• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

7. apríla 2017 
@haniar z volánovej vlny, čo sa z nej robia tie šáliky, a hore som robila z elian mimi, pridávan foto volánovej vlny, čo som použila
4. apr 2013 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@miruska76 s touto vlnou som nikdy nerobila. ani si to neviem predstavit
4. apr 2013 o 22:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. apr 2013 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miruska76 dakujem
4. apr 2013 o 23:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nepamatam si, ci som sem uz davala suknicku pre moju neterku
5. apr 2013 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
5. apr 2013 o 01:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
@janabanc krasne navod mozem poprosit dakujem
5. apr 2013 o 06:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre babatko na krst :slight_smile:
5. apr 2013 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@vierka82 ahoj.papucky su nadherne,nemas nhodou navod?dakujem
5. apr 2013 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje prve pokusy :slight_smile:
5. apr 2013 o 08:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
ženičky ved mi poradte nejaky jednoduchý návod na pekný svetrik pre novorodeniatko cakam babatko dievcatko a chcela by som nieco spraviť ale nemam tušenie na nete som zhanala ale nic mi nesadlo
5. apr 2013 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janabanc nemas navod?
5. apr 2013 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčata viete mi pomoct ? som začiatočníčka v hačkovani a hačkujem malej lienkovu čiapku potrebujem uhackovat tykadla a netuším ako nato , dakujem ...
5. apr 2013 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@nasta197 http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=10243 já bych na ten svetřík vycházela z tohoto sedýlka, spodek si pak přizpůsobíš, jak budeš chtít... Myslím, že svetřík se dá i bez návodu... vyber si vzor, začni od spodu v jednom dílu, pak akorát na ruce udělej přerušení a dokonči až k výstřihu zvlášť každou část... Pak sešij ramena a v kruhových řadách pak můžeš vháčkovat rukávy... Taky tak nějak budu dělat svetřík ze vzoru, který jsem si vybrala...
5. apr 2013 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčence dajte tip na nejake letne pletene vzdušné šatičky hooodne dierkovaný alebo vzdušný vzor
ďakujem
5. apr 2013 o 09:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73
@vera_vila baby ja to asi nejdem skúšať... asi radšej upečiem normálnu tortu ... toto vyzerá byť kombinácia na spadnutie a ja nie som nejaký pekárik veľký, teda žiadny,takže ja si neviem pomôcť keby sa dačo pokazilo :unamused: ide len o to že malá má narodky 28.4. a manžel 8.5. to je len týždeň rozdiel a dve rovnaké torty som robiť nechcela,no zrejme bude len jedna pre malú a MM vezmem na takú pizzovú niekam :wink:
5. apr 2013 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vierka82 no úúúžasné sú! a že sú také pevné to si ako dokázala?? keď vidím capačky tak su väčšinou také padnuté... aká to je vlna? a postup? nádherá!! :wink: :wink: :wink:
5. apr 2013 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miruska76 ja som asi blb,ja tomu navodu nechapem :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
neexistuje na to nejaké video??
5. apr 2013 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mayocka myslíš na tú volánikovú sukničku? no určite je aj nejaký návod na you tube, treba skúsiť pozrieť ...
5. apr 2013 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina36 ahoj,ja som robila raz čertikovu ciapku,a rožky som si ušila ako tenku ruličku do ktorej som vlozila zen ohybny chlpaty drotik.. :wink:boli to take zatočene rožky :slight_smile: myslim ze aj na tykadla by to šlo :wink:
5. apr 2013 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@steva ahoj moja, ja nemam navod, ja som to len z obrazku robila :slight_smile:
5. apr 2013 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mayocka ahoj, priadza sa vola limone je to 100 percentna bavlna, postup nemam, to som len z obrazka a pevne su preto lebo to bolo robene mensim hacikom ako je odporucane na priadzi :wink:
5. apr 2013 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
5. apr 2013 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
@vierka82 naaadherne su :slight_smile:
5. apr 2013 o 13:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminy, prosím vás, existuje celé video na postup čepičky??? Paní na youtobe (jak háčkuje oranžovou vlnou :sweat_smile: ), dělá vše postupně, ale třeba nechápu třeba v kolikáté řadě mám přidávat, když chci dělat různé velikosti čepiček....atd ...nevím, zda jsem se dobře vyjádřila. Na to, abych to vyčetla z psaného návodu ještě nemám :slight_smile:, teď jsem štěstím bez sebe, že mám počáteční kolečko na čepičku :grinning:. Zatím míním háčkovat jen z dlouhých a kr.sl. Moc díky.
5. apr 2013 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dagina video navod som zatial nenasla, ale tu mas rozpis - jednoduchy navod a je tam aj vypocet, aky priemer ma mat zakladna placka :slight_smile: http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=81
5. apr 2013 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cleona krásné věcičky, dáš sem prosím návod na ty capáčky?
5. apr 2013 o 16:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky! Musim sa Vam priznat, ze uz Vas tu nejaky ten cas spehujem :wink: ale zatial som neprispela...pretoze este nie je cim :wink: ale zacala som strikovat aj hackovat tak dufam, ze coskoro aj ja budem pridavat take uzasne vecicky ako Vy :slight_smile:
5. apr 2013 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@smileko Jj, ale i to je asi pro mě složité, neumím 2 dl.sl. do jednoho očka, upravit si to k obrazu svému pouze z kr. a dl. sloupků též neumím....každopádně si to vytisknu a něco zkusím.
Každopádně se přidává, až budu mít placku odpovídajícího průměru?????
5. apr 2013 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby. viem mi niekto poradiť, ako uháčkujem rožky na čertíkovu čiapočku???? trápim sa a neviem si rady. ďakujem :slight_smile:
5. apr 2013 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok