• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

1. decembra 2016 
@vera_vila moooooooooooooooooc děkuji :slight_smile: jsi zlatá :slight_smile: nyní mám rozdělané letní šatičky. Jakmile je dodělám vrhnu se na tu kapucku. Jestli se mi to povede, tak hodím foto.
21. apr 2013 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@asistentkarvv Taky teď pracuju na šatičkách a pak ještě na podzimní soupravičce...
21. apr 2013 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila a děláš šatičky dle nějakého návodu? Já je dělám jen z hlavy...a háčkuji je v jednom kuse bez šití, tak jsem zvědavá zda se mi povedou. Navíc mám velký problém v modelce - vůůůůbec nechce zkoušet a tak vše dělám jen podle oka a pak se modlím, aby jí to bylo... nebo párám a párám :sweat_smile:
21. apr 2013 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@asistentkarvv Taky je dělám z hlavy, mám představu, tak se ji snažím realizovat, akorát jsem si postahovala po netu všechny možné vzory na sukýnky a budu kombinovat a vymýšlet... Já nemám modelku vůbec, takže já jedu podle bodýčka :slight_smile:, protože dělám šatičky kamarádce na roční holčičku, která se teď v květnu má narodit (takže rok dopředu) a budu mít živůtek a sukni bez sešití, ale stejně budu šít, protože místo ramínek a výstřihu mám kroužek z květů, tak ten musím k tomu živůtku pak přidělat...
21. apr 2013 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila jééé tak to se již těším na fotečku :slight_smile: to budou šatičky úplně o ničem jiném než ty moje... navíc to budou moje první šatičky :fearful: takže žádný zázrak to nebude :grinning:
21. apr 2013 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@asistentkarvv moje to taky budou první...
21. apr 2013 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@werunka21 doplnila jsem fotopostup k té volánkové sukýnce. Nevím zda je to takto správně, ale já jsem jí tak dělala :dizzy_face:
21. apr 2013 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata moje krasne, nestretli ste sa s navodikom na toto? hlavne o to zelene hore mi ide :slight_smile: dakovala
a ospravedlnujem sa za pouzitie fotky....
21. apr 2013 o 17:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@asistentkarvv Děkuji moc, určitě zkusím :slight_smile:
21. apr 2013 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zde jsou mé první šatičky - není to žádný zázrak, ale na první pokus to mohlo dopadnout i hůř :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. apr 2013 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
baby kde sa da kupit hrubocizna vlna,resp.priadza,potrebujem to na taburetku. Dakujeeem
22. apr 2013 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
súpravička na želanie ...
22. apr 2013 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@miruska76 krásna súpravička,ak by to nebol problém,mohla by som poprosiť návod na čiapočku?
Ďakujem
22. apr 2013 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje víkendové diela :grinning:
22. apr 2013 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
@dada200 ďakujem pekne, tu je návodík na čiapku: http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=4215
22. apr 2013 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miruska76 Ďakujem
22. apr 2013 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. apr 2013 o 14:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@miruska76 to je nááááááááádhera :slight_smile: luxusní soupravička :slight_smile:
22. apr 2013 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, dievčatá, robím si miesto v skrini na nové vlnky. Ponúkam balíček za 3€ plus poštovné, alebo navrhnite cenu - spodný rad zľava: vlny značky Dúha, melírované bledozelená-tmavozelená-biela, modro-červená, obe nepoužité, potom sú to eliany - neviem, či nicky, či klasik - jedna modrošedá, jedna čierna, taktiež celé klbká. Vlny v hornom rade prikladám grátis - dve čierne sú staršie, biela (všetky tenké) a modrá melírovaná - modrá melírovaná a biela sú párané.
22. apr 2013 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ešte raz, tie isté podmienky, len som pridala ešte dve vlnky, obe sú tenké, vhodné tak na 2 - 2,5 háčik :wink:
22. apr 2013 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
predané :wink:
22. apr 2013 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@asistentkarvv ďakujem krásne :slight_smile:
22. apr 2013 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matylda18 ja som niekde videla taku ciapocku, idem ju pohladat :slight_smile:
23. apr 2013 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matylda18 tu su, ale myslim, ze musis byt prihlasena. ak s tym mas problem, posli mi mailovu adresu, mam ich stiahnute, tak ti ich poslem.
http://www.ravelry.com/patterns/library/strawberry-crochet-hat-pattern
http://www.ravelry.com/patterns/library/strawberry-newborn-beanie-hat
23. apr 2013 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pempusik dakujem ti krasne :slight_smile: islo mi to, takze supeer :slight_smile:
23. apr 2013 o 07:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievcatka neporadite mi ako sa robi silt na ciapocku pre male babetko dakujem
23. apr 2013 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,nevie mi niekto poradit ako vlozit kosticu na silt -krempu (na letny klobuk) ?kupila som sice kosticu,taku plastovu ale neviem ako ju tam vhackovat.. :confused:

takyto klobuk by som rada urobila :slight_smile:
23. apr 2013 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
ahojte hackarky, poradte aku priadzu by ste pouzili na tuto suknicku, autorka pise danielu, ale vraj sa dost vytahuje? co by ste mi odporucili? dakujem :slight_smile:
24. apr 2013 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@ladydia ta je nadherna....mne sa dobre hackuje s limone priadzou,ale tato uknicka by bola pekna mozno aj z nely.
nemas nahodou navod na nu?dik :slight_smile:
24. apr 2013 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uhackovana nasivka na tepláky
24. apr 2013 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok