_smile:
2. apr 2013 o 13:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matusssa ok, diky...tiez sa mi tej velky maco zda moc...navod nemam, robila som podla obrazku...zacnes normalne na placlku dlhymu stlpikmi..ked mas potrenpbnuy priemer, tak vzor je 4 reliefne predne stlpiky, 4 reliefne zadne stlpiky....takto 2 rady za sebou, a potom dalsie 2 rady opacne, najskor zadne a potom predne stlpiky...lem je uropbeny 2 reliefne predne a 1 reliefny zadny
2. apr 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poisonblu diky moc :slight_smile: som myslela, ze je to nejaky iny vzor :slight_smile: kujeeem
2. apr 2013 o 14:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poisonblu Taky bych nechala bez nebo dala toho malého medvídka. Ten velký už není moc pěkný.
2. apr 2013 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. apr 2013 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
2. apr 2013 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miruska76 Krasne suknicky, a ta ruzovkasta taka zvlastna priadza??? Mozem sa spytat ak to je? Ja mam len chalanov:( ked vidim taketo krasne modely tak mi je trosku smutno:(
@poisonblu ja som tiez za maleho macka ;)
2. apr 2013 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tomaskovamaminka ďakujem to je volanova vlna Ice yarns cha cha cha, velmi pekne takto ukaze :slight_smile:
2. apr 2013 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miruska76 Dakujem:slight_smile: Aj ked neviem ci budem niekedy niekomu robit a ci sa mi ju u nas podari zohnat, a z netu neobjednavam:( Ale vyzera velmi zaujimavo:slight_smile: :dizzy_face:
2. apr 2013 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tiffanka uz mi z toho hackovania asi hrabe,dnes sa mi snivalo ze som od teba zistovala ako si robila ušká na tej hello kitty....
Inak a ako tie trojuholnicky mam obhackovat? A tie uska pekne stoja ked sa prisiju ci ?
2. apr 2013 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@madlenka29 mohla by som vas poprosit o navod na ten vzor na ciapke? dakujem...
2. apr 2013 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hricmajka jistě,že posílám,je opravdu moc pěknej :slight_smile: http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=10190
2. apr 2013 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luci66 Dakujem velmi pekne:slight_smile:
2. apr 2013 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mayocka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... a čo, prezradila som ti? Či si sa skoro zobudila? :grinning: Ak to bola náhodou tá druhá možnosť, tak ti to prezradím teraz, ak ich samozrejme ešte nemáš hotové. :slight_smile: už presne neviem, na koľko očiek som začínala..ale to je jedno, spravíš od oka, ako ti to pasne na čiapku :slight_smile: ... ja som spravila štyri rovnaké a potom som ich krátkymi stĺpikmi obháčkovala, ale nie úplne dookola - len odvesny, preponu som nechala tak, aby som to prišívala o tie pôvodné retiazkové očká. A o to, či to pekne stojí sa báť nemusíš... stojí to ako naškrobené !:grinning: :grinning: :grinning:
Už asi spíš, tak ma mrzí, že som ti nestihla zaželať pokojné sníčky. :grinning: :dizzy_face:
2. apr 2013 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemáte doma prosím návod na háčkovaného medvěda z praktické moderní ženy? bohužel jsem někde ztratila ten časopis :(
3. apr 2013 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milé háčkarky, chcem sa vás opýtať....som začiatočník, mám za sebou len zopár čiapočiek pre dcérku. Chcem si pre seba uháčkovať nejaký komplet..čiapku a šál...a nemám žiadnu skúsenosť so 100% vlnou..chcem vyskúsať eskimo od drops. Máte s ňou skúsenosť? Nepichá alebo sa nevyťahá? Ďakujem pekne za radu
3. apr 2013 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirabel89 ja nemam skusenosti zatial s touto vlnou, ale chystam sa na nu, ale co ja viem, tak od dropsu su vsetky vyborne :slight_smile: ale urcite ti baby poradia :slight_smile:
3. apr 2013 o 19:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matusssa ahoj tu je nieco podobne http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=8267 ako robila
@poisonblu ,ale myslim,ze ti to napisala strucne a jasne :slight_smile:
3. apr 2013 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esmemia jeeejo, zlata dakujeeem :slight_smile:
3. apr 2013 o 20:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. apr 2013 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tiffanka
ahoj tu chlapčensku si robila podla dakeho navodu???
3. apr 2013 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirabel89 Od Drops mám Safran - 100% bavlna a je super... Když si nejsi tou vlnou jistá, zkus třeba merino-vlny, myslím, že jsou trochu jemnější, než 100% vlny...
@lucineska1 to víš, že ho mám...
3. apr 2013 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalitimk
ahoj mas na tu so šiltikom aj daky navod
3. apr 2013 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok