• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

4. septembra 2017 
@lemge, dakujem zvazujem camilu, alebo limone, no neviem ci to nebude velmi pevne a navod je na ceskom mmb ... http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=10299 :slight_smile:
24. apr 2013 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Rada bych se zeptala i zde...odkoupim hackovane aplikace ( zviratka,srdicka, kolecka,kyticky..) ruznych rozmeru ale pestrych barev.
dekuji predem za nabicky ..( do Ip)
24. apr 2013 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pripadne je mozne se domluvit i o sitych aplikacich.. :wink:
24. apr 2013 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladydia viděla bych to na 100 % bavlnu
24. apr 2013 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ladydia dakujeeem :slight_smile:
24. apr 2013 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky, ako sa tu máte? Dlho som tu nebola, včera som chytila háčik do ruky po pekne dlhej dobe, mala som totiž o zábavu postarané s prácou do školy, ale natrafila som na úžasnú tyrkysovú vlnu, tak som ju musela kúpiť. Chcem malému urobiť tento vzor http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=12205 hádam môže byť aj pre chlapca, čo poviete? Len akosi nechápem, že pokiaľ a akým spôsob sa tu pridáva na základnej placke a potom odkiaľ idem už normálne ako bez pridávania? Robila som to presne podľa návodu a mám to strááášne malé, takže mi treba pridať v zakl.placke, ale som z toho riadny jeleň :frowning2: poprípade nemáte dáky dierovaný vzor pre chlapca, čo by mi bol jasný? Ďakujem ďakujem ďakujem za rady.:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. apr 2013 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meggi0201 Myslím, že může být i pro chlapečka. Ale s tím rozšiřováním nevím. Takhle mi ten návod nic moc neřekne, to bych musela háčkovat. Takhle nevím, není to z návodu moc čitelné :frowning2:
24. apr 2013 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blka ďakujem, nakoniec som začala druhú- vejárikovú, tak uvidím, čo z toho bude :slight_smile:
24. apr 2013 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky,tiež už nejaký ten čas hačkujem,ale väčšinou pre dievčatka v rodine,ale ja mám doma chalanov,tak by som chcela nejakú jarnu alebo letnú čiapku pre chlapca,alebo klobučik chlapčenský,nemáte niekto nejaký dobrý tip,veľmi veľmi pekne dakujem :slight_smile: :slight_smile:
24. apr 2013 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po dlhom case pridavam najnovsie, darcek pre maleho k meninam :dizzy_face:
24. apr 2013 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (20)
ahojte,rada by som zacala s hackovanim...iba jednoduche ciapocky pre mojho chlapceka...ale potrebovala by som vasu radu:aku vlnu na jarnu ciapocku a aku na zimnu a ako mam zistit ake cislo hacika potrebujem?
dakujem :slight_smile:
24. apr 2013 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, začala jsem háčkovat ten retro šátek podle videa http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=10621 , ale nějak se z toho nemůžu vymotat. Vůbec mi nevychází ty trojúhelníčky, jak by měly. Paní při tom uzavírání kosočtverců to vždycky několikrát otočí a já pak nevím, kam píchat a vůbec mi to nejde. Není ještě jiný návod, kde by to bylo líp vidět?
24. apr 2013 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terezka1947 Na jarní mám ráda camillu, na zimní je super tango. Vždycky na obale je napsaná velikost háčku i jehlic, ale já na camillu používám háček 2.
24. apr 2013 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blka videonávod asi ne... Jen popisy...
24. apr 2013 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meggi0201 Paní to má vyloženě psaný na daný obvod a na větší obvod bych místo DS do každého DS předešlé řady bych udělala třeba 2DS do jednoho, nebo bych šoupla do mezery 3 DS a ne jen dva...
24. apr 2013 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blka joooj....si zlata,velmi pekne dakujem za radu :slight_smile: myslela som,ze mi nikto neodpovie...este raz dakujem.
24. apr 2013 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nieco na leto :grinning: :grinning: :grinning:
25. apr 2013 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@letuskah mooooc pekne :slight_smile:
25. apr 2013 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Zbyla mi vlna, tak jsem k té volánkové sukýnce udělala ještě vrchní díl.
25. apr 2013 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
... a takto vypadá celý komplet
25. apr 2013 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@vera_vila A nějaký lepší popis máš? Já se s tím hrozně peru.
25. apr 2013 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vravela so sice, ze nechytim hacik az do 22.5., ale neodolala som :grinning:
25. apr 2013 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@tretulka ta je nadhernaa,jednoducha a predsa krasna :slight_smile:
25. apr 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letuskah ahoj, mám na teba velikúúú prosbu :dizzy_face: V júli min. roku si háčkovala svetrík dievčenský, používala si na ňom tieto štvorce http://www.lemondedesucrette.com/2010/09/01/leather-stool-the-pattern/, ja som podľa tohto uháčkovala štvorce a nie som schopná ich k sebe pekne priháčkovať... Máš na to nejaký fígeľ? Štvorčeky sú totiž mierne zaoblené, tak si myslím, že prišívanie jeden o druhý by nebol dobrou voľbou práve.. :confounded:
25. apr 2013 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babatenko tu je link z toho isteho blogu na spajanie, kedze ide pohladom o tie iste stvorce... http://www.lemondedesucrette.com/2011/08/25/kaleidoscope-blanket-small-square-and-zig-zag-joining/
25. apr 2013 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yarnie ďakujem, uf, mám pocit, že to zháčkovanie bude trvať dlhšie ako výroba štvorcov :grinning:
25. apr 2013 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. apr 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@terezka1947 Na zimu ještě klidně Lada Luxus, na jaro léto cokoliv s balvnou - Kája, Camilla, Canatia, Katka, Emma - širokou nabídku má Niťárna Česká Třebová, mají distributora i na Slovensku (www.nitarna.cz)
25. apr 2013 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok