• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

30. novembra 2017 
@vierka82 ty jsou sladké...můžu poprosit o návod? V létě se mi má narodit neteřinka a pro holčičku jsem ještě neháčkovala :slight_smile:
11. apr 2013 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tina1506 moja ja navod nemam, ja som to len z obrazku robila :slight_smile: vyskusaj aj ty tak urcite sa vydaria
11. apr 2013 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby vy ste take odbornicky :grinning: poradte my potrebujem uhackovat lahku vestu pre chlapa (hraje v divadle-na predstavenie) asi strikovana by bola moc tepla ze lepsie je to uhackovane , zhanam bavlnu ale priadzu ked existuje nieco take ....takej dymovej farby viete my poradit nejaku stranku z bavlnami alebo priadzami moc ďakujem
Hlavne žiadnu teplú vlnu úplne niečo lahučke
11. apr 2013 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nerreidda myslím,že také veľké asi nenajdeš,ale tu je video,ako to vyriesili,ked potrebovali také mega velke ihlice :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=5voV033GJXY
11. apr 2013 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka512 skus pozriet Camilla,Catania,alebo Merino
11. apr 2013 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tomaskovamaminka toto je háčkované s pomocí té tlusté jehlice
11. apr 2013 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada200 jemineeee...normálne som sa zasmiať muselaaaa :grinning: :grinning: :grinning: ... ten začiatok, to je groteska...normálne veslovanie - posilňovanie :grinning: ...a tá hudba k tomu ! :grinning: ale keby sme takto plietli, tak máme postarané o pekné poprsie, si myslím :sweat_smile:
11. apr 2013 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tretia sovickova ciapocka... :dizzy_face:
11. apr 2013 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
dievcatka nejaky navod na svetrik pre polrocne dievcatko prosim prosim dakujem
11. apr 2013 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olina22 Teď na jednom pracuju, ale jen tak nějak podle sebe, bez návodu, do soupravičky...
11. apr 2013 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka512 Merino ne, to je vlna a to by bylo asi moc teplé... A z bavlny klidně můžeš i uplést, to rozhodně teplé nebude... To spíš háčkované, přece jen jsou ty sloupky silnější, než očka pletená na jehlicích...
11. apr 2013 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hricmajka milučká :slight_smile: ... ja sa chystám tiež sovičkovú robiť, len neviem, či mám požiadať o miery, alebo sa držať len tabuľkových rád. Chcem to totiž ako darček - prekvapko, aj s teniskami - pre 4-mesačné drobča. Ale nebudem sa asi hrať na "macherku" a radšej sa spýtam, aby ju aj využili :grinning: .
11. apr 2013 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nerreidda ja som robila takuto ciapočku podobný vzor a pouzila som dve ihlice spolu na tie vytahovane oka, myslim 6, podla tohto http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=3962
11. apr 2013 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
12. apr 2013 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Můžu se zeptat, jak háčkujete ty retro šátky, z jaké vlny je děláte? Asi ne z nějaké teplé, že?
12. apr 2013 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blka Myslím, že teplá není potřeba, já si pamatuju, že ty šátky byly z poměrně tenké vlny, takové středně silné, asi něco jako třeba Batole nebo Tera, možná ještě o trochu tenší...
12. apr 2013 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila Já bych si ho právě chtěla udělat na tohle období a to teplou nechci. Takže batole a jím podobné. Děkuji. A tím jak je to ten akryl a má to "chloupky", nevadí to? Nevypadá to po chvilce škaredě?
12. apr 2013 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blka bavlněné příze byly za komančů sakra drahé a byl jich nedostatek, dělalo se jen z umělých vláken a co pamatuju, tak to vždycky byly nějaké akryly a tomu podobné příze a nikdy to nevypadalo po čase "ošklivě" - i když příze tehdy a teď jsou asi o něčem jiném (stejně jako všechno ostatní)... Ale fakt si nemyslím, že by to nějak zašlo :slight_smile:
12. apr 2013 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj
ucim sa hackovat polodlhym stlpkom vytvaram čapicu, ale stlpiky mam stočené do jednej strany, kde robim chybu
12. apr 2013 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evelin116 ahojky, chcem sa opýtať máš nejaký návod podľa čoho si robila ten klobúčik? ja by som chcela niečo také ale pre seba :slight_smile: čo by si mi odporučila, akú vlnu, aký veľký háčik a návod nejaký :slight_smile: ´dakujem :slight_smile:
12. apr 2013 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky, vidím, že tu všetky máte kopec skúseností s háčkovaním, chcela by som niektorú z vás poprosiť, či mi neviete poradiť nejaký návod, ako na čapičke uháčkovať tykadielka. Ja si s tým akosi neviem dať rady... Ďakujem veľmi pekne :slight_smile:
12. apr 2013 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ZENY KTORA DOBRA DUSA BY MI DALA NAVOD NA TUTO RETO BARETKU...VOPRED DAKUJEM... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. apr 2013 o 17:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
Čaute babule. :slight_smile:
Dnes má neterka 13tiny, tak toto púzdro bolo robené horúcim háčikom predvčerom večer :dizzy_face: . Ešte som poverila dcéru, aby zistila rozmery mobilu. Tak jej písala, že kamoška chce taký istý, ale že by ju zaujímalo, aké má rozmery :grinning: . A ona na to, že to je jej načooooo!!! :confused: ...ale napísala ich :grinning: :sunglasses: , tak hádam pasne. :slight_smile:
12. apr 2013 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
12. apr 2013 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
12. apr 2013 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
Zlatíčka,prosím vás,když děláte logo adidas...to začínáte kdy,až máte hotovou základní placku??? nebo ve které řadě??? Děkuju :slight_smile:
12. apr 2013 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, nemate niekto navod na hackovany cepcek pre babatko? Brazdim internet,ale nic som nenasla.... Pripadne nejaku zaujimavu ciapocku pre 2-3 mesacneho drobca? Ciapok som robila uz vela,ale pre take male este nie :slight_smile:
12. apr 2013 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamicky tak aj ja sa pridavam k vam, som zaciatocnik tak dufam ze sa mi podari uhackovat nejake jarne ciapocky pre moje deturence, este si tu musim prestudovat nejake navody, tak drzte palce a pekny den prajem ;)
13. apr 2013 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok