• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

7. apríla 2017 
@luci66 ta je krásná ta letní také se na takovo chystám i na tu next kytičku jsem zvědává jestli to zvládnu :wink:
6. apr 2013 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nerreidda jeeeeeeeeeeej nadhera,nemas navod prosim prosim,ale taky pre zaciatocnika ako ja?
6. apr 2013 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Babule,budem mat letne babo a chcem uhackovat nejaku jednoduchu jarno letnu ciapocku bielu,nemate nejaky navod,pripadne aka ma byt placka? a aby ciapocka nebola ani moc tepla ani moc dierkova....necham si poradit,neviem sa rozhodnut ktorym smerom v pripade novorodeneckej ciapocky
6. apr 2013 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. apr 2013 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@luci66 http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=81 I novorozeneckou bych podle toho dělala taky, obvod hlavičky tak 35 cm, takže placka zhruba 10,5 cm a vzoreček - nějaké vějířky by se mi líbily...
6. apr 2013 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luci66 http://www.youtube.com/watch?v=w8lLMHpt1Sw&feature=related Je to jednoduché,ale mě dělalo problém to základní kolečko....když jsem to dělala na obvod hlavy,tak to bylo moc velké,tak jsem to musela několikrát párat a upravit tu základní placku podle sebe...spíš menší. Tak ať se ti to podaří napoprvé :slight_smile:
6. apr 2013 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pletařky,nemáte doma vy nebo vaše maminky speciál Burdy Nejkrásnější vzory pro háčkování 5/2004 ? Odkoupím nebo pokud by byla některá ochotná okopírovat a poslat...Byla bych moc ráda. Díky :slight_smile:
7. apr 2013 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirabel89 nie je pravda, že 100% vlna vždy "kuše", záleží od spracovania..100%.merino vlna (je100%vlna) je veľmi jemná vlna! a myslím, že je jemnejšia ako akryl! ak sa chcete presvedčiť zašlem vzorky, nakuknite, ktoré by ste chceli...http://www.e-vlny.sk/vlny/default.aspx Daša
7. apr 2013 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
7. apr 2013 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, dievčatá, prosím, poraďte - ktorá vlna je lepšia - camilla alebo catania?
7. apr 2013 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babatenko ja robim aj aj, ale lepsie sa mi robi s cataniou, aj ma krajsie farby
7. apr 2013 o 11:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
já používám camilla už i proto že je levnější :slight_smile: ale říkala jsem že také zkusim a je dobé že catanie jde kombinovat s camillou
7. apr 2013 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Máte některá doma? Stojí za koupení???
7. apr 2013 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata,nemate nahodou skusenost ,aalebo obrazok nejakej ciapocky kt.je uhackovana z bavlnenej priadze(napr.catania ,camila,nela,limone..)s Pecičkovym vzorom?...ako to vyzera....
nasla som vselijake ale boli take teplejsie ,hackovane z akrylu.... :slight_smile: pekne dakujeeem
7. apr 2013 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a teraz som zistila ze nemam navod na pecickovu nemam :confounded: prosim ak mate hodte mi link...nemozem ju na nete najst,neviem ako sa povie pecička po slovensky :sweat_smile: :grinning:

na takuto potrebujem navod:
7. apr 2013 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ještě jedna knížka...máte některá?
7. apr 2013 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
7. apr 2013 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@lemge vypadá krásně taky bych se do ní pustila kdyby někdo znal návod : děkuji :slight_smile:
7. apr 2013 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miruska76 byl by možný návodík na tu adidas
čepička je užásná jste šikovná
7. apr 2013 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lemge někde jsem jí tu viděla ale ted ji nemůžu také najít ale učitě sem někdo odkaz dal :slight_smile:
7. apr 2013 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nerreidda dakujem,pekne znazornene ako sa pecička robi,i ked z anglictiny niesom najlepsia :grinning: :grinning: ...

no potesil by ma navod napr.z mimibazaru(ja to tam neviem najst :pensive: :unamused: )..prosste kde je napisane ako sa rozsiruje placka...diiki :slight_smile:
7. apr 2013 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miruska76 se moc omlouvám ale nemohu to tam najít :(
7. apr 2013 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý den, ahoj. Náhodou jsem narazila na vaší diskuzi. Já s háčkováním teprve začínám , malému jsem udělala jen 4 čepičky a teď zkouším batůžek. Chtěla bych se zeptat jak se dělá PDS našla jsem v jednom návodu, ale nevím jak na to :unamused:
7. apr 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@samanta001 ja ho robím tak, že na začiatku riadku spravím jedno retiazkové oko, nahodím si priadzu na háčik, potom vpichnem do ďalšieho RO z predošlej rady /normálne ako aj u KS a DS/ - čím mi vznikne ďalšie očko - spolu ich mám tri na háčiku - a všetky naraz uháčkujem v jedno oko :slight_smile: ...Neviem, či je to zrozumiteľné, ale lepšie vysvetliť neviem.
7. apr 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@petulas ďakujem, tak pridávam ten znak :slight_smile: dufam, ze pomoze :slight_smile:
7. apr 2013 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Hlky, prosím vás,kdy se přidává od počátečního kruhu (obháčkovaný řetízek dl. sloupkem)??? Hned tu druhou řadu????
7. apr 2013 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dagina Ano, hned.
7. apr 2013 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nerreidda mam ju, al evsetko potrebne najdes aj na nete, ale ja mam zasa rada ked navod drzim v ruke takpovediac....nechce sa mi stale na PC lietat ked nieco neviem
7. apr 2013 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok